زاپیا نرم افزاری برای انتقال اطلاعات

خدمات کامپیوتر

اگر به دنبال نرم افزاری همه کاره جهت انتقال اطلاعات می گردید زاپیا یکی از این دسته نرم افزار ها می باشد که در بسیاری از مواقع بدرد شما می خورد. اگر به دنبال انتقال اطلاعات با سرعت بالاتر از سرعت بلوتوث بین گوشی های خود و سیستم خود می باشید، در اینجا نرم افزاری خوب را به شما معرفی می نماییم.

زاپیا Zapya چیست؟

نرم افزار زاپیا یکی از محبوب‌ترین و کارآمدترین برنامه‌های انتقال فایل است که به کاربران امکان می‌دهد فایل‌ها را بدون نیاز به اینترنت و با سرعت بالا بین دستگاه‌های مختلف منتقل کنند. این نرم‌افزار برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ عرضه شد و به سرعت توانست جایگاه ویژه‌ای در میان کاربران پیدا کند.

نرم افزار Zapya برنامه ایست که بر روی گوشی های اندروید و سیستم های کامپیوتری قابل نصب می باشد و شما از طریق آن می توانید فایل های خود را که ظرفیت بالایی دارند را با سرعت بالا برای دستگاه های دیگر ارسال نمایید.

سرعت انتقال اطلاعات این برنامه 2 مگا بایت در ثاینه می باشد و این یعنی که شما می توانید در حدود یک دقیقه یک فایل 120 مگا بایتی را از سیستم خود به گوشی خود منتقل نمایید و یا یک فایل 120 مگا بایتی را در یک دقیقه از گوشی خود به گوشی دوست خود منتقل نمایید. کاری که قبل از این نرم افزار توسط بلوتوث با سرعت خیلی پایین تر اتفاق می افتاد.

این انتقال سرعت 16 برابر انتقال سرعت بلوتوث های گوشی قدیمی می باشد. و تقریبا 8 برابر انتقال اطلاعات در گوشی هایی که ورژن جدید بلوث را دارا می باشند.

شما می توانید با نصب این برنامه بر روی گوشی خود و دوستان خود برای خود سهلوت فوق العاده در انتقال اطلاعات ایجاد نمایید.

ویژگی‌های کلیدی زاپیا

انتقال فایل بدون نیاز به اینترنت

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های زاپیا، امکان انتقال فایل‌ها بدون نیاز به اینترنت است. این ویژگی باعث می‌شود که کاربران بتوانند بدون مصرف داده‌های اینترنتی، فایل‌های بزرگ را به سرعت منتقل کنند.

پشتیبانی از چندین پلتفرم

زاپیا از پلتفرم‌های مختلفی مانند اندروید، iOS، ویندوز و مک پشتیبانی می‌کند. این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی فایل‌ها را بین دستگاه‌های مختلف منتقل کنند.

مراحل نصب زاپیا

  • نصب بر روی اندروید: برای نصب زاپیا بر روی دستگاه‌های اندرویدی، کاربران می‌توانند به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کرده و برنامه را به صورت رایگان دانلود و نصب کنند.
  • نصب بر روی iOS: کاربران دستگاه‌های iOS نیز می‌توانند از طریق اپ استور، زاپیا را دانلود و نصب کنند. فرآیند نصب بسیار ساده و مشابه نصب هر برنامه دیگری است.
  • نصب بر روی ویندوز: برای نصب زاپیا بر روی کامپیوترهای ویندوز، کاربران می‌توانند به وب‌سایت رسمی زاپیا مراجعه کرده و نسخه مخصوص ویندوز را دانلود کنند.