Blog

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

دوربین‌های مدار بسته کاربردهای زیادی دارند؛ این دوربین‌ها برای نظارت بر مکان‌های داخلی و خارجی استفاده می‌شوند. دوربین مدار بسته انواع مختلفی دارد که در شرایط مختلف از آن‌ها استفاده می‌شود.

همانطور که گفتیم این دوربین‌ها کاربردهای زیادی دارند، یکی از کاربردهای این دوربین ثبت تصاویر است؛ ثبت تصاویر ممکن است در محیط‌های مختلفی انجام گیرد. از اطلاعات این دوربین‌ها می‌توان برای پیگیری شخصی و قضایی بعد از وقوع جرم استفاده نمود. امروزه در سراسر جهان دوربین‌های مدار بسته نصب شده‌اند، حتی در سطح شهرها از این دوربین‌ها وجود دارد و بسیاری از سازمان‌های امنیتی از اطلاعات این دوربین‌ها برای پیگیری برخی پرونده‌ها مربوط به محیط بیرون و محل نصب دوربین‌ها استفاده می‌کنند.

اگر دوربین‌های مدار بسته تصویرهایی از افراد یا چگونگی وقوع جرم را ثبت کرده باشند، می‌توانند زمان دستگیری افراد را جلوتر بیندازند؛ همچنین سبب می‌شوند تا روند پرونده بالاتر رود. این دوربین‌ها علاوه بر کاربرد در سازمان‌های امنیتی در بسیاری از پاساژها و فروشگاه‌ها بزرگ نیز کاربرد دارد و افراد می‌توانند سرقت کننده ابزارها را شناسایی نمایند.

کاربردهای دوربین مدار بسته

 یکی از کاربردهای دوربین مدار بسته در سیستم‌های نظارتی و حفاظتی است، البته کاربرد دوربین فقط به این بخش محدود نخواهد شد. استفاده از دوربین‌های مدار بسته بسیار مهم است و حتی می‌توان از راه دور بدون هیچگونه دغدغه و نگرانی بر کارها نظارت داشت و از اتفاقات پیش آمده مطلع شد. این دوربین‌ها برای ترافیک، پلایشگاه‌ها و کنترل نظامی نیز بسیار کاربرد دارند.

ساختار دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته ساختارهای مختلفی دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

بدنه دوربین مدار بسته: دوربین مدار بسته دارای یک نوع قاب پوششی و یک نوع قاب اصلی است؛ انتخاب یکی از این دو نوع قاب بسته به فضای مورد استفاده دوربین مدار بسته دارد.

لنزهای دوربین مدار بسته: لنز دوربین بسیار مهم است و قابلیت زوم کردن را نیز دارند؛ لنزها انواع مختلفی دارند، یکی از انواع لنزها هستند که قابلیت زوم بهتر را دارند. این لنز می‌تواند فاصله کانونی را تغییر دهد و با بزرگ نمایی دوربین اطلاعات و تصاویر را دقیق ثبت نمایند. فاصله کانونی لنز بسیار مهم است و اگر فاصله کانونی لنز بیشتر باشد کمتر می‌تواند بر روی تصویر تمرکز نماید؛ همچنین با بیشتر بودن فاصله کانونی لنز زاویه دید دوربین نیز کم خواهد شد. البته یک نوع موتور نیز وجود دارد که می‌تواند زاویه دید لنز را تغییر دهد و همچنین دارای قابلیت حرکت می‌باشد؛ این نوع موتور، موتور مکانیکی نامیده می‌شود.

انواع لنز وجود دارد که هر کدام ویژگی‌ها و کاربردهای خود را دارند:

 • لنز دوربین مدار بسته Fix
 • لنز دوربین مدار بسته مینی کمرا
 • لنز دوربین مدار بسته موتور دار
 • لنزهای دارای توانایی تغییر فاصله کانونی
 • لنزهای صنعتی Fix دوربین مدار بسته

بخش‌های الکترونیکی دوربین مدار بسته: این دوربین دارای چند بخش الکترونیکی مانند بورد اصلی، بورد تغذیه، سنسور و کانکتور می‌باشد.

انواع دوربین مدار بسته

چندین نوع از دوربین مدار بسته وجود دارد، این دوربین‌ها چند نوع ویژگی دارند و بر اساس آن‌ها نامگذاری می‌شوند.

 • دوربین مدار بسته بر اساس نوع حسگر دو نوع است یک نوع این دوربین حسگر سی سی دی و نوع دیگر آن حسگر پیکسل-مغال است.
 • بر اساس نوع سیگنال خروجی نیز دو نوع دوربین مدار بسته جود دارد، یک نوع دوربین مدار بسته آنالوگ و نوع دیگر دوربین مدار بسته دیجیتال می‌باشد.
 • محل نصب دوربین‌ها نیز متفاوت است و بر اساس محل نصب به محیط داخلی و محیط بیرونی تفسیم می‌شوند.
 • بر اساس نوع کاربرد و شکل ظاهری دوربین مدار بسته به چندین دوربین دیگر تقسیم می‌شود:
 • دوربین‌های جعبه‌ای
 • دوربین‌های گنبدی
 • دوربین‌های مدار بسته اسپید دام
 • دوربین‌های گلوله‌ای
 • دوربین‌های میناتوری
 • دوربین‌های دید در شب
 • دوربین‌های حرارتی

در ادامه با چند نوع دوربین آشنا می‌شویم:

دوربین مدار بسته آنالوگ: آنالوگ دارای سیستم‌هایی است، این سیستم از دوربین مدار بسته آنالوگ تشکیل شده است. این دوبین کیفیت بسیار بالایی دارد و بهترین دوربین‌های بهینه شده آنالوگ در بازار موجود است، استفاده از این نوع دوربین مزایا و معایبی دارد؛ برای مثال در دوربین‌های مدل قدیم آنالوگ در شرایط مختلف مانند نوری یا کم نور ضعف‌هایی وجود داشت، اما با گسترش زمان ضعف‌هایی که توسط دوربین‌های آنالوگ مشاهده شد بهینه تر شدند و در مدت زمان کوتاه این ضعف برطرف گردید.

