سخت افزار

نصب سانترال

تنظیم سانترال مانند یک تلفن عادی نیست که در آن سیم تلفن را وصل کنید و سپس شماره گیری را شروع کنید. دستگاه سانترال پشت سر خود دارد. این برنامه که برنامه نویسی اصلاح حرفه ای نام دارد ، فعالیتی است که باعث می شود قسمتهای مختلف یک قسمت با یک کد به یکدیگر متصل شوند. انجام چنین عملیاتی نیاز به یک متخصص مجرب دارد تا قطعات مختلف را از طریق تلفن و بدون مشکل به یکدیگر متصل کند.

چندین فاکتور و مرحله وجود دارد که باید هنگام نصب این تلفن در نظر بگیرید. در واقع ، متخصص نصب قبل از شروع کار این عوامل را بررسی می کند تا میزان سخت افزار مورد نیاز و مهمتر از همه بهترین ساخت را تعیین کند. البته این عوامل را نیز باید در نظر داشته باشید. با این حال ، ممکن است نیاز به جابجایی مجدد داشته باشید یا مجبور شوید تلفن را به مکان دیگری منتقل کنید. بنابراین ، شما باید همچنین در مورد نقاط نصب این تلفن اطلاعات داشته باشید. با این حال ، شناختن آنها اصلاً بد نیست.

(بیشتر…)

نکات موثر بر روی طول عمر باتری

گوشی سامسونگ

تمام ابزار های دیجیتالی عمر های متفاوتی دارند، برای باتری های لیتیوم  نیز این موضوع صدق می کند.

طول عمر مفید یک باتری با میزان متوسط مصرف دو روز – یکبار شارژ، حدود ۲ سال عنوان می شود. یعنی یک باتری لیتیوم بعد از دو سال ممکن است  بتوان از آن استفاده نمود ولی، میزان بهره وری از آن بسیار پایین تر از قبل خواهد بود.

برای اینکه باتری های ابزار ما دارای عمر مفید بیشتری باشد، در این مقاله چند راه به شما معرفی می نماییم که در صورت رعایت آنها، باتری های شما عمرمفید بیشتری از قبل خواهند داشت.

  • همیشه قبل از خاموش شدن و تمام شدن کامل باتری، آن را به شارژ بزنید. یعنی اگر میزان باتری شما به حدود ۵ درصد مانده، رسید اقدام به شارژ آن نمایید.
  • هرگز نگذارید باتری شما کاملا خالی شود.
  • فقط ماهی یکبار تا انتهای میزان باتری خود استفاده نمایید و سپس آن را شارژ نمایید.
  • در صورت داشتن شارژ بالای ۵۰ درصد از شارژ مجدد آن خود داری نمایید، البته تکرار زیاد این موضوع باعث کم شدن عمر باتری خواهد شد.
  • میزان زیاد گرما باعث کم شدن عمر باتری خواهد شد، در صورت داشتن مکان خنک، دستگاه خود را در بخش های خنک قرار دهید.
تماس