خدمات

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

دوربین‌های مدار بسته کاربردهای زیادی دارند؛ این دوربین‌ها برای نظارت بر مکان‌های داخلی و خارجی استفاده می‌شوند. دوربین مدار بسته انواع مختلفی دارد که در شرایط مختلف از آن‌ها استفاده می‌شود.

همانطور که گفتیم این دوربین‌ها کاربردهای زیادی دارند، یکی از کاربردهای این دوربین ثبت تصاویر است؛ ثبت تصاویر ممکن است در محیط‌های مختلفی انجام گیرد. از اطلاعات این دوربین‌ها می‌توان برای پیگیری شخصی و قضایی بعد از وقوع جرم استفاده نمود. امروزه در سراسر جهان دوربین‌های مدار بسته نصب شده‌اند، حتی در سطح شهرها از این دوربین‌ها وجود دارد و بسیاری از سازمان‌های امنیتی از اطلاعات این دوربین‌ها برای پیگیری برخی پرونده‌ها مربوط به محیط بیرون و محل نصب دوربین‌ها استفاده می‌کنند.

اگر دوربین‌های مدار بسته تصویرهایی از افراد یا چگونگی وقوع جرم را ثبت کرده باشند، می‌توانند زمان دستگیری افراد را جلوتر بیندازند؛ همچنین سبب می‌شوند تا روند پرونده بالاتر رود. این دوربین‌ها علاوه بر کاربرد در سازمان‌های امنیتی در بسیاری از پاساژها و فروشگاه‌ها بزرگ نیز کاربرد دارد و افراد می‌توانند سرقت کننده ابزارها را شناسایی نمایند.

کاربردهای دوربین مدار بسته

 یکی از کاربردهای دوربین مدار بسته در سیستم‌های نظارتی و حفاظتی است، البته کاربرد دوربین فقط به این بخش محدود نخواهد شد. استفاده از دوربین‌های مدار بسته بسیار مهم است و حتی می‌توان از راه دور بدون هیچگونه دغدغه و نگرانی بر کارها نظارت داشت و از اتفاقات پیش آمده مطلع شد. این دوربین‌ها برای ترافیک، پلایشگاه‌ها و کنترل نظامی نیز بسیار کاربرد دارند.

ساختار دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته ساختارهای مختلفی دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

بدنه دوربین مدار بسته: دوربین مدار بسته دارای یک نوع قاب پوششی و یک نوع قاب اصلی است؛ انتخاب یکی از این دو نوع قاب بسته به فضای مورد استفاده دوربین مدار بسته دارد.

لنزهای دوربین مدار بسته: لنز دوربین بسیار مهم است و قابلیت زوم کردن را نیز دارند؛ لنزها انواع مختلفی دارند، یکی از انواع لنزها هستند که قابلیت زوم بهتر را دارند. این لنز می‌تواند فاصله کانونی را تغییر دهد و با بزرگ نمایی دوربین اطلاعات و تصاویر را دقیق ثبت نمایند. فاصله کانونی لنز بسیار مهم است و اگر فاصله کانونی لنز بیشتر باشد کمتر می‌تواند بر روی تصویر تمرکز نماید؛ همچنین با بیشتر بودن فاصله کانونی لنز زاویه دید دوربین نیز کم خواهد شد. البته یک نوع موتور نیز وجود دارد که می‌تواند زاویه دید لنز را تغییر دهد و همچنین دارای قابلیت حرکت می‌باشد؛ این نوع موتور، موتور مکانیکی نامیده می‌شود.

انواع لنز وجود دارد که هر کدام ویژگی‌ها و کاربردهای خود را دارند:

 • لنز دوربین مدار بسته Fix
 • لنز دوربین مدار بسته مینی کمرا
 • لنز دوربین مدار بسته موتور دار
 • لنزهای دارای توانایی تغییر فاصله کانونی
 • لنزهای صنعتی Fix دوربین مدار بسته

بخش‌های الکترونیکی دوربین مدار بسته: این دوربین دارای چند بخش الکترونیکی مانند بورد اصلی، بورد تغذیه، سنسور و کانکتور می‌باشد.

انواع دوربین مدار بسته

چندین نوع از دوربین مدار بسته وجود دارد، این دوربین‌ها چند نوع ویژگی دارند و بر اساس آن‌ها نامگذاری می‌شوند.

 • دوربین مدار بسته بر اساس نوع حسگر دو نوع است یک نوع این دوربین حسگر سی سی دی و نوع دیگر آن حسگر پیکسل-مغال است.
 • بر اساس نوع سیگنال خروجی نیز دو نوع دوربین مدار بسته جود دارد، یک نوع دوربین مدار بسته آنالوگ و نوع دیگر دوربین مدار بسته دیجیتال می‌باشد.
 • محل نصب دوربین‌ها نیز متفاوت است و بر اساس محل نصب به محیط داخلی و محیط بیرونی تفسیم می‌شوند.
 • بر اساس نوع کاربرد و شکل ظاهری دوربین مدار بسته به چندین دوربین دیگر تقسیم می‌شود:
 • دوربین‌های جعبه‌ای
 • دوربین‌های گنبدی
 • دوربین‌های مدار بسته اسپید دام
 • دوربین‌های گلوله‌ای
 • دوربین‌های میناتوری
 • دوربین‌های دید در شب
 • دوربین‌های حرارتی

در ادامه با چند نوع دوربین آشنا می‌شویم:

دوربین مدار بسته آنالوگ: آنالوگ دارای سیستم‌هایی است، این سیستم از دوربین مدار بسته آنالوگ تشکیل شده است. این دوبین کیفیت بسیار بالایی دارد و بهترین دوربین‌های بهینه شده آنالوگ در بازار موجود است، استفاده از این نوع دوربین مزایا و معایبی دارد؛ برای مثال در دوربین‌های مدل قدیم آنالوگ در شرایط مختلف مانند نوری یا کم نور ضعف‌هایی وجود داشت، اما با گسترش زمان ضعف‌هایی که توسط دوربین‌های آنالوگ مشاهده شد بهینه تر شدند و در مدت زمان کوتاه این ضعف برطرف گردید.