دوربین آنالوگ تصاویر گرفته شده را بر روی کاست‌های ویدیویی ثبت می‌کرد؛ برای این روش نیاز بود تا نوارهای ویدیویی را مدام تغییر دهند، اما نسل بعد از دوربین‌های آنالوگ برای ذخیره تصاویر از یک نوع دستگاه ذخیره ساز دیجیتالی استفاده می‌کردند؛ این دستگاه DVR نام دارد.

دوربین مدار بسته دیجیتال: دوربین مدار بسته دیجیتال نیز مانند دوربین آنالوگ ویژگی‌هایی دارد، اطلاعات این دوربین تحت پروتکل‌های شبکه برای دستگاه مرکزی فرستاده خواهند شد. تمامی دوربین‌های مدار بسته دیجیتال تحت شبکه هستند.

دوربین مدار بسته تحت شبکه: دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه دو نوع هستند، یک نوع این دوربین‌ها بی‌سیم و نوع دیگر آن دوربین‌های مدار بسته باسیم هستند. در دوربین‌ها تحت شبکه تصاویر به کدهای ۱ و۰ هستند به همین امکان انتقال تصاویر از طریق اینترنت نیز وجود دارد. این دوربین‌ها نسبت به دوربین‌های انالوگ قیمت بالاتری دارند؛ همچنین تصاویر انتقال دهنده این دوربین‌ها نسبت به دوربین‌های آنالوگ کیفیت بالاتری دارند. دوربین مدار بسته تحت شبکه ویژگی‌های زیادی دارد برای مثال این دوربین می‌تواند همزمان صدا و عکس را با هم ارسال نماید، علاوه بر اینها قابلیت تشخیص چهره را نیز دارد و از این جهت بسیار اهمیت دارد.

دوربین‌های مدار بسته روز و شب: این دوربین‌ها نیز کیفیت بالایی دارند و می‌توانند تصاویر گرفته شد را با کیفیت به صورت دائمی ارسال نمایند؛ همچنین این دوربین برای گرفتن تصاویر در مناطق کم نور از نور مادون استفاده نمی‌کند.

تفاوت دوربین‌های مدار بسته آنالوگ و دوربین‌های مدار بسته دیجیتال

دوربین‌های آنالوگ و دیجیتال تفاوت زیادی با هم دارن. برخی از این تفاوت‌ها عبارتند از:

 • قیمت: قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ از دوربین دیجیتال پایین‌تر است.
 • سادگی: دوربین‌های مدار بسته  سیستم‌هایی دارند؛ معمولا سیستم دوربین آنالوگ از دوربین دیجیتال ساده‌تر است.
 • انعطاف پذیری: سیستم‌های دوربین مدار بسته دیجیتال انعطاف پذیری بالتری نسبت به دوربین‌های مدار بسته آنالوگ دارند.
 • روزولوشن تصویر: دوربین‌های آنالوگ در روزولوشن تصویر محدودیت دارند، اما دوربین‌های دیجیتال هیچگونه محدودیتی ندارند.

نحوه نصب دوربین مدار بسته

امروز بیش از هر زمان دیگر جامعه به دوربین مدار بسته نیاز دارد، افراد متخصص زیادی در زمینه نصب دوربین مدار بسته مشغول به کار هستند و درآمد فوق العاده‌ای از این کار دریافت می‌کنند.

برای نصب دوربین مدار بسته چند نوع گام وجود دارد که باید مرحله به مرحله آن‌ها را رد نمود.

گام اول تهیه نقشه: در مرحله اول باید نقشه‌هایی تهیه شود این نقشه‌ها می‌توانپد نقشه موقعیت مکانی دوربین و نقشه اجرای دوربین مدار بسته باشند. نقشه‌ها کمک فراوانی به فرد نصب کننده دوربین می‌کنند و باعث می‌شوند نصب دوربین آسان‌تر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود. علاوه بر اینها با استفاده از نقشه می‌توان کارها را تقسیم نمود و در وقت صرفه جویی کرد.

گام دوم انتخاب تجهیزات مناسب: در گام دوم با استفاده از مختصات نقشه می‌توان میزان وسایل و تجهیزات مورد نظر را تخمین زد و آن‌ها را تهیه کرد. البته انتخاب تجهیزات مناسب برای دوربین بسیار مهم است باید از لوازمی که کیفیت بالا و مناسبی دارند استفاده گردد، به میزانی که کیفیت این لوازم بالاتر باشد کیفیت تصاویر ثبت شده نیز بالاتر خواهد بود.

گام سوم تعیین محل نصب تجهیزات: در این مرحله آموزش نصب دوربین مدار بسته را ادامه خواهیم داد، برای اینکار باید با توجه به نقشه پیش رفت و محل نصب تجهیزات، دوربین‌ها و دستگاه‌های مختلف مانند دستگاه DVR  را انتخاب کرد. محل نصب دوربین‌ها مهمترین گام است و تاثیر زیاد بر کارایی دوربین خواهد گذاشت. اگر دوربین‌ها در محل مناسب نصب نشوند نمی‌توانند بازدهی خوبی داشته باشند. نصب دوربین‌ها باید به صورت دقیق و اصولی انجام نشود، اگر به صورت مناسب انجام نگیرد سارقان می‌توانند به راحتی آن‌ها را از کار بیندازند. محل نصب دوربین باید در بالاترین نقاط باشد تا سارقان نتواند براحتی آن را از کار بیندازند.

گام چهارم کابل کشی و برقراری مدارها: برای نصب دوربین‌ها نیاز به کابل است البته این کابل‌ها بسته به نوع دوربین متفاوت هستند و باید از کابل و مدار مخصوص آن دوربین استفاده شود.

گام آخر اجرای تنظیمات: در این مرحله لازم است تا دوربین‌ها چک شوند و از نصب صحیح آن‌ها اطمینان پیدا کرد. در این مرحله باید بر اساس مدل و برند دوربین‌های مدار بسته از نرم افزارهای مخصوص آن‌ها استفاده نمود تا بتوانید تصاویر دوربین‌ها را بر روی گوشی هوشمند خود و یا نمایشگرهای مختلف دریافت نمایید و ذخیره کنید، در این مرحله حتی می‌توان زاویه دید دوربین‌ها را کنترل کرد.

