نصب سانترال

خدمات کامپیوتر

تنظیم سانترال مانند یک تلفن عادی نیست که در آن سیم تلفن را وصل کنید و سپس شماره گیری را شروع کنید. دستگاه سانترال پشت سر خود دارد. این برنامه که برنامه نویسی اصلاح حرفه ای نام دارد ، فعالیتی است که باعث می شود قسمتهای مختلف یک قسمت با یک کد به یکدیگر متصل شوند. انجام چنین عملیاتی نیاز به یک متخصص مجرب دارد تا قطعات مختلف را از طریق تلفن و بدون مشکل به یکدیگر متصل کند.

چندین فاکتور و مرحله وجود دارد که باید هنگام نصب این تلفن در نظر بگیرید. در واقع ، متخصص نصب قبل از شروع کار این عوامل را بررسی می کند تا میزان سخت افزار مورد نیاز و مهمتر از همه بهترین ساخت را تعیین کند. البته این عوامل را نیز باید در نظر داشته باشید. با این حال ، ممکن است نیاز به جابجایی مجدد داشته باشید یا مجبور شوید تلفن را به مکان دیگری منتقل کنید. بنابراین ، شما باید همچنین در مورد نقاط نصب این تلفن اطلاعات داشته باشید. با این حال ، شناختن آنها اصلاً بد نیست.

تلفن سانترال کجا باید نصب شود؟

سانترال دارای یک دستگاه مرکزی و چندین تلفن است که از این طریق می توانند متصل شوند. به همین دلیل ، دستگاه مرکزی سانترال باید در مکانی نصب شود که امکان اتصال تلفن را به ساده ترین شکل ممکن فراهم کند. این مسئله بیش از همه باید برای کارخانه ها و شرکت های بزرگی که به کابل کشی زیادی نیاز دارند در نظر گرفته شود. برای نصب تلفن سانترال مرکزی ، دستگاه آن باید حداقل یک متر با میز فاصله داشته باشد. دلیل این فاصله دور بودن دستگاه از هرگونه رطوبت روی زمین و گرد و غبار است. همچنین این امکان وجود دارد که افراد هنگام راه رفتن پا روی آن بگذارند. به همین دلیل بهتر است دستگاه ها را روی میز قرار دهید. همچنین بهتر است تلفن سانترال را در مکانی نصب کنید که به راحتی برای اپراتور قابل دسترسی باشد.

شما باید از قبل یک برنامه ارتباطی تهیه کنید

این یکی از مهمترین مراحل درست برداشتن است. در حقیقت ، این کارت مخابرات است که در نحوه اتصال تلفن ها به یکدیگر نقشی اساسی دارد. اجرای کامل این کار تخصصی است و بنابراین باید توسط یک تکنسین مجرب انجام شود. این نقشه مسیر باید شامل یک طرح کامل از رنگ خطوط مخابراتی ، شماره خط و رنگ کابلهای داخلی باشد. در واقع در هر ترمینال باید رنگ سیم های ورودی و خروجی و تعداد هر درگاه به طور جداگانه وارد شود.

چگونه سیم ها را تنظیم کنیم؟

اتصالات در واقعیت آغاز مرحله حرکت است که باید با دقت انجام شود. در این مرحله ، بسته به رنگ سیم ها و نوع اتصال ، مانند دیجیتال یا آنالوگ ، جفت سیم از مرکز تلفن تا پرواز از قبل ثابت شده است. این مرحله بسیار پیچیده است و تکنسین باید بتواند بر اساس سیستم دیجیتال یا آنالوگ ، دو سیم را در مسیر درست قرار دهد.

 

خدمات کامپیوتر

تنظیمات نصب تلفن سانترال

راه اندازی آخرین مرحله و در واقع مهمترین قسمت است. این قسمت را می توان به صورت دستی یا از طریق کامپیوتر انجام داد. ابتدا تنظیمات کلی انجام می شود ، مانند تعیین تاریخ تلفن ، تنظیم نام و شماره داخلی. سپس خطوط شهری برای اتصال خارجی بر اساس اولویت ها و محدودیت های دولت تعیین می شود. سرانجام ، متخصص تنظیمات ویژه دیگری را انجام خواهد داد.