دوربین آنالوگ تصاویر گرفته شده را بر روی کاست‌های ویدیویی ثبت می‌کرد؛ برای این روش نیاز بود تا نوارهای ویدیویی را مدام تغییر دهند، اما نسل بعد از دوربین‌های آنالوگ برای ذخیره تصاویر از یک نوع دستگاه ذخیره ساز دیجیتالی استفاده می‌کردند؛ این دستگاه DVR نام دارد.

دوربین مدار بسته دیجیتال: دوربین مدار بسته دیجیتال نیز مانند دوربین آنالوگ ویژگی‌هایی دارد، اطلاعات این دوربین تحت پروتکل‌های شبکه برای دستگاه مرکزی فرستاده خواهند شد. تمامی دوربین‌های مدار بسته دیجیتال تحت شبکه هستند.

دوربین مدار بسته تحت شبکه: دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه دو نوع هستند، یک نوع این دوربین‌ها بی‌سیم و نوع دیگر آن دوربین‌های مدار بسته باسیم هستند. در دوربین‌ها تحت شبکه تصاویر به کدهای ۱ و۰ هستند به همین امکان انتقال تصاویر از طریق اینترنت نیز وجود دارد. این دوربین‌ها نسبت به دوربین‌های انالوگ قیمت بالاتری دارند؛ همچنین تصاویر انتقال دهنده این دوربین‌ها نسبت به دوربین‌های آنالوگ کیفیت بالاتری دارند. دوربین مدار بسته تحت شبکه ویژگی‌های زیادی دارد برای مثال این دوربین می‌تواند همزمان صدا و عکس را با هم ارسال نماید، علاوه بر اینها قابلیت تشخیص چهره را نیز دارد و از این جهت بسیار اهمیت دارد.

دوربین‌های مدار بسته روز و شب: این دوربین‌ها نیز کیفیت بالایی دارند و می‌توانند تصاویر گرفته شد را با کیفیت به صورت دائمی ارسال نمایند؛ همچنین این دوربین برای گرفتن تصاویر در مناطق کم نور از نور مادون استفاده نمی‌کند.

تفاوت دوربین‌های مدار بسته آنالوگ و دوربین‌های مدار بسته دیجیتال

دوربین‌های آنالوگ و دیجیتال تفاوت زیادی با هم دارن. برخی از این تفاوت‌ها عبارتند از:

 • قیمت: قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ از دوربین دیجیتال پایین‌تر است.
 • سادگی: دوربین‌های مدار بسته  سیستم‌هایی دارند؛ معمولا سیستم دوربین آنالوگ از دوربین دیجیتال ساده‌تر است.
 • انعطاف پذیری: سیستم‌های دوربین مدار بسته دیجیتال انعطاف پذیری بالتری نسبت به دوربین‌های مدار بسته آنالوگ دارند.
 • روزولوشن تصویر: دوربین‌های آنالوگ در روزولوشن تصویر محدودیت دارند، اما دوربین‌های دیجیتال هیچگونه محدودیتی ندارند.

نحوه نصب دوربین مدار بسته

امروز بیش از هر زمان دیگر جامعه به دوربین مدار بسته نیاز دارد، افراد متخصص زیادی در زمینه نصب دوربین مدار بسته مشغول به کار هستند و درآمد فوق العاده‌ای از این کار دریافت می‌کنند.

برای نصب دوربین مدار بسته چند نوع گام وجود دارد که باید مرحله به مرحله آن‌ها را رد نمود.

گام اول تهیه نقشه: در مرحله اول باید نقشه‌هایی تهیه شود این نقشه‌ها می‌توانپد نقشه موقعیت مکانی دوربین و نقشه اجرای دوربین مدار بسته باشند. نقشه‌ها کمک فراوانی به فرد نصب کننده دوربین می‌کنند و باعث می‌شوند نصب دوربین آسان‌تر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود. علاوه بر اینها با استفاده از نقشه می‌توان کارها را تقسیم نمود و در وقت صرفه جویی کرد.

گام دوم انتخاب تجهیزات مناسب: در گام دوم با استفاده از مختصات نقشه می‌توان میزان وسایل و تجهیزات مورد نظر را تخمین زد و آن‌ها را تهیه کرد. البته انتخاب تجهیزات مناسب برای دوربین بسیار مهم است باید از لوازمی که کیفیت بالا و مناسبی دارند استفاده گردد، به میزانی که کیفیت این لوازم بالاتر باشد کیفیت تصاویر ثبت شده نیز بالاتر خواهد بود.