قیمت دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مدار بسته با توجه به نوع آن و کارایی دوربین‌ها فرق می کند، البته عوامل زیادی هستند که سبب می‌شوند تا قیمت دوربین‌های مدار بسته متغیر باشد یکی از این عوامل نوسانات در بازار است. نرخ تورم، نرخ ارز، نرخ دلار تاثیر فراوانی در تعیین قیمت دوربین‌های مدار بسته دارند و سبب شده‌اند تا قیمت دوربین‌های مدار بسته بروز باشد به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی برای این دوربین‌ها در نظر گرفته شود.

کیفیت دوربین‌های مدار بسته بسیار مهم است و یکی از عوامل اصلی برای تعیین قیمت دوربین کیفیت است. چندین نوع دوربین مدار بسته وجود دارد این دوربین‌ها قیمت‌های مختلفی دارند، معمولا دوربین‌ها آنالوگ قیمت پایین‌تری نسبت به دوربین‌های دیگر دارند؛ همچنین پیچیدگی کمتری نیز دارند و همین موضوع سبب شده تا قیمت مناسب‌تری داشته باشد.

شرکت نوین سازان رایانه

شرکت نوین سازان رایانه خدمات زیادی در زمینه‌های مختلف با بهترین کیفیت انجام می‌دهد، یکی از خدمات این شرکت نصب دوربین مدار بسته است. این شرکت دارای نیروی‌های حرفه‌ای می‌باشد و افراد متخصص زیادی را گرد هم آورده است؛ تیم کاری شرکت با تلاش‌های فراوان بی خوبی توانسته‌اند بهترین محصول‌ها و خدمات را به خریداران و مشتریان خود ارائه دهند.

همانطور که قبلا گفته شد شرکت نوین سازان رایانه در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد این فعالیت‌ها عبارتند از:

 • نصب فعالیت‌های مختلف مانند ویندز، مک، ویندزهای سرور و…
 • انواع خدمات سخت افزار و نرم افزار
 • نصب نرم افزارهای عمومی
 • نصب نرم افزارهای تخصصی
 • نصب دوربین مدار بسته
 • فروش دوربین مدار بسته، کامپیوتر، لپ تاب و دیگر افزارها

این شرکت کارشناسان و متخصصان ماهری دارد و برای خدمات‌های مختلف کارشناس ماهر به کلیه نقاط تهران ارسال خواهد کرد.

شما عزیزان می‌توانید با ما در تماس باشید تیم پشتیبانی ما در تلاش است تا پاسخگوی سوالات شما باشد، برای تماس گرفتن فقط کافی است با پل‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

۰۲۱۲۶۶۰۰۲۵۲

۰۲۱۸۶۰۳۱۳۷۸

۰۲۱۴۴۱۷۱۲۵۳

۰۹۱۹۹۶۵۱۶۹۷

۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۲

نصب سانترال

تنظیم سانترال مانند یک تلفن عادی نیست که در آن سیم تلفن را وصل کنید و سپس شماره گیری را شروع کنید. دستگاه سانترال پشت سر خود دارد. این برنامه که برنامه نویسی اصلاح حرفه ای نام دارد ، فعالیتی است که باعث می شود قسمتهای مختلف یک قسمت با یک کد به یکدیگر متصل شوند. انجام چنین عملیاتی نیاز به یک متخصص مجرب دارد تا قطعات مختلف را از طریق تلفن و بدون مشکل به یکدیگر متصل کند.

 

چندین فاکتور و مرحله وجود دارد که باید هنگام نصب این تلفن در نظر بگیرید. در واقع ، متخصص نصب قبل از شروع کار این عوامل را بررسی می کند تا میزان سخت افزار مورد نیاز و مهمتر از همه بهترین ساخت را تعیین کند. البته این عوامل را نیز باید در نظر داشته باشید. با این حال ، ممکن است نیاز به جابجایی مجدد داشته باشید یا مجبور شوید تلفن را به مکان دیگری منتقل کنید. بنابراین ، شما باید همچنین در مورد نقاط نصب این تلفن اطلاعات داشته باشید. با این حال ، شناختن آنها اصلاً بد نیست.

تلفن سانترال کجا باید نصب شود؟

سانترال دارای یک دستگاه مرکزی و چندین تلفن است که از این طریق می توانند متصل شوند. به همین دلیل ، دستگاه مرکزی سانترال باید در مکانی نصب شود که امکان اتصال تلفن را به ساده ترین شکل ممکن فراهم کند. این مسئله بیش از همه باید برای کارخانه ها و شرکت های بزرگی که به کابل کشی زیادی نیاز دارند در نظر گرفته شود. برای نصب تلفن سانترال مرکزی ، دستگاه آن باید حداقل یک متر با میز فاصله داشته باشد. دلیل این فاصله دور بودن دستگاه از هرگونه رطوبت روی زمین و گرد و غبار است. همچنین این امکان وجود دارد که افراد هنگام راه رفتن پا روی آن بگذارند. به همین دلیل بهتر است دستگاه ها را روی میز قرار دهید. همچنین بهتر است تلفن سانترال را در مکانی نصب کنید که به راحتی برای اپراتور قابل دسترسی باشد.

شما باید از قبل یک برنامه ارتباطی تهیه کنید

 

این یکی از مهمترین مراحل درست برداشتن است. در حقیقت ، این کارت مخابرات است که در نحوه اتصال تلفن ها به یکدیگر نقشی اساسی دارد. اجرای کامل این کار تخصصی است و بنابراین باید توسط یک تکنسین مجرب انجام شود. این نقشه مسیر باید شامل یک طرح کامل از رنگ خطوط مخابراتی ، شماره خط و رنگ کابلهای داخلی باشد. در واقع در هر ترمینال باید رنگ سیم های ورودی و خروجی و تعداد هر درگاه به طور جداگانه وارد شود.

چگونه سیم ها را تنظیم کنیم؟

اتصالات در واقعیت آغاز مرحله حرکت است که باید با دقت انجام شود. در این مرحله ، بسته به رنگ سیم ها و نوع اتصال ، مانند دیجیتال یا آنالوگ ، جفت سیم از مرکز تلفن تا پرواز از قبل ثابت شده است. این مرحله بسیار پیچیده است و تکنسین باید بتواند بر اساس سیستم دیجیتال یا آنالوگ ، دو سیم را در مسیر درست قرار دهد.

