ارتقاء سیستم در محل

زمانی که نصب نرم افزار و یا یک بازی بر روی سیستم شما به مشکل می خورد. یعنی سیستم شما قدرت کافی برای اجرای ان را ندارد. در این شرایط نیاز به ارتقای سیستم دارید. برای انجام این کار دو راه پیش رو دارید. میتوانید سیستم خود را تا محل تعمیرگاه حمل کنید. این حمل و نقل شامل هزینه و زمان زیادی می شود. باید در نظر داشته باشید که حمل سیستم تا تعمیرگاه ممکن است آسیب جدی به سیستم شما وارد کند. یا حتی بعد از تمام شدن ارتقا و بازگشت به منزل ممکن است باز هم سیستم شما دچار آسیب شود. در این صورت باز هم باید پروسه حمل و نقل را انجام دهید.

اما راه دیگری نیز وجود دارد. می توانید از خدمات تعمیر و ارتقا در محل مورد نظر خود استفاده کنید. با توجه به این موضوع فقط کافی است تا با مرکز ما تماس بگیرین و مشکل خود را مطرح کنید. زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و بعد به راحتی ارتقای سیستم شما انجام می شود.

 

تماس با کارشناسان نوین سازان رایانه:
02144171253
02186031378

 

ارتقای سیستم

ارتقای سیستم کامپیوتر

ارتقای سیستم کامپیوتر می‌تواند باعث بهبود عملکرد کامپیوتر شما شود و در بسیاری از موارد، راه‌حل مناسبی برای افزایش سرعت و کارایی کامپیوتر باشد. در زیر به برخی از راه‌های ارتقای سیستم کامپیوتر اشاره می‌کنیم:

1. ارتقای حافظه: افزایش حافظه RAM کامپیوتر، می‌تواند باعث بهبود سرعت و کارایی کامپیوتر شما شود. حافظه RAM از داده‌هایی که برای برنامه‌ها و سیستم عامل استفاده می‌شود، استفاده می‌کند. بنابراین، افزایش حافظه RAM می‌تواند باعث بهبود سرعت و کارایی کامپیوتر شود.

2. ارتقای حافظه داخلی: اگر حافظه داخلی کامپیوتر شما پر شده است، افزایش حافظه داخلی باعث بهبود سرعت و کارایی کامپیوتر شما خواهد شد. با افزایش حافظه داخلی، کامپیوتر شما قادر خواهد بود بیشترین حجم از داده‌های خود را در حافظه داخلی ذخیره کند، به جای استفاده از حافظه خارجی مانند هارددیسک.

3. ارتقای پردازنده: اگر پردازنده کامپیوتر شما قدیمی است، ارتقاء پردازنده می‌تواند باعث بهبود سرعت کامپیوتر شود. پردازنده جدیدتر و قدرتمندتر، کارایی کامپیوتر شما را افزایش خواهد داد.

4. ارتقای کارت گرافیک: اگر شما از کامپیوتر برای بازی‌های گرافیکی استفاده می‌کنید، ارتقای کارت گرافیک می‌تواند باعث بهبود کیفیت تصویر و سرعت بازی‌ها شود.

5. نصب یک درایو حالت جامد (SSD): درایو حالت جامد (SSD) در مقایسه با هارددیسک معمولی، سرعت بیشتری در انتقال داده‌ها دارد. نصب یک درایو حالت جامد به جای هارددیسک معمولی، باعث بهبود سرعت بارگذاری سیستم عامل و برنامه‌ها خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که قبل از ارتقای سیستم کامپیوتر، باید مطمئن شوید که قطعات جدید با قطعات قبلی سازگار هستند و همچنین قدرت منبع تغذیه کافی برای تغذیه قطعات جدید است.

چرا سیستم خود را ارتقا دهیم؟

با توجه به پیش رفت روز افزون علم هر روزه سیستم های جدیدی وارد بازر می شوند مانند:

 • هارد های کوچک با حجم بالا
 • رم های قوی تر
 • پردازش گر ها با سرعت پردازش فوق العاده زیاد
 • کارت های گرافیکی برای نمایش جذاب محتوا
 • برنامه ها و نرم افزار ها و حتی بازی های جدید
 • سیستم های پخش با کیفیت تر
 • چاپگر های حرفه ای
 • و حتی سیستم عامل های جدید

برای استفاده از همه این مورد های جدید صد در صد سیستم شما نیاز به ارتقا دارد. اما باید بدانید که انجام این کار توسط خود شما بسیار کار دشواری است و حتما نیاز به کمک از یک کارشناس حرفه ای را دارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کافی است که تلفن را بردارید و فقط یک تماس با همکاران ما در شرکت شرکت نوین سازان رایانه ایران کامپیوتر برقرار نمایید تا بتوانید بهترین قطعات و نرم افزار ها را برای ارتقاء سیستم خود خریداری و توسط متخصصان ما نصب و راه اندازی نمایید.

از تماس تا ارتقای سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات

فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست. عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی

در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ارتقای سیستم در محل

این ارتقا در سیستم های قدیمی در موارد زیر اتفاق می افتد:

 • ارتقای مادربرد
 • ارقای رم
 • ارتقای هارد
 • ارتقای کارت گرافیک
 • ارتقای cpu

هزینه ارتقای سیستم در محل

بر خلاف تصوری که مردم دارند این خدمات شامل هزینه های زیادی نمی شوند. شما فقط کافی است تا بررسی کنید و هزینه های حمل و نقل را بررسی کنید، متوجه می شوید که هزینه هایی که برای حمل و نقل صرف می کنید بسیار بیشتر می شود. اما اگر بخواهید تا کارشناس به منزل شما بیاید فقط هزینه ارتقای سیستم خود را پرداخت می کنید. در این صورت متوجه می شوید که هزینه ای کمتر پرداخت کرده اید و حتی زمانی را نیز از دست نداده اید. چون با تماس با شرکت ما زمان حضئر کارشناس را شما تعیین می کنید.

جمع بندی نهایی

برای انجام خدمات تمام خدمات کامپیوتری می توانید به راحتی با تیم فنی ما در ازتباط باشید. تماس بگیرید ، مشکل خود را مطرح کنید ، زمان حضور کارشناس را تعیین کنید. ما در اولین فرصت ارتقای سیستم شما را انجام می دهیم. بعد از انجام خدمات در صورت نیاز می توانید باز هم با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشکلات احتمالی را بر طرف کنید.