گام سوم تعیین محل نصب تجهیزات: در این مرحله آموزش نصب دوربین مدار بسته را ادامه خواهیم داد، برای اینکار باید با توجه به نقشه پیش رفت و محل نصب تجهیزات، دوربین‌ها و دستگاه‌های مختلف مانند دستگاه DVR  را انتخاب کرد. محل نصب دوربین‌ها مهمترین گام است و تاثیر زیاد بر کارایی دوربین خواهد گذاشت. اگر دوربین‌ها در محل مناسب نصب نشوند نمی‌توانند بازدهی خوبی داشته باشند. نصب دوربین‌ها باید به صورت دقیق و اصولی انجام نشود، اگر به صورت مناسب انجام نگیرد سارقان می‌توانند به راحتی آن‌ها را از کار بیندازند. محل نصب دوربین باید در بالاترین نقاط باشد تا سارقان نتواند براحتی آن را از کار بیندازند.

گام چهارم کابل کشی و برقراری مدارها: برای نصب دوربین‌ها نیاز به کابل است البته این کابل‌ها بسته به نوع دوربین متفاوت هستند و باید از کابل و مدار مخصوص آن دوربین استفاده شود.

گام آخر اجرای تنظیمات: در این مرحله لازم است تا دوربین‌ها چک شوند و از نصب صحیح آن‌ها اطمینان پیدا کرد. در این مرحله باید بر اساس مدل و برند دوربین‌های مدار بسته از نرم افزارهای مخصوص آن‌ها استفاده نمود تا بتوانید تصاویر دوربین‌ها را بر روی گوشی هوشمند خود و یا نمایشگرهای مختلف دریافت نمایید و ذخیره کنید، در این مرحله حتی می‌توان زاویه دید دوربین‌ها را کنترل کرد.

قیمت دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مدار بسته با توجه به نوع آن و کارایی دوربین‌ها فرق می کند، البته عوامل زیادی هستند که سبب می‌شوند تا قیمت دوربین‌های مدار بسته متغیر باشد یکی از این عوامل نوسانات در بازار است. نرخ تورم، نرخ ارز، نرخ دلار تاثیر فراوانی در تعیین قیمت دوربین‌های مدار بسته دارند و سبب شده‌اند تا قیمت دوربین‌های مدار بسته بروز باشد به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی برای این دوربین‌ها در نظر گرفته شود.

کیفیت دوربین‌های مدار بسته بسیار مهم است و یکی از عوامل اصلی برای تعیین قیمت دوربین کیفیت است. چندین نوع دوربین مدار بسته وجود دارد این دوربین‌ها قیمت‌های مختلفی دارند، معمولا دوربین‌ها آنالوگ قیمت پایین‌تری نسبت به دوربین‌های دیگر دارند؛ همچنین پیچیدگی کمتری نیز دارند و همین موضوع سبب شده تا قیمت مناسب‌تری داشته باشد.

شرکت نوین سازان رایانه

شرکت نوین سازان رایانه خدمات زیادی در زمینه‌های مختلف با بهترین کیفیت انجام می‌دهد، یکی از خدمات این شرکت نصب دوربین مدار بسته است. این شرکت دارای نیروی‌های حرفه‌ای می‌باشد و افراد متخصص زیادی را گرد هم آورده است؛ تیم کاری شرکت با تلاش‌های فراوان بی خوبی توانسته‌اند بهترین محصول‌ها و خدمات را به خریداران و مشتریان خود ارائه دهند.

همانطور که قبلا گفته شد شرکت نوین سازان رایانه در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد این فعالیت‌ها عبارتند از:

 • نصب فعالیت‌های مختلف مانند ویندز، مک، ویندزهای سرور و…
 • انواع خدمات سخت افزار و نرم افزار
 • نصب نرم افزارهای عمومی
 • نصب نرم افزارهای تخصصی
 • نصب دوربین مدار بسته
 • فروش دوربین مدار بسته، کامپیوتر، لپ تاب و دیگر افزارها

این شرکت کارشناسان و متخصصان ماهری دارد و برای خدمات‌های مختلف کارشناس ماهر به کلیه نقاط تهران ارسال خواهد کرد.

شما عزیزان می‌توانید با ما در تماس باشید تیم پشتیبانی ما در تلاش است تا پاسخگوی سوالات شما باشد، برای تماس گرفتن فقط کافی است با پل‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

۰۲۱۲۶۶۰۰۲۵۲

۰۲۱۸۶۰۳۱۳۷۸

۰۲۱۴۴۱۷۱۲۵۳

۰۹۱۹۹۶۵۱۶۹۷

۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۲

شبکه

نصب و تعمییرات انواع شبکه ( کابلی و وایرلس و workgroup  ,  domain-server )

 

شبکه های میکروتیک و سیسکو و …

 

انجام پروژه های active  ,  passive شبکه و عقد قرارداد پشتیبانی

 

نصب شبکه های کلاینت – سروری  و تعیین دسترسی برای کلاینتها و share  پرینترها و فایلها

نصب لوازم جانبی در محل

نصب لوازم جانبی در محل

برای نصب لوازم جانبی سیستم خود باید به نکاتی توجه کنید.

مرحله اول: ابتدا کلیه لوازم جانبی کامپیوتر نظیر کیس؛ مانیتور؛ اسپیکر؛ کیبرد؛ ماوس و… را در جای مخصوص خود قراردهید سپس کابلهای ارتباطی را متصل کنید.

مرحله دوم: کابل های کیبرد و ماوس را با توجه به جهت سوکت , زائده وسط سوکت و رنگ آن ، ماوس به سوکت سبزو کیبرد به سوکت بنفش پشت کیس وصل نمایید. اگر با سختی نصب می شود، دارید اشتباه جا می زنید!