 

تنظیمات نصب تلفن سانترال

راه اندازی آخرین مرحله و در واقع مهمترین قسمت است. این قسمت را می توان به صورت دستی یا از طریق کامپیوتر انجام داد. ابتدا تنظیمات کلی انجام می شود ، مانند تعیین تاریخ تلفن ، تنظیم نام و شماره داخلی. سپس خطوط شهری برای اتصال خارجی بر اساس اولویت ها و محدودیت های دولت تعیین می شود. سرانجام ، متخصص تنظیمات ویژه دیگری را انجام خواهد داد.

 

نکته مهم این است که همه اینها بهتر است از طریق کتابچه راهنمای کاربر انجام شود. البته ، یک نمایندگی پاناسونیک می تواند سریع و به راحتی انواع تنظیمات را بر اساس تجربه شما با چنین دستگاه هایی انجام دهد.

نصب تلفن سانترال توسط یک متخصص

همانطور که قبلاً خواندید ، نصب تلفن سانترال فعالیتی کاملاً تخصصی است و باید توسط یک متخصص باتجربه انجام شود. نمایندگی پاناسونیک با داشتن متخصصین مجرب و آشنا به سیستم های پاناسونیک ، کلیه مراحل نصب را از ابتدا تا انتها و با جدیدترین تجهیزات به روز و مطابق با راهنما انجام می دهد. تمام مراحل به طور کامل توسط متخصص تأیید می شوند و پس از تأیید ، به مرحله بعدی می روید.

یک نصاب سانترال باید موارد زیر را بداند:

 

 • شناسایی دستگاه های سانترال پاناسونیک با ظرفیت بالا و کم ظرفیت
 • انتخاب مناسب دستگاه سانترال با توجه به تعداد خطوط و فضا
 • از نظر عملکرد سری سانترال TDA ، TDE ، NS ، KX را معرفی کنید
 • آموزش صحیح کابل کشی و کانال کشی با استفاده از تجهیزات متصل
 • از سیمهای مناسب در خطوط سانترال (دو جفت و چند جفت) استفاده کنید
 • نصب خطوط ، تکیه گاه های پارچه ای و اتصال به سیم ها را بیاموزید
 • دوره های کارآموزی (با شخصیت های زن) و معاینات دقیق شغلی
 • آموزش نصب خطوط شهری و خطوط داخلی در مرکز سانترال

 

هزینه نصب تلفن سانترال

تعیین هزینه دقیق نصب تلفن سانترال به عوامل مختلفی بستگی دارد: تعداد دستگاه های مورد نیاز ، منطقه کار ، منطقه محل کار یا کارگاه ، محل نزدیک یا دور از سیستم مخابراتی ، تجهیزات مورد نیاز برای نصب. برای تعیین هزینه هر یک ، متخصص ابتدا باید محل آن را به دقت بررسی کند و سپس براساس نتایج بدست آمده بتواند قیمت تخمینی را اعلام کند. برای مشاوره و پرداخت با شرکت تماس بگیرید.

نصب خوب توسط یک شرکت باتجربه

تنظیم سانترال مانند تلفن معمولی نیست. برای یک تلفن استاندارد ، شما به یک کابل استاندارد و سیم تلفن نیاز دارید تا پس از اتصال بتوانید به راحتی با هر کسی ارتباط برقرار کنید. اما برای سانترال مسئله بسیار متفاوت است. برای نصب سانترال ، ابتدا باید نقشه ای تهیه شود و پس از نصب و پیکربندی ، می توان از سانترال استفاده کرد. ساخت این حتی بیشتر خاص. به همین دلیل است که یک انسان عاقل باید این کار را انجام دهد.

این شرکت از ساختار و نحوه نصب تلفن سانترال بسیار آگاه است. او دقیقاً می داند که برای هر بخش چه تعداد دستگاه باید استفاده کند و نحوه نصب و برنامه ریزی هر یک را بطور دقیق انجام دهد. مهمترین مزیت بعد از نصب سرعت است. این تکنسین در تمام مراحل مهارت کافی دارد و دستگاه می تواند به راحتی و در کمترین زمان نصب شود. مزیت دیگر استفاده از اجزای اصلی برای نصب است. هرچه ابزار به کار رفته بهتر باشد پیشرفت بیشتری خواهد داشت. در ننتیجه عملکرد بهتری خواهد داشت.

شما کاربران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید و از متخصصان با تجربه ما کمک بگیرید.شما عزیزان هرگونه انتقااد پیشنهادی در زمینه نصب سانترال دارید میتوانید در پایین مقاله با ما در میان بگذارید.

تعمیر شبکه در محل

تعمیرات شبکه در محل

اگر برای اداره فعالیت های خود از یک شبکه کامپیوتری استفاده می کنید، حتما نیاز به خدمات عیب یابی و تعمیر پیدا می کنید. علت این موضوع این است که در هر شبکه ای امکان بروز خطاهای احتمالی وجود دارد. موضوع مهم این است که هر چه علت خطا را زود تر عیب یابی کنید شبکه را از بروز خطاهای بزرگ تر حفظ می کنید.

هر یک از این مشکلات می تواند با توجه به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. برای مثال : اتصال ضعیف سیستم ها می تواند ناشی از تنظیمان نا مناسب نرم افزار ، قدیمی بودن ورژن سیستم عامل، خرابی سخت افزار و یا مشکلات سیم کشی باشد.

