تعمیر لپ تاپ در محل

خدمات کامپیوتر

لپ تاپ یکی از لوازم دیجیتالی پر کاربرد است. قابلیت حمل و نقل دارد. تمام کارمندان و دانشجویان می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. تمام کارهای شخصی و اداری خود را انجام دهند.

هر گونه مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری در لپ تاپ می تواند اختلالی در کار شما ایجاد کند. حتی ممکن است مشکل به گونه ای باشد که امکان ادامه کار وجود نداشته باشد. در صورت ایجاد این خرابی ها پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب کار دشواری است. در این شرایط باشد یک تعمیکار حرفه ای پیدا کنید لپ تاپ خود را تا محل تعمیرکار حمل کنید و بعد از تعمیر مجدد به منزل بازگردانید.

خدمات تعمیر لپ تاپ

با توجه به این موضوع اگر لپ تاپ شما بعد از بازگشت از تعمیرگاه هنوز مشکل داشته باشد، باز هم باید این پروسه را طی کنید. اما راه دیگری نیز برای شما وجود دارد که بسیار ساده تر است. می توانید از خدمات ما استفاده کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در محل مورد نظر شما کار تعمیر را انجام دهند. در این شرایط  می توانید از پشتیبانی تعمیرات ما نیز استفاده کنید. به این معنی که بعد از خروج کارشناس اگر باز هم مشکلی وجود داشت می توانید به صورت آنلاین با او در ارتباط باشید.

درخواست تکنسین

تعمیر لپ تاپ در محل

مشکلات متداول لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ شمات در محل یکی از ویژگی های مثبت شرکت ما است. متخصصان می توانند تمام اقدامات لازم برای رفع مشکلات شما را چه در نرم افزاری و چه در سخت افزاری رفع کنند. این مشکلات می توانند از موارد زیر باشند:

 • داغ شدن لپ تاپ
 • شارژ نشدن لپ تاپ
 • آب خوردگی لپ تاپ
 • روشن نشدن لپ تاپ
 • ضربه خوردگی لپ تاپ
 • هنگ کردن پیاپی لپ تاپ
 • بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ
 • صدای غیرعادی در لپ تاپ
 • بهم ریختگی تصویر لپ تاپ
 • خرابی آی سی شارژر لپ تاپ
 • شناسایی نشدن هارد لپ تاپ
 • خاموش شدن بی‌دلیل لپ تاپ
 • شکستن صفحه نمایش لپ تاپ
 • سوختن CPU لپ تاپ
 • نقص کارت گرافیک لپ تاپ

در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات به هیچ عنوان نگران نباشید. فقط کافی است تا با متخصصان ما در ارتباط باشید. از تماس تا تعمیر لپ تاپ شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب ویندوز در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:

  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست. عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی:

در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در منزل

تعمیرات لپ تاپ در منزل همانند تعمیر کامپیوتر در محل دارای مزیت های زیادی است. چند نمونه از آن ها را بررسی می کنیم. این گونه خدمات دارای هزینه های مناسبی نیز هستند. می توانید با استفاده از این نوع خدمات از هدر رفتن زمان و هزینه خود جلوگیری کنید. البته نکته مهم دیگر این است که در کوتاه ترین زمان مشکل شما بر طرف می شود.

متخصصی که میخواهید لپ تاپ را به او بسپارید باید:

 به صورت کلی، یک متخصص تعمیر لپ تاپ، باید قدرت عیب یابی و توانایی حل مسئله داشته باشد. از دیگر تواناهای مورد نیاز برای متخصص تعمیر لپ تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • همه ی اجزاء و تجهیزات لپ تاپ را به طور کامل بشناسد؛ و با نحوه ی سرویس لپ تاپ و کار با تجهیزات آشنا باشد.
 • مادربرد و اجزاء آن را بشناسد و بر مشکلات ناشی از آن مسلط باشد.
 • با کارت گرافیک و ویژگی های آن و نیز ایرادات آن آشنایی داشته باشد.
 • با انواع تستر ها آشنا باشد.
 • بر نحوه ی جداسازی و اتصال قطعات سخت افزاری لب تاپ، مسلط باشد.

رفع مشکلات احتمالی لپ تاپ

ما در عصری زندگی می کنیم که اکثر قریب به اتفاق انسانها با لپ تاپ یا کامپیوتر های رومیزی سر و کار دارند. در این بین لپ تاپ ها نسبت به کامپیوتر های ثابت رومیزی کمتر مقاومند؛ و در معرض آسیب های درونی و بیرونی بیشتری قرار دارند. برای یافتن منشا مشکل لب تاب، به متخصص تعمیر و سرویس لپ تاپ نیاز است. حل مشکل لپ تاپ بسته به نوع برند آن متفاوت است. گاهی مشکلی که برای لپ تاپ شما پیش می آید، جزئی است و با یک سرچ در گوگل، به دست خودتان حل می شود؛ اما برای رفع مشکلات بزرگ تر و جدی تر، باید به افراد و شرکت های  متخصص مراجعه کرد.

روش های متفاوتی برای سرویس لب تاب به دست تعمیرکار متخصص وجود دارد، تعمیر لب تاب در تعمیرگاه، تعمیر لپ تاپ در محل، تعمیر فوری لپ تاپ، تعمیر آنلاین لپ تاپ از جمله روش های معروفی است که برای ارائه سرویس لپ تاپ ها تعریف شده است. هزینه تعمیر لپ تاپ، نیز از دیگر المان های مهم در تعمیر لب تاب به شمار می آید.

هزینه تعمیر لپ تاپ در محل

هزینه تعمیر لپ تاپ در محل ممکن است بسیار متغیر باشد و بستگی به موارد زیر داشته باشد:

1. نوع مشکل: هزینه تعمیر به شدت به نوع مشکل لپ تاپ شما بستگی دارد. مشکلات سخت‌افزاری معمولاً هزینه بیشتری نسبت به مشکلات نرم‌افزاری دارند. همچنین، تعویض قطعاتی مانند مادربورد یا هارد دیسک می‌تواند هزینه بالایی داشته باشد.

2. نوع لپ تاپ: هزینه تعمیر همچنین به نوع و مدل لپ تاپ شما بستگی دارد. لپ تاپ‌های برندهای مختلف با هزینه‌های متفاوتی همراه هستند.

3. تخصص تکنسین: تجربه و تخصص تکنسینی که تعمیر لپ تاپ را انجام می‌دهد نیز تأثیرگذار است. تکنسین‌های ماهر ممکن است هزینه بیشتری بگیرند اما معمولاً خدمات بهتری ارائه می‌دهند.

4. قطعات جایگزین: اگر قطعات جایگزین مورد نیاز باشند، هزینه آن‌ها نیز به مبلغ نهایی تعمیر اضافه می‌شود.

5. مکان محل تعمیر: هزینه تعمیر لپ تاپ در مناطق مختلف ممکن است متفاوت باشد. در مناطق شهری بزرگ هزینه‌ها ممکن است بالاتر باشد نسبت به مناطق روستایی.

6. ضمانت نامه: تکنسین‌ها ممکن است ضمانت نامه برای خدمات خود ارائه دهند که در صورت ایجاد مشکل جدید، تعمیر رایگان انجام شود. این ممکن است تأثیری در هزینه داشته باشد.

به عنوان یک نکته پایانی، معمولاً بهتر است قبل از تعمیر لپ تاپ، از تکنسین درخواست تخمین هزینه بگیرید تا بتوانید به طور دقیقتر به هزینه نهایی انتظاری دست پیدا کنید.