مرحله سوم: از مانیتور یک کابل (کابل برق) به سه راهی برق متصل می گردد و کابل دیگر (VGA یا DVI )( آبی یا سفید ) که ذوزنقه ای شکل می باشد به کارت گرافیک متصل می گردد. دقت کنید اگر با سختی نصب می شود، دارید اشتباه می زنید!

مرحله چهارم: نصب بلندگوها و هدست ها تقریبا مشابه هم هستند مجموعه بلندگو( sub وSpeaker ها)به یکدیگرمتصل می گردند از هر بلندگو یک کابل به out(خروجی)sub متصل می گردد. حالا کامپیوتر آماده روشن کردن می باشد می توانید دکمه پاور در جلوی کیس را فشار دهید.

وقتی سیستم عامل بالا آمد بدلیل اینکه در شرکت با مانیتور دیگری کار نصب سیستم انجام شده است باید مانیتور خود را به سیستم معرفی کنید. تا از کیفیت تصویر بهتری برخوردار گردید.برای این کار CD مانیتور را در دستگاه قرار دهید مراحل نصب را طی کنید

نصب لوازم جانبی در محل

نصب لوازم جانبی در محل

اگر بتوانید این مراحل را به یک کارشناس معتبر بسپارید بسیار بهتر است. اما برای این کار باید سیستم خود را تا محل تعمیرگاه حمل کنید. این حمل و نقل می تواند خطرات بیشتری برای سیستم شما داشته باشد. حتی ممکن است آسیب های جدی تری شامل حال سیستم شما شود. نکته دیگر این است که در نصب لوازم جانبی باید بعد از نصب دوباره کابل ها را جدا کنید و به منزل و یا محل کار برگردید و دوباره عملیات نصب را انجام دهید. که در این صورت ممکن است باز هم دچار مشکل شوید.

نصب لوازم جانبی در منزل

یکی از بهترین راه ها برای این کار این است که از خدمات نصب در محل شرکت های کامپیوتری استفاده کنید. در این صورت فقط کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید، موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید و زمان حضور کارشناس را تعیین کنید. بعد از حضور کارشناس در محل مورد نظر شما تمام کارهای نصب به نحوه احسنت انجام می شود و به راحتی می توانید از سیستم خود استفاده کنید.

حتی اگر بعد از خروج کارشناس باز هم مشکلی برای شما پیش آمد می توانید از پشتیبانی آنلاین ما استفاده کنید و مشکل پیش آمده را حل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

از تماس تا نصب لوازم جانبی سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

نصب لوازم جانبی در محل

نصب لوازم جانبی در محل

هزینه نصب لوازم جانبی در محل

با توجه به این موضوع که نام خدمات نصب در محل است همه مردم فکر می کنند که شامل هزینه های زیادی می شود. اما باید بگوییم که این تصور کاملا غلط است. اگر شما هزینه های رفت و آمد و حمل و نقل و زمانی که برای این کار میگذارید را بررسی کنید متوجه می شوید که اگر از خدمات در محل استفاده کنید بسیار مقرون به صرفه است و دیگر مشکلات و محدودیت های زمانی را نیز ندارید به دلیل این که زمان حضور کارشناس توسط شما تعیین می شود.

همکاران ما در این زمینه تجربه های کافی را دارند. به همین دلیل می توانید با اطمینان کامل نصب لوازم جانبی خود را به ما بسپارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نصب مودم ADSL در محل

نصب مودم ADSL در محل

مودم ها نوعی از دستگاه های سخت افزار به حساب می آیند. که برای دریافت و تبدیل داده های منتقل شده توسط روش های مختلف ارتباطی است.

نام مودم از حروف اول کلمه های مودلاتور و دمودلاتور بر گرفته شده است.. وظیفه این دستگاه تبدیل سیگنال های دیجیتالی به آنالوگ و همینطور بر عکس است.

مودم ها به سه دسته ی :مودم های داخلی، مودم های خارجی، و مودم های pc card تقسیم می شوند. مودم های داخلی مودم هایی اند که در داخل سیستم دستگاه ها یی مانند کامپیوتر، لپ تاپ، و موبایل ها جای داده می شوند.

مودم های داخلی

به صورت کلی مودم های داخلی به طور یک تراشه جداگانه و یک پارچه روی یکی از اسلات های درونی کیس های کامپیوتری است که در داخل دستگاهش قرار می گیرد.

این تراشه ها از قبل بر روی دستگاه های شما نصب می شود. به طور مثال گوشی های همراه شما یک مودم داخلی به حساب می آیند که اتصال به اینترنت را از طریق اپراتور هایی مانند همراه اول، ایرانسل و رایتل را فراهم می کند.

در این قطعه ها در همان لحظه که اینترنت برقرار می شود فعال می شوند و شروع به فعالیت می‌ کنند. هم چنین مودم های داخلی کم هزینه تر است مودم های خارجی هستند.

نصب مودم ADSL در محل

نصب مودم ADSL در محل

مودم های خارجی

مودم های خارجی دستگاه هایی اند که به صورت مستقل باعث می شود که سیستم ها به راحتی با اینترنت اتصال بر قرار کنند. همچنین مودم های خارجی از ویژگی هایی هم برخوردار اند.

این نوع از مودم ها به دلیل نصب و راه اندازی آن ها و مستقل بودن آن و همچنین عدم نیاز به اتصال فیزیکی در داخل کیس به صورت ساده تر قرار می گیرد. همچنین منبع تغذیه خود را دارد.