با تشخیص مشکل ، زمان عیب یابی و حل آن نیز متفاوت است. برای مثال ممکن است نقص شبکه در چند دقیقه از راه آموزش تلفنی حل شود و یا مشکل به گونه ای باشد که نیاز به حضور متخصص باشد. برای این کار نیاز دارید تا از یک کارشناس در محل استفاده کنید. فقط کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر شبکه در محل

تعمیر شبکه در محل

از تماس تا تعمیر شبکه  شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

برخی از مشکلات شبکه ای که ممکن اس با آن ها سروکار داشته باشید:

 • قطع ارتباط بین سیستم‌های شبکه
 • مشکلات مربوط به وای فای
 • قطعی اینترنت
 • تست فنی هاردهای مکانیکی
 • تلفن‌های تحت شبکه
 • گیتوی‌های ویپ
 • تجهیزات ویدئو کنفرانس
 • رادیوهای وایرلس
 • اکسس پوینت‌های وایرلس
 • سوئیچ شبکه
 • تعمیرات سرور و دیتا سنتر
 • روتر های شبکه و ماژول های آن
 • فایروال های شبکه
 • دوربین های مدار بسته تحت شبکه
 • عدم دسترسی و کنترل تجهیزات شبکه
 • خرابی حداقل یکی از اجزای سخت افزاری
 • کند شدن و یا عدم کارکرد نرم افزارهای شبکه
 • مسائل مربوط به امنیت شبکه
 • حملات سایبری به سیستم‌های شرکت

چرا شبکه به تعمیرات تخصصی نیاز دارد؟

گاهی اوقات مشکلات نرم افزاری مانند خرابی سیستم عامل یا فریمیو عملکرد شبکه را دچار اختلال می کند. در این زمان اگر عیب یابی را به موقع انجام ندهید ممکن است مشکل بزرگی پیش آید.

هرچقدر شرکت شما از یک شبکه‌ی قوی برخوردار باشد، از مشکلات شبکه‌ ایمن نخواهد بود زیرا گاها خطاها از تجهیزات درون شبکه ناشی نمی‌شود و نوسانات برق موجب خرابی منبع برق، پورت‌ها و .. میشود و کارکرد سایر اجزا مانند روترها، سویچ‌ها و سرورها را دچار مشکل می‌کند.

به آسانی می توان نتیجه گرفت که هیچ شبکه ای به خودی خود از نواقص فنی و اختلالات درون شبکه ای ایمن نخواهد بود. برای رفع این موضوع به یک تیم پشتیبان برای عیب یابی نیاز دارد.

تعمیر شبکه در محل

تعمیر شبکه در محل

منظور از خدمات عیب یابی و تعمیر شبکه چیست؟

زمانی که از عیب یابی و تعمیرات یک شبکه حرف میزنیم، منظورمان پیداکردن خطا در کلیه‌ی تجهیزات درون شبکه‌ای و حتی مسائل خارج از شبکه می‌باشد که بر روی عملکرد شبکه تاثیر میگذارد. به این مرحله از خدمات، عیب یابی گفته میشود که در واقع مرحله‌ی تشخیص مشکل است.
و اما مرحله‌ی تعمیرات، گامیست که در جهت برطرف کردن مشکلات شبکه برداشته میشود تا هرگونه نقص فنی و غیرفنی که موجب کند شدن و یا مختل شدن کارکرد شبکه شده است را رفع کند.

تعمیرات شبکه در محل

برای انجام این عیب یابی ها و تعمیرات فقط کافی است تا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مشکل خود را مطرح کنید، اگر مشکل شما به گونه ای باشد که نیازی به حضور کارشناس نباشد خیلی راحت به صورت تلفنی حل می شود.اما اگر نیاز به حضور کارشناس باشد می توانید زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و از خدمات تعمیر در محل ما به نحوه احسنت استفاده کنید.

نکته قابل توجه این است که بر خلاف تصور عموم هزینه تعمیرات در محل زیاد نیست. استفاده از کارشناس مربوطه۸ در محل و عیب یابی و تعمیرات بسیار مقرون به صرفه است.

 

 

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل

لپ تاپ یکی از لوازم دیجیتالی پر کاربرد است. قابلیت حمل و نقل دارد. تمام کارمندان و دانشجویان می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. تمام کارهای شخصی و اداری خود را انجام دهند.

هر گونه مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری در لپ تاپ می تواند اختلالی در کار شما ایجاد کند. حتی ممکن است مشکل به گونه ای باشد که امکان ادامه کار وجود نداشته باشد. در صورت ایجاد این خرابی ها پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب کار دشواری است. در این شرایط باشد یک تعمیکار حرفه ای پیدا کنید لپ تاپ خود را تا محل تعمیرکار حمل کنید و بعد از تعمیر مجدد به منزل بازگردانید.

با توجه به این موضوع اگر لپ تاپ شما بعد از بازگشت از تعمیرگاه هنوز مشکل داشته باشد، باز هم باید این پروسه را طی کنید. اما راه دیگری نیز برای شما وجود دارد که بسیار ساده تر است.

می توانید از خدمات ما استفاده کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در محل مورد نظر شما کار تعمیر را انجام دهند. در این شرایط  می توانید از پشتیبانی تعمیرات ما نیز استفاده کنید. به این معنی که بعد از خروج کارشناس اگر باز هم مشکلی وجود داشت می توانید به صورت آنلاین با او در ارتباط باشید.

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل

مشکلات متداول لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ شمات در محل یکی از ویژگی های مثبت شرکت ما است. متخصصان می توانند تمام اقدامات لازم برای رفع مشکلات شما را چه در نرم افزاری و چه در سخت افزاری رفع کنند. این مشکلات می توانند:

 • داغ شدن لپ تاپ
 • شارژ نشدن لپ تاپ
 • آب خوردگی لپ تاپ
 • روشن نشدن لپ تاپ
 • ضربه خوردگی لپ تاپ
 • هنگ کردن پیاپی لپ تاپ
 • بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ
 • صدای غیرعادی در لپ تاپ
 • بهم ریختگی تصویر لپ تاپ
 • خرابی آی سی شارژر لپ تاپ
 • شناسایی نشدن هارد لپ تاپ
 • خاموش شدن بی‌دلیل لپ تاپ
 • شکستن صفحه نمایش لپ تاپ
 • و …باشند.

در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات به هیچ عنوان نگران نباشید. فقط کافی است تا با متخصصان ما در ارتباط باشید.

