خدمات کامپیوتر در ونک

خدمات کامپیوتر در پاسداران

برای دریافت خدمات کامپیوتر، تعمیر لپ تاپ و نصب ویندوز و نرم افزار در ونک با ما تماس بگیرید.

تماس با کارشناسان نوین سازان رایانه:
02144171253
02186031378

چند نکته برای انتخاب بهترین ارائه‌دهنده خدمات کامپیوتری

  • دانش در کنار تجربه

برای انتخاب کسی که بتواند تعمیرات سیستم کامپیوتر شما را بر عهده گیرد، دانش به‌تنهایی کافی نیست و علاوه بر داشتن صلاحیت‌های لازم، تجربه کافی برای حل انواع مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را داشته باشد.

  • اعتبار و نظرات مشتریان

هیچ‌کس همانند یک مشتری راضی نمی‌تواند معرف کار و کیفیت تخصص کسی باشد، بنابراین همیشه پذیرای نظرات و تجربیات دیگران باشید و از آن‌ها بخواهید تجربیاتشان را با شما به اشتراک بگذارند. شنیدن نظرات و توصیه‌های مشتریان معیار خوبی برای اندازه‌گیری کیفیت خدماتی است که دریافت می‌کنید.

  • مجموعه خدمات ارائه شده

ارائه‌دهنده خدمات کامپیوتری باید مجموعه‌ای از خدمات موردنیاز را بتواند در کنار هم  ارائه دهد که شامل تعمیرات سخت‌افزاری، نصب و رفع اشکال نرم‌افزاری، بازیابی و پشتیبان‌گیری اطلاعات، پشتیبانی شبکه و غیره است.

  • پاسخ‌گویی سریع و به‌موقع

در موارد اضطراری ارزش هر دقیقه بسیار حیاتی است، بنابراین کسی که خدمات کامپیوتری ارائه می‌دهد اهمیت زمان برای حفظ اطلاعات و پاسخ به نیاز مشتری را به‌خوبی درک می‌کند.

  • تیم پشتیبانی بعد از ارائه خدمات

تجربه مشتریان بسیار در انتخاب دوباره خدمات ارائه شده حائز اهمیت است؛ ازاین‌رو تیمی که با مشتریان در ارتباط هستند در بازاریابی و تجربه مشتریان اثرگذار است.

تعرفه خدمات کامپیوتری سال 1402

در نوین سازان رایانه تعرفه خدمات کامپیوتر و لپ‌تاپ شفاف و مشخص متناسب با خدماتی است که ارائه می‌شود در ضمن تکنسین‌های نوین سازان رایانه با سال‌ها تجربه در حوزه تعمیرات کامپیوتر و لپ‌تاپ سریع‌ترین خدمات را در محل موردنظر شما ارائه می‌دهند.

 بهترین ارائه‌دهنده خدمات کامپیوتری در ونک

بهترین ارائه‌دهنده خدمات کامپیوتری در ونک

، مجموعه باتجربه نوین سازان رایانه است بهترین و متنوع‌ترین خدمات کامپیوتری را در محل موردنظرتان با بهترین کیفیت در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهند. خدمات ارائه شده توسط تکنسین‌های باتجربه انجام می‌گیرد و تیم پشتیبانی همیشه برای پاسخگویی آماده است.

نوین سازان رایانه سعی می‌کند کامل‌ترین خدمات کامپیوتری را به مشتریان ارائه کند، خدمات ارائه شده در دو گروه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مکمل هم خواهند بود و مشتریان می‌توانند از رفع نهایی مشکل اطمینان حاصل کنند.

  • تعمیرات سخت‌افزاری و ارتقا

بررسی و رفع مشکلات سخت‌افزاری ناشی از آسیب‌های احتمالی، حفظ و ارتقای عملکرد و عمر مفید کامپیوتر دو وظیفة مهم تکنسین‌های نوین سازان رایانه است که سعی می‌کنند به بهترین شکل به آن عمل کنند، مادربورد، حافظة رم، هارد دستگاه، کیس یا لوازم جانبی سیستم‌های خانگی به طور اختصاصی توسط تیم ما مورد بررسی قرار می‌گیرد. تعمیرات سخت‌افزاری کامپیوتر در ونک نیز یکی از خدمات تیم نوین سازان رایانه است.