این مودم ها به صورت کابلی و یا از طریق وای فای به کامپیوتر ها وصل می شوند. همچنین می توان یک کابل را از خط تلفن به سوکتی که در مودم است متصل کرد.

مودم های خارجی به راحتی قادر به ارتقا امنیت مودم و ایرلس را دارند. و همینطور با وجود چراغ هایی که. روی مودم قرار دارد می توانید از وضعیت اتصال به اینترنت با خبر شوید.

مودم های pc card

از این نوع مدل ها در لپ تاپ ها استفاده می شود که به اندازه کارت های اعتباری هستند. این نو از مودم ها از مودم های داخلی و مودم های خارجی ترکیب شده اند. به طور غیر مستقیم در درون یک لپ تاپ قرار می گیرند و در آخر نتیجه برای متصل کردن آن هیچ گونه کابلی احتیاجی ندارند.

فقط برای اتصال به خط تلفن به کابل نیاز است. این کار ها انرژی مورد نیاز خود را از دستگاهی که به آن متصل است می گیرد که استفاده از این محصول در لپ تاپ ها باعث می شود عمر باتری کم شود.

نحوه کار کرد مودم

همان طور که میدانید سیستم های کامپیوتری به طور دیجیتالی و سیستم های تلفنی به طور آنالوگی هستند. برای این که اطلاعات را انتقال دهیم باید از سیستم های متنوع و پیوسته ای استفاده کنیم.

برای تبادل بین این دو دستگاه به یک دستگاه مودم احتیاج داریم. مودم را از طرفی به خط های تلفن و از طرفی دیگر به خط های کامپیوتر متصل می کنیم

نحوه کار کرد این مودم این گونه است که سیگنال های دیجیتال را از کامپیوتر دریافت کنیم و بعد از آن، آنها را به سیگنال های آنالوگ اضافه کنیم. بعد این سیگنال ها از طریق خط تلفنی ها متصل می شود.

بخش های مختلف یک مودم

مودم ها از بخش های متنوعی شکل گرفته اند. که هر کدام از این بخش ها وظیفه ای را بر عهده دارند. منبع تغذیه، تراشه، پردازنده بخش های یک مودم هستند.

منبع تغذیه: وظیفه این بخش این است که ولتاژ برق شهری را به ولتاژی که مدار های مودم به آن نیاز دارند تبدیل می کنند.

تراشه:این بخش از مودم هم سیگنال‌ های دیجیتال و آنالوگ را به طور دو طرفه تبدیل می کند. اگر مودم ها این بخش را نداشتند باید تعداد زیادی از ترانزیستور ها استفاده می کردند.

پردازنده :پردازه هم یکی دیگر از بخش های مودم است که درون مرکز یک مودم است و وظیفه آن کنترل کردن تمام بخش های مودم است.

نصب مودم ADSL در محل

نصب مودم ADSL در محل

بهترین مکان برای نصب مودم

یکی از ابزار هایی که امروزه به عنوان وسیله ای برای اطلاع رسانی در فضای مجازی استفاده می شود مودم است. که این روز ها در اکثر خانه ها وجود دارند.

با این وجود هنوز هم با این ابزار کم و بیش به مشکلاتی مواجه می شوند و می تواند باعث کلافگی می شود. مثلا اگر شما یکی از مودم های تک انتن را در داخل خانه های خود داشته باشید توجه می‌شود که از مودم های جدیدی استفاده کنید.

این مودم ها دارای دو انتن هستند و قطعا با وجود این دو آنتن سرعت اینترنت شما بیشتر می شود و و می تواند خانه شما را به بهترین شیوه تحت پوشش خودش قرار دهد.

اگر آشپز خانه شما در مرکز خانه قرار داشته باشد و اتاق خواب ها و سرویس بهداشتی در اطراف آشپز خانه قرار گرفته باشد توصیه می شود که مودم برای این که آنتن دهی خوبی داشته باشد در وسط خانه قرار بگیرد.

بخاطر این که زمانی که مودم را در مرکز خانه قرار دهید فرکانس های مربوطه به طور خوبی به قسمت های دیگر خانه می رسد و زمانی که شما در گوشه ای از خانه قرار گرفته باشید می توانید به یک نسبت از آنتن دهی مودم خود استفاده کنید.

پشتیبان گیری در محل

پشتیبان گیری در محل

در زندگی همه کسانی که فعالیت زیادی با سیستم دارند و یا اطلاعات شخصی مهمی در سیستم خود دارند، می خواهند یک پشتیبان داشته باشند. همچنین اطلاعات وبسایتان روی سرور اختصاصی یا سرور مجازی مهم و حیاتی هستند و همه در پی حفظ این اطلاعات هستیم.

اگر یک روز بنا به دلیلی اطلاعات ما از روی این سخت افزار ها پاک شود مسلما ناراحت می شویم، یا در بعضی موارد باعث ضربه ها و ضرر های مالی و کاری می شود.

تهیه نسخه پشتیبان یا backup به کپی کردن پرونده های فیزیکی یا مجازی یا پایگاه داده به یک مکان ثانویه،برای حفظ آن در صورت خرابی تجهیزات یعنی سخت افزار یا پاک شدن اتفاقی اطلاعات اشاره دارد.فرآیند تهیه نسخه پشتیبان از داده ها برای برنامه موفقیت آمیز در جهت بازیابی از بلایا است.