از تماس تا تعمیر لپ تاپ شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در منزل

تعمیرات لپ تاپ در منزل دارای مزیت های زیادی است. چند نمونه از آن ها را بررسی می کنیم. این گونه خدمات دارای هزینه های مناسبی نیز هستند. می توانید با استفاده از این نوع خدمات از هدر رفتن زمان و هزینه خود جلوگیری کنید. البته نکته مهم دیگر این است که در کوتاه ترین زمان مشکل شما بر طرف می شود.

متخصصی که میخواهید لپ تاپ را به او بسپارید باید:

 به صورت کلی، یک متخصص تعمیر لپ تاپ، باید قدرت عیب یابی و توانایی حل مسئله داشته باشد. از دیگر تواناهای مورد نیاز برای متخصص تعمیر لپ تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • همه ی اجزاء و تجهیزات لپ تاپ را به طور کامل بشناسد؛ و با نحوه ی سرویس لپ تاپ و کار با تجهیزات آشنا باشد.
 • مادربرد و اجزاء آن را بشناسد و بر مشکلات ناشی از آن مسلط باشد.
 • با کارت گرافیک و ویژگی های آن و نیز ایرادات آن آشنایی داشته باشد.
 • با انواع تستر ها آشنا باشد.
 • بر نحوه ی جداسازی و اتصال قطعات سخت افزاری لب تاپ، مسلط باشد.

 

رفع مشکلات احتمالی لپ تاپ

ما در عصری زندگی می کنیم که اکثر قریب به اتفاق انسانها با لپ تاپ یا کامپیوتر های رومیزی سر و کار دارند. در این بین لپ تاپ ها نسبت به کامپیوتر های ثابت رومیزی کمتر مقاومند؛ و در معرض آسیب های درونی و بیرونی بیشتری قرار دارند. برای یافتن منشا مشکل لب تاب، به متخصص تعمیر و سرویس لپ تاپ نیاز است. حل مشکل لپ تاپ بسته به نوع برند آن متفاوت است. گاهی مشکلی که برای لپ تاپ شما پیش می آید، جزئی است و با یک سرچ در گوگل، به دست خودتان حل می شود؛ اما برای رفع مشکلات بزرگ تر و جدی تر، باید به افراد و شرکت های  متخصص مراجعه کرد.

روش های متفاوتی برای سرویس لب تاب به دست تعمیرکار متخصص وجود دارد، تعمیر لب تاب در تعمیرگاه، تعمیر لپ تاپ در محل، تعمیر فوری لپ تاپ، تعمیر آنلاین لپ تاپ از جمله روش های معروفی است که برای ارائه سرویس لپ تاپ ها تعریف شده است. هزینه تعمیر لپ تاپ، نیز از دیگر المان های مهم در تعمیر لب تاب به شمار می آید.

 

۱۲

430/000 تومان

430/000 تومان

۴۳۰/۰۰۰ تومان
Cpu : 8400
Ram:2
Hdd : 160
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹ – ۸۶۰۳۱۳۷۸
۲۶۶۰۰۲۵۲ – ۴۴۱۷۱۲۵۳

500/000 تومان

500/000 تومان

۵۰۰/۰۰۰ تومان
Cpu : g630
Ram:4
Hdd:250
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹ – ۸۶۰۳۱۳۷۸
۲۶۶۰۰۲۵۲ – ۴۴۱۷۱۲۵۳

40/000 تومان

40/000 تومان

۴۰/۰۰۰ تومان
کیبورد A4tech
تماس: ۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹


فروش ویژه محدود

فروش ویژه محدود

فروش ویژه محدود
Mini case dell 990
Cpu : i5  ۲۴۰۰
Ram : 4
Hdd : 250
۷۵۰/۰۰۰ toman
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹
۸۶۰۳۱۳۷۸
۲۶۶۰۰۲۵۲
۴۴۱۷۱۲۵۳

450/000 تومان

450/000 تومان

۴۵۰/۰۰۰ تومان
Mini case dell 990
Cpu g630
Ram 4
Hdd 250
تعداد : تماس
۸۶۰۳۱۳۷۸ – ۲۶۶۰۰۲۵۲
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹ – ۴۴۱۷۱۲۵۳

250/000 تومان

250/000 تومان

۲۵۰/۰۰۰ تومان
Hdd 2tra toshiba & Ibm
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹
۸۶۰۳۱۳۷۸-۴۴۱۷۱۲۵۳-۲۶۶۰۰۲۵۲


378/000 تومان

378/000 تومان

۳۷۸/۰۰۰ تومان

مانيتور سامسونگ

مدل LS19F355HN

سايز ۱۹ اينچ

1/330/000 تومان

1/330/000 تومان

۱/۳۳۰/۰۰۰ تومان

Samsung Monitor

C27F390FHM

۲۷ Inch

439/000 تومان

439/000 تومان

۴۳۹/۰۰۰ تومان

مانيتور ال جي

مدل ۲۰MP38HB

سايز ۱۹٫۵ اينچ


750/000 تومان

750/000 تومان

۷۵۰/۰۰۰ تومان
Mini case dell 990
Cpu : i5  ۲۴۰۰
Ram : 4
Hdd : 250
فروش ویژه محدود

55/000 تومان

55/000 تومان

۵۵/۰۰۰ تومان

کيبورد و ماوس باسيم فراسو

مدل FCM-3444

با رابط USB با حروف فارسي

12/000 تومان

12/000 تومان

۱۲/۰۰۰ تومان

فر وش ویژه آنتی ویروس eset internet security

اورجینال یک ساله با پشتیبانی قدرتمند


600/000 تومان

600/000 تومان

فروش ویژه
mini case Lenovo
cpu i5
ram 4
hdd 250
فقط ۶۰۰/۰۰۰تومان
قابلیت نصب در کیس معمولی

305/000 تومان

305/000 تومان

mini case hp 6005
cpu: x2 / ram: 2 / hdd: 160
۳۰۵٫۰۰۰t
cpu: x2 / ram: 2 / hdd: 250
۳۱۰٫۰۰۰t
cpu: x4 / ram: 2 / hdd: 160
۳۶۵٫۰۰۰t