 

نکته مهم این است که همه اینها بهتر است از طریق کتابچه راهنمای کاربر انجام شود. البته ، یک نمایندگی پاناسونیک می تواند سریع و به راحتی انواع تنظیمات را بر اساس تجربه شما با چنین دستگاه هایی انجام دهد.

نصب تلفن سانترال توسط یک متخصص

همانطور که قبلاً خواندید ، نصب تلفن سانترال فعالیتی کاملاً تخصصی است و باید توسط یک متخصص باتجربه انجام شود. نمایندگی پاناسونیک با داشتن متخصصین مجرب و آشنا به سیستم های پاناسونیک ، کلیه مراحل نصب را از ابتدا تا انتها و با جدیدترین تجهیزات به روز و مطابق با راهنما انجام می دهد. تمام مراحل به طور کامل توسط متخصص تأیید می شوند و پس از تأیید ، به مرحله بعدی می روید.

خدمات کامپیوتر

یک نصاب سانترال باید موارد زیر را بداند:

 

  • شناسایی دستگاه های سانترال پاناسونیک با ظرفیت بالا و کم ظرفیت
  • انتخاب مناسب دستگاه سانترال با توجه به تعداد خطوط و فضا
  • از نظر عملکرد سری سانترال TDA ، TDE ، NS ، KX را معرفی کنید
  • آموزش صحیح کابل کشی و کانال کشی با استفاده از تجهیزات متصل
  • از سیمهای مناسب در خطوط سانترال (دو جفت و چند جفت) استفاده کنید
  • نصب خطوط ، تکیه گاه های پارچه ای و اتصال به سیم ها را بیاموزید
  • دوره های کارآموزی (با شخصیت های زن) و معاینات دقیق شغلی
  • آموزش نصب خطوط شهری و خطوط داخلی در مرکز سانترال

هزینه نصب تلفن سانترال

تعیین هزینه دقیق نصب تلفن سانترال به عوامل مختلفی بستگی دارد: تعداد دستگاه های مورد نیاز ، منطقه کار ، منطقه محل کار یا کارگاه ، محل نزدیک یا دور از سیستم مخابراتی ، تجهیزات مورد نیاز برای نصب. برای تعیین هزینه هر یک ، متخصص ابتدا باید محل آن را به دقت بررسی کند و سپس براساس نتایج بدست آمده بتواند قیمت تخمینی را اعلام کند. برای مشاوره و پرداخت با شرکت تماس بگیرید.

نصب خوب توسط یک شرکت باتجربه

تنظیم سانترال مانند تلفن معمولی نیست. برای یک تلفن استاندارد ، شما به یک کابل استاندارد و سیم تلفن نیاز دارید تا پس از اتصال بتوانید به راحتی با هر کسی ارتباط برقرار کنید. اما برای سانترال مسئله بسیار متفاوت است. برای نصب سانترال ، ابتدا باید نقشه ای تهیه شود و پس از نصب و پیکربندی ، می توان از سانترال استفاده کرد. ساخت این حتی بیشتر خاص. به همین دلیل است که یک انسان عاقل باید این کار را انجام دهد.

این شرکت از ساختار و نحوه نصب تلفن سانترال بسیار آگاه است. او دقیقاً می داند که برای هر بخش چه تعداد دستگاه باید استفاده کند و نحوه نصب و برنامه ریزی هر یک را بطور دقیق انجام دهد. مهمترین مزیت بعد از نصب سرعت است. این تکنسین در تمام مراحل مهارت کافی دارد و دستگاه می تواند به راحتی و در کمترین زمان نصب شود. مزیت دیگر استفاده از اجزای اصلی برای نصب است. هرچه ابزار به کار رفته بهتر باشد پیشرفت بیشتری خواهد داشت. در ننتیجه عملکرد بهتری خواهد داشت.

شما کاربران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید و از متخصصان با تجربه ما کمک بگیرید.شما عزیزان هرگونه انتقااد پیشنهادی در زمینه نصب سانترال دارید میتوانید در پایین مقاله با ما در میان بگذارید.