حالا برای این کار دو روش پیش روی شما است. یکی این که سیستم خود را پیش یک کارشناس حرفه ای ببرید و از او بخواهید تا این پشتیبان گیری را برای شما انجام دهد. اما در نظر داشته باشید که این حمل و نقل ممکن است هم هزینه های زیادی برای شما داشته باشد و هم زمان زیادی را از شما بگیرد. حتی ممکن است بعد از برگرداندن سیستم خود به منزل متوجه شوید که عملیات به درستی انجام نشده است. در این صورت باید دوباره پروسه حمل و نقل را طی کنید.

پشتیبان گیری در محل

پشتیبان گیری در محل

پشتیبان گیری در منزل

یکی دیگر از روش هایی که می توانید برای پشتیبان گیری آسان از آن استفاده کنید، تماس با مرکزی است که این کار را در محل مورد نظر شما انجام میدهد. در این شرایط فقط کافی است نا با کارشناسان ما تماس بگیرید. زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و به راحتی پشتیبان گیری سیستم خود را انجام دهید.

به راحتی می توانید در هر جایی که هستید منزل یا محل کار فرقی نمی کند. بعد از تعیین زمان حضور کارشناس در همان محل عملیات شما با موفقیت انجام می شود. حتی می توانید در صورت بروز مشکل باز هم به صورت آنلاین با کارشناس در ارتباط باشید. با استفاده از این نوع پشتیبانی می توانید مشکلات بعدی را نیز حل کنید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت می گیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

پشتیبان گیری در انوع مختلف اتفاق می افتد. مانند:

تهیه نسخه پشتیبان از یک درایو خارجی:

اگر یک هارد USB خارجی دارید ، می توانید با استفاده از ویژگی های پشتیبان داخلی دستگاه خود ، از آن درایو تهیه کنید.
در ویندوز ۱۰ و ۸ از File History استفاده کنید.
در ویندوز ۷ از Windows Backup استفاده کنید.
در Mac ها ، از Time Machine استفاده کنید.
همچنین می توانید درایو را به رایانه متصل کرده و از ابزار پشتیبان گیری استفاده کنید ،یا هر زمان خانه خود را وصل کنید و به طور خودکار از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

پشتیبان گیری در محل

پشتیبان گیری در محل

تهیه نسخه پشتیبان از طریق اینترنت:

اگر می خواهید فایلهایتان ایمن باشند ، می توانید با خدمات تحت وب مانند Backblaze و Carbonite و MozyHome و… از اینترنت نسخه پشتیبان تهیه کنید.اگر آن پرونده ها را گم کردید و دوباره به آنها احتیاج داشتید ، می توانید آنها را بازیابی کنید.

یک سرویس ذخیره سازی ابری:

پاکسازی پشتیبان از نظر فنی یک روش backup یا پشتیبان گیری نیست ، اما برای اکثر افراد ، به اندازه کافی مشابه است.
به جای اینکه فقط فایلهای خود را روی دیسک سخت رایانه خود ذخیره کنید ،

می توانید آنها را در سرویس هایی مانند Dropbox ، Google Drive ، Microsoft OneDrive یا یک سرویس ذخیره سازی مشابه ذخیره کنید.

سپس به صورت خودکار با حساب آنلاین و رایانه های شخصی دیگر شما همگام سازی می شوند.

اگر هارد دیسک شما از کار بیفتد ، همچنان نسخه های پرونده های ذخیره شده به صورت آنلاین و سایر رایانه های خود را در اختیار خواهید داشت.

ارتقاء سیستم در محل

ارتقا سیستم در محل

زمانی که نصب نرم افزار و یا یک بازی بر روی سیستم شما به مشکل می خورد. یعنی سیستم شما قدرت کافی برای اجرای ان را ندارد. در این شرایط نیاز به ارتقای سیستم دارید. برای انجام این کار دو راه پیش رو دارید.

میتوانید سیستم خود را تا محل تعمیرگاه حمل کنید. این حمل و نقل شامل هزینه و زمان زیادی می شود. باید در نظر داشته باشید که حمل سیستم تا تعمیرگاه ممکن است آسیب جدی به سیستم شما وارد کند. یا حتی بعد از تمام شدن ارتقا و بازگشت به منزل ممکن است باز هم سیستم شما دچار آسیب شود. در این صورت باز هم باید پروسه حمل و نقل را انجام دهید.

اما راه دیگری نیز وجود دارد. می توانید از خدمات تعمیر و ارتقا در محل مورد نظر خود استفاده کنید. با توجه به این موضوع فقط کافی است تا با مرکز ما تماس بگیرین و مشکل خود را مطرح کنید. زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و بعد به راحتی ارتقای سیستم شما انجام می شود.

ارتقای سیستم در محل

ارتقای سیستم در محل

با توجه به پیش رفت روز افزون علم هر روزه سیستم های جدیدی وارد بازر می شوند مانند:

 • هارد های کوچک با حجم بالا
 • رم های قوی تر
 • پردازش گر ها با سرعت پردازش فوق العاده زیاد
 • کارت های گرافیکی برای نمایش جذاب محتوا
 • برنامه ها و نرم افزار ها و حتی بازی های جدید
 • سیستم های پخش با کیفیت تر
 • چاپگر های حرفه ای
 • و حتی سیستم عامل های جدید

برای استفاده از همه این مورد های جدید صد در صد سیستم شما نیاز به ارتقا دارد. اما باید بدانید که انجام این کار توسط خود شما بسیار کار دشواری است و حتما نیاز به کمک از یک کارشناس حرفه ای را دارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کافی است که تلفن را بردارید و فقط یک تماس با همکاران ما در شرکت شرکت نوین سازان رایانه ایران کامپیوتر برقرار نمایید تا بتوانید بهترین قطعات و نرم افزار ها را برای ارتقاء سیستم خود خریداری و توسط متخصصان ما نصب و راه اندازی نمایید.