450/000 تومان

450/000 تومان

۴۵۰/۰۰۰ تومان
Mini case dell 990
Cpu g630
Ram 4
Hdd 250


565/000 تومان

565/000 تومان

mini case Lenovo
cpu :i3 2100
ram :4
hdd :250
فقط ۵۶۵/۰۰۰تومان

430/000 تومان

430/000 تومان

mini case ho 8200
cpu : g630
ram :4
hdd: 250
فقط ۴۳۰/۰۰۰تومان

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری در محل توسط نوین سازان رایانه ایران شامل موارد ذیل می باشد :

نصب لوازم جانبی :
نصب اسکنر
نصب پیرینتر
نصب فکس
نصب دوربین های دیجیتال
نصب هارد
نصب اسپیکر
نصب گیم پد
نصب ویدیئو پرژکتور
نصب صفحه نمایش
نصب فن اضافی
و حتی نصب گوشی های تلفن همراه

نصب مودم
ADSL

پشتیبان گیری

ارتقاء سیستم

تعمیر کامپیوتر

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ

ویروس یابی

نصب نرم افزار

نصب ویندوز در محل

 

دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

دوربین‌های مدار بسته کاربردهای زیادی دارند؛ این دوربین‌ها برای نظارت بر مکان‌های داخلی و خارجی استفاده می‌شوند. دوربین مدار بسته انواع مختلفی دارد که در شرایط مختلف از آن‌ها استفاده می‌شود.

همانطور که گفتیم این دوربین‌ها کاربردهای زیادی دارند، یکی از کاربردهای این دوربین ثبت تصاویر است؛ ثبت تصاویر ممکن است در محیط‌های مختلفی انجام گیرد. از اطلاعات این دوربین‌ها می‌توان برای پیگیری شخصی و قضایی بعد از وقوع جرم استفاده نمود. امروزه در سراسر جهان دوربین‌های مدار بسته نصب شده‌اند، حتی در سطح شهرها از این دوربین‌ها وجود دارد و بسیاری از سازمان‌های امنیتی از اطلاعات این دوربین‌ها برای پیگیری برخی پرونده‌ها مربوط به محیط بیرون و محل نصب دوربین‌ها استفاده می‌کنند.

اگر دوربین‌های مدار بسته تصویرهایی از افراد یا چگونگی وقوع جرم را ثبت کرده باشند، می‌توانند زمان دستگیری افراد را جلوتر بیندازند؛ همچنین سبب می‌شوند تا روند پرونده بالاتر رود. این دوربین‌ها علاوه بر کاربرد در سازمان‌های امنیتی در بسیاری از پاساژها و فروشگاه‌ها بزرگ نیز کاربرد دارد و افراد می‌توانند سرقت کننده ابزارها را شناسایی نمایند.

کاربردهای دوربین مدار بسته

 یکی از کاربردهای دوربین مدار بسته در سیستم‌های نظارتی و حفاظتی است، البته کاربرد دوربین فقط به این بخش محدود نخواهد شد. استفاده از دوربین‌های مدار بسته بسیار مهم است و حتی می‌توان از راه دور بدون هیچگونه دغدغه و نگرانی بر کارها نظارت داشت و از اتفاقات پیش آمده مطلع شد. این دوربین‌ها برای ترافیک، پلایشگاه‌ها و کنترل نظامی نیز بسیار کاربرد دارند.

ساختار دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته ساختارهای مختلفی دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

بدنه دوربین مدار بسته: دوربین مدار بسته دارای یک نوع قاب پوششی و یک نوع قاب اصلی است؛ انتخاب یکی از این دو نوع قاب بسته به فضای مورد استفاده دوربین مدار بسته دارد.

لنزهای دوربین مدار بسته: لنز دوربین بسیار مهم است و قابلیت زوم کردن را نیز دارند؛ لنزها انواع مختلفی دارند، یکی از انواع لنزها هستند که قابلیت زوم بهتر را دارند. این لنز می‌تواند فاصله کانونی را تغییر دهد و با بزرگ نمایی دوربین اطلاعات و تصاویر را دقیق ثبت نمایند. فاصله کانونی لنز بسیار مهم است و اگر فاصله کانونی لنز بیشتر باشد کمتر می‌تواند بر روی تصویر تمرکز نماید؛ همچنین با بیشتر بودن فاصله کانونی لنز زاویه دید دوربین نیز کم خواهد شد. البته یک نوع موتور نیز وجود دارد که می‌تواند زاویه دید لنز را تغییر دهد و همچنین دارای قابلیت حرکت می‌باشد؛ این نوع موتور، موتور مکانیکی نامیده می‌شود.

انواع لنز وجود دارد که هر کدام ویژگی‌ها و کاربردهای خود را دارند:

 • لنز دوربین مدار بسته Fix
 • لنز دوربین مدار بسته مینی کمرا
 • لنز دوربین مدار بسته موتور دار
 • لنزهای دارای توانایی تغییر فاصله کانونی
 • لنزهای صنعتی Fix دوربین مدار بسته

بخش‌های الکترونیکی دوربین مدار بسته: این دوربین دارای چند بخش الکترونیکی مانند بورد اصلی، بورد تغذیه، سنسور و کانکتور می‌باشد.

انواع دوربین مدار بسته

چندین نوع از دوربین مدار بسته وجود دارد، این دوربین‌ها چند نوع ویژگی دارند و بر اساس آن‌ها نامگذاری می‌شوند.

 • دوربین مدار بسته بر اساس نوع حسگر دو نوع است یک نوع این دوربین حسگر سی سی دی و نوع دیگر آن حسگر پیکسل-مغال است.
 • بر اساس نوع سیگنال خروجی نیز دو نوع دوربین مدار بسته جود دارد، یک نوع دوربین مدار بسته آنالوگ و نوع دیگر دوربین مدار بسته دیجیتال می‌باشد.
 • محل نصب دوربین‌ها نیز متفاوت است و بر اساس محل نصب به محیط داخلی و محیط بیرونی تفسیم می‌شوند.
 • بر اساس نوع کاربرد و شکل ظاهری دوربین مدار بسته به چندین دوربین دیگر تقسیم می‌شود:
 • دوربین‌های جعبه‌ای
 • دوربین‌های گنبدی
 • دوربین‌های مدار بسته اسپید دام
 • دوربین‌های گلوله‌ای
 • دوربین‌های میناتوری
 • دوربین‌های دید در شب
 • دوربین‌های حرارتی

در ادامه با چند نوع دوربین آشنا می‌شویم:

دوربین مدار بسته آنالوگ: آنالوگ دارای سیستم‌هایی است، این سیستم از دوربین مدار بسته آنالوگ تشکیل شده است. این دوبین کیفیت بسیار بالایی دارد و بهترین دوربین‌های بهینه شده آنالوگ در بازار موجود است، استفاده از این نوع دوربین مزایا و معایبی دارد؛ برای مثال در دوربین‌های مدل قدیم آنالوگ در شرایط مختلف مانند نوری یا کم نور ضعف‌هایی وجود داشت، اما با گسترش زمان ضعف‌هایی که توسط دوربین‌های آنالوگ مشاهده شد بهینه تر شدند و در مدت زمان کوتاه این ضعف برطرف گردید.