نصب ویندوز در محل با نوین سازان رایانه

  • نصب ویندوز در محل

ویندوز مهم‌ترین قسمت سیستم کامپیوتر شماست، هر اشکالی در نصب یا اجرای آن عملکرد دستگاه را مختل می‌کند، گاهی مشغله‌های کاری یا عدم‌اطمینان به کارشناس یا حتی طولانی‌بودن مسیر و ترافیک ناشی از آن خرابی یا ارتقای ویندوز را به کابوس تبدیل می‌کند، یکی از خدمات نوین سازان رایانه در ونک ارائه تمامی خدمات مرتبط با ویندوز در محل موردنظرتان است.

  • نصب نرم‌افزار و رفع اشکال

نصب نرم‌افزار و پیکربندی آن‌ها، دسترسی به نرم‌افزارهای کرک شده و قابل‌اطمینان بدون بدافزار و ویروس یکی دیگر از خدماتی است که نوین سازان رایانه ارائه می‌دهد و کاربران با خیال راحت می‌توانند از آن استفاده کنند.

  • بازیابی و پشتیبان‌گیری از اطلاعات

اطلاعات و داده‌ها بخش مهمی از زندگی امروز ما هستند که ازدست‌دادنشان گاهی فشار روانی و خسارت مادی به همراه می‌آورد، در صورت پشتیبان‌گیری و بک‌آپ به‌صورت ماهیانه و منظم و آشنایی کاربران با این پروسه عملیات بازیابی داده‌ها در صورت بروز هر مشکلی بسیار آسان خواهد بود. تیم ما عملیات بازیابی داده‌ها و آموزش‌های لازم دراین‌خصوص را به مشتریان ارائه می‌دهد.

  • پشتیبانی و تنظیم شبکه

ارائه‌دهندگان خدمات کامپیوتری باید با اصول تنظیم و پیکربندی شبکه‌ها آشنایی داشته باشند، امنیت و تنظیم شبکه‌ها و سرورها برای حفظ کیفیت عملیات شبکه و اتصال پایدار بسیار ضروری است برای دریافت تمامی خدمات شبکه در ونک کافی است با شرکت نوین سازان تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان یک تکنسین مجرب و قابل‌اعتماد برای شما ارسال شود.

سؤالات متداول

چقدر طول می‌کشد تا یک کامپیوتر را تعمیر کنید؟

ما سعی می‌کنیم در کمترین زمان مشکل را برطرف کنیم؛ اما زمان تعمیر بستگی به ماهیت مشکل دارد. مشکلات ساده ممکن است در چند ساعت حل شوند، درحالی‌که تعمیرات پیچیده‌تر به زمان بیشتری نیاز داشته باشند، درهرصورت تکنسین‌های ما مدت‌زمان لازم را به شما اعلام خواهند کرد.

آیا ارائه‌دهنده خدمات کامپیوتری در ونک در تعطیلات هم فعال هستند؟

بله بسیاری از ارائه‌دهندگان خدمات کامپیوتری مانند نوین سازان رایانه فعالیتشان را در ایام تعطیل متوقف نمی‌کنند تا به نیازهای مشتریان خود بهتر پاسخ دهند.

آیا ارائه‌دهندگان خدمات کامپیوتری تعمیرات در محل را ارائه می‌دهند؟

بله نوین سازان رایانه با ارسال تکنسین‌های حرفه‌ای، تعمیرات در محل را برای همه مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مرتبط با کامپیوتر و شبکه ارائه می‌دهند.

تصور دنیای پرشتاب امروزی، خانه‌ها، محیط‌های تجاری، مدارس و حتی بخش‌های مختلف دولتی بدون کامپیوتر امکان‌پذیر نیست. باتوجه‌به وابستگی روزافزون ما به این دستگاه‌های شگفت‌انگیز تعمیرات و نگهداری آن‌ها امری ضروری و مهم است در کنار آن‌ها حضور و شناخت افراد باتجربه و قابل‌اعتماد در حوزه خدمات کامپیوتری را برعهده تیم ما بسپارید.

نوین سازان رایانه در تمام محلات تهران به ارائه خدمات کامپیوتری با بهترین کیفیت، کمترین زمان ممکن و با قیمت منصفانه  می‌پردازد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.