از تماس تا ارتقای سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ارتقای سیستم در محل

ارتقای سیستم در محل

این ارتقا در سیستم های قدیمی در موارد زیر اتفاق می افتد:

 • ارتقای مادربرد
 • ارقای رم
 • ارتقای هارد
 • ارتقای کارت گرافیک
 • ارتقای cpu

هزینه ارتقای سیستم در محل

بر خلاف تصوری که مردم دارند این خدمات شامل هزینه های زیادی نمی شوند. شما فقط کافی است تا بررسی کنید و هزینه های حمل و نقل را بررسی کنید، متوجه می شوید که هزینه هایی که برای حمل و نقل صرف می کنید بسیار بیشتر می شود. اما اگر بخواهید تا کارشناس به منزل شما بیاید فقط هزینه ارتقای سیستم خود را پرداخت می کنید. در این صورت متوجه می شوید که هزینه ای کمتر پرداخت کرده اید و حتی زمانی را نیز از دست نداده اید. چون با تماس با شرکت ما زمان حضئر کارشناس را شما تعیین می کنید.

جمع بندی نهایی

برای انحام خدمات تمام خدمات کامپیوتری می توانید به راحتی با تیم فنی ما در ازتباط باشید. تماس بگیرید ، مشکل خود را مطرح کنید ، زمان حضور کارشناس را تعیین کنید.

ما در اولین فرصت ارتقای سیستم شما را انجام می دهیم. بعد از انجام خدمات در صورت نیاز می توانید باز هم با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشکلات احتمالی را بر طرف کنید.

 

 

 

تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیرات کامپیوتر در محل

یکی از بهترین خدماتی که شرکت های کامپیوتری می توانند ارائه دهند ، تعمیر و نگه داری  ، به روزرسانی ها ، عیب یابی و موارد دیگر است. اما نکته مهم این است که  برای اینکه کار شما آسان شود باید این خدمات در محل مورد نظر شما انجام شود.

با توجه به این موضوع شما دیگر دردسر های جا به جایی سیستم را ندارید. به راحتی می توانید با شرکت در ارتباط باشید و از کارشناس مربوطه بخواهید تا در محل مورد نظر شما حاضر شود.

خدمات ما در تعمیر کامپیوتر در محل

 1. تعمیر کامپیوتر در محل
 2. ارتقاء سیستم در محل
 3. تعمیر قطعات
 4. ریکاوری اطلاعات
 5. نصب نرم افزار
 6. تعمیرات تخصصی کامپیوتر
 7. تعمیر مادربرد
 8. تعویض قطعات
 9. پشتیبانی از راه دور
 10. نصب تمامی نرم افزارهای تخصصی
تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در منزل

شما می توانید تمامی مشکلات سیستمی خود را اعم از بروزرسانی های نرم افزار ، تهیه نسخه پشتیبان از داده گرفته تا عیب یابی شبکه و موارد دیگر را به کارشناسان ما بسپارید. هر چیزی که برای اجرای صحیح کامپیوتر شما نیاز باشد ما در اختیارتان می گذاریم.

برای تعمیر کردن سیستم خود دو راه پیش رو دارید. یکی اینکه سیستم را تا تعمیرگاه مورد نظر حمل کنید. این موضوع ممکن است باعث شود تا برای سیستم شما خطرات جدی تری پیش آید. علاوه بر این ها شامل هزینه های سنگین رفت و آمد نیز می شوید. حتی ممکن است بعد از بازگشت به منزل متوجه شوید سیستم جوری که شما می خواهید کار نمی کند، در این صورت باید دوباره پروسه سخت حمل و نقل را انجام دهید.

اما راه بهتری که پیش رو دارید ، استفاده کردن از خدمات شرکت ما به عنوان تعمیرات کامپیوتر در منزل است استفاده کنید. می توانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید، مشکل خود را مطرح کنید و زمان حضور کارشناس را تعیین کنید.

از تماس تا تعمیر سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

هزینه های تعمیرات کامپیوتر در محل

باید در نظر داشته باشید تعمیرات کامپیوتر به دلیل اینک هدارای خدماتی متفاوت است ، بسیار متغیر می باشد. ابتدا باید مشکل به وجود آماده بررسی شود و بعد به طور جدی براورد قیمت شود. اما نکته مهم این جاست که بر خلاف تصوری که عموم دارند انجام این تعمیرات در منزل هزینه های آنچنانی ندارد.

شما فقط کافی است تا زمان و هزینه ای که برای حمل و نقل سیستم خود به مرکز تعمیرات می کنید را بررسی کنید. با توجه به این موضوع متوجه می شوید که اگر بخواهید کارشناس در محل شما حاضر شود هزینه کمتیر شامل حال شما می شود.

تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل

خدمات ارائه شده برای تعمیرات کامپیوتر د رمحل

در بخش تعمیرات خدمات مختلفی ارائه می شود. به هیچ عنوان نگران این نباشید که در کامپیوتر شما چه اتفاقی افتاده است. فقط کافی است تا با تیم فنی ما تماس بگیرید. ما می توانیم عیب یابی را انجام دهیم و آن را برطرف کنیم. از جمله خدماتی که توسط ما رائه می شود شامل:

 • کنترل ولتاژ به طور کامل و کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مربوط به مادربرد
 • کنترل کردن ولتاژ همه ی مدارهای الکترونیکی از جمله کارت گرافیک، پاور و…
 • روغن‌کاری کردن همه ی فن‌ها و شستشوی هیت سینگ پردازنده و البته کارت گرافیک
 • گردگیری کردن همه ی منافذ در معرض هوا
 • انجام دادن تنظیمات تخصصی برای بهینه‌سازی و کمک به  افزایش سرعت همه ی نرم افزارها در  کامپیوتر
 • انجام تعمیرات مربوط به فوق‌تخصصی شامل درایوهای نوری در کامپیوتر
 • انجام تعمیر مربوط به مشکلات درایو کامپیوتر
 • انجام تعمیر و تعویض کردن مادربرد کامپیوتر
 • انجام تعمیر مشکلات بلندگو کامپیوتر
 • بررسی کامل صفحه نمایش کامپیوتر برای  پیشگیری از سوختگی یا ضعیف پیکسل  و کم نور شدن فلورسنت
 • بررسی کامل همه بخش های  هارد و اطمینان از  صحت سیلندر و همچنین  مکانیک هارد کامپیوتر
 • انجام خدمات تخصصی تعمیرات به همراه تعویض صفحات نمایش در کامپیوتر
 • ترمیم کردن و تعمیر هارد دیسک
 • بازیابی کردن اطلاعات و انجام تست سلامت برای انواع هارد دیسک
 • انجام تعمیرات و بازیابی کردن باتری در کامپیوتر
 • بررسی کردن و کنترل همه ی اجزا مانند :  اتصالات، کابلهای اتصال
 • بررسی کردن و کنترل همه ی فن‌ها و البته درایوهای نوری

برای داشتن اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپ تاپ در محل

بعد از خرید لپ تاپ نکته ای که باید خیلی به آن توجه کنید این است که حتما قبل از شروع به کار اقدامات فنی آن را انجام دهید. یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید ساخت DVD ریکاوری است.

انجام این کار نیازمند دانش و حرفه خاصی است. شاید خودتان نتوانید این کار را انجام دهید. بنابراین باید از یک کارشناس حرفه ای کمک بگیرید. برای این کار نیازی به حمل و نقل لپ تاپ خود ندارید. این کار در شرایط اقتصادی امروز اصلا کار درستی نیست. لپ تاپ یک وسیله شخصی بسیار حساس است که ممکن است با حمل و قل اشتباه دچار آسیب های جدی شود.

ممکن است سوالی که برای شما پیش آید این باشد که اگر نخواهیم لپ تاپ را تا تعمیرگاه حمل کنیم پس برای حل مشکلات آن چه کاری باید انجام دهیم؟

ما در این مقاله بهترین راه را به شما پیشنهاد می کنیم. می توانید به راحتی با استفاده از خدماتی که شرکت ما ارائه می دهد از حضور کارشناس در محل مورد نظر خود استفاده کنید.

DVD ریکاوری چیست؟

زمانی که شما لپ تاپ خود را تازه خریداری کرده اید و از ویندوز اورژینال استفاده می کنید باید یک بک آپ از آن داشته باشید. دلیل این موضوع این است که وقتی در آیند نیاز به نصب ویندوز داشتید بتوانید از طریق بک آپ ویندوز اورژینال را مجددا نصب کنید.

مواردی که توسط شرگت ما انجام می شود:

۱- ساخت دی وی دی ریکاوری انواع لپ تاپ VAIO ,DEL ,ASUS , HP , ASUS , …

۲- نصب نرم افزار های مورد نیاز طبق در خواست کاربر

۳- تنظیمات اولیه سیستم

و…

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

مزیت های داشتن یک ویندوز اورژینال

یکی از مهم ترین مزایایی که این نوع ویندوز های اورژینال دارند همخوانی مناسب آن ها با سیستم سخت افراری و استفاده بهینه از پردازشگر ها می باشد.

اگر زمانی نیاز داشته باشید تا دوباره ویندوز اورژینال خود را نصب کنید ، با توجه به نبودن قانون کپی رایت و وجود سی دی های تقلبی در پیدا کردن آن دچار مشکل می شوید.

راه بسیار ساده ای که برای شما وجود دارد استفاه از یک بک آپ حرفه ای از ویندوز است. در این صورت می توانید به راحتی آن را مجدد روی سیستم خود نصب کنید.

از تماس تا ساخت DVD ریکاوریدر لپ تاپ شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

هزینه ساخت DVD ریکاوری لپ تاپ در محل

اکثر مردم تصور می کنند که استفاده از خدمات کامپیوتری در محل شامل هزینه های زیادی است. اما این تصور غلط است. با کمی بررسی میتوجه می شوید که حمل و نقل سیستم و یا لپ تاپ خود تا محل تعمیرگاه دارای هزینه های بسیاری می باشد. علاوه بر این نوع هزینه ها باید زمان زیادی را صرف این کار کنید. حالا تصور کنید بعد از بازکگشت به منزل هنوز سیستم شما دچار مشکل باشد، در این صورت باید دوباره لپ تاپ را جمع کنید و به محل مورد نظر ببرید.

با نکاتی که گفتیم متوجه می شوید استفاده از خدمات کامپیوتری در محل بسیار مقرون به صرفه است هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه. فقط کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید ، مشکل خود را اعلام کنید ، زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و از بهترین نوع خدمات استفاده کنید.

تماس