دوربین آنالوگ تصاویر گرفته شده را بر روی کاست‌های ویدیویی ثبت می‌کرد؛ برای این روش نیاز بود تا نوارهای ویدیویی را مدام تغییر دهند، اما نسل بعد از دوربین‌های آنالوگ برای ذخیره تصاویر از یک نوع دستگاه ذخیره ساز دیجیتالی استفاده می‌کردند؛ این دستگاه DVR نام دارد.

دوربین مدار بسته دیجیتال: دوربین مدار بسته دیجیتال نیز مانند دوربین آنالوگ ویژگی‌هایی دارد، اطلاعات این دوربین تحت پروتکل‌های شبکه برای دستگاه مرکزی فرستاده خواهند شد. تمامی دوربین‌های مدار بسته دیجیتال تحت شبکه هستند.

دوربین مدار بسته تحت شبکه: دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه دو نوع هستند، یک نوع این دوربین‌ها بی‌سیم و نوع دیگر آن دوربین‌های مدار بسته باسیم هستند. در دوربین‌ها تحت شبکه تصاویر به کدهای ۱ و۰ هستند به همین امکان انتقال تصاویر از طریق اینترنت نیز وجود دارد. این دوربین‌ها نسبت به دوربین‌های انالوگ قیمت بالاتری دارند؛ همچنین تصاویر انتقال دهنده این دوربین‌ها نسبت به دوربین‌های آنالوگ کیفیت بالاتری دارند. دوربین مدار بسته تحت شبکه ویژگی‌های زیادی دارد برای مثال این دوربین می‌تواند همزمان صدا و عکس را با هم ارسال نماید، علاوه بر اینها قابلیت تشخیص چهره را نیز دارد و از این جهت بسیار اهمیت دارد.

دوربین‌های مدار بسته روز و شب: این دوربین‌ها نیز کیفیت بالایی دارند و می‌توانند تصاویر گرفته شد را با کیفیت به صورت دائمی ارسال نمایند؛ همچنین این دوربین برای گرفتن تصاویر در مناطق کم نور از نور مادون استفاده نمی‌کند.

تفاوت دوربین‌های مدار بسته آنالوگ و دوربین‌های مدار بسته دیجیتال

دوربین‌های آنالوگ و دیجیتال تفاوت زیادی با هم دارن. برخی از این تفاوت‌ها عبارتند از:

 • قیمت: قیمت دوربین مدار بسته آنالوگ از دوربین دیجیتال پایین‌تر است.
 • سادگی: دوربین‌های مدار بسته  سیستم‌هایی دارند؛ معمولا سیستم دوربین آنالوگ از دوربین دیجیتال ساده‌تر است.
 • انعطاف پذیری: سیستم‌های دوربین مدار بسته دیجیتال انعطاف پذیری بالتری نسبت به دوربین‌های مدار بسته آنالوگ دارند.
 • روزولوشن تصویر: دوربین‌های آنالوگ در روزولوشن تصویر محدودیت دارند، اما دوربین‌های دیجیتال هیچگونه محدودیتی ندارند.

نحوه نصب دوربین مدار بسته

امروز بیش از هر زمان دیگر جامعه به دوربین مدار بسته نیاز دارد، افراد متخصص زیادی در زمینه نصب دوربین مدار بسته مشغول به کار هستند و درآمد فوق العاده‌ای از این کار دریافت می‌کنند.

برای نصب دوربین مدار بسته چند نوع گام وجود دارد که باید مرحله به مرحله آن‌ها را رد نمود.

گام اول تهیه نقشه: در مرحله اول باید نقشه‌هایی تهیه شود این نقشه‌ها می‌توانپد نقشه موقعیت مکانی دوربین و نقشه اجرای دوربین مدار بسته باشند. نقشه‌ها کمک فراوانی به فرد نصب کننده دوربین می‌کنند و باعث می‌شوند نصب دوربین آسان‌تر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود. علاوه بر اینها با استفاده از نقشه می‌توان کارها را تقسیم نمود و در وقت صرفه جویی کرد.

گام دوم انتخاب تجهیزات مناسب: در گام دوم با استفاده از مختصات نقشه می‌توان میزان وسایل و تجهیزات مورد نظر را تخمین زد و آن‌ها را تهیه کرد. البته انتخاب تجهیزات مناسب برای دوربین بسیار مهم است باید از لوازمی که کیفیت بالا و مناسبی دارند استفاده گردد، به میزانی که کیفیت این لوازم بالاتر باشد کیفیت تصاویر ثبت شده نیز بالاتر خواهد بود.

گام سوم تعیین محل نصب تجهیزات: در این مرحله آموزش نصب دوربین مدار بسته را ادامه خواهیم داد، برای اینکار باید با توجه به نقشه پیش رفت و محل نصب تجهیزات، دوربین‌ها و دستگاه‌های مختلف مانند دستگاه DVR  را انتخاب کرد. محل نصب دوربین‌ها مهمترین گام است و تاثیر زیاد بر کارایی دوربین خواهد گذاشت. اگر دوربین‌ها در محل مناسب نصب نشوند نمی‌توانند بازدهی خوبی داشته باشند. نصب دوربین‌ها باید به صورت دقیق و اصولی انجام نشود، اگر به صورت مناسب انجام نگیرد سارقان می‌توانند به راحتی آن‌ها را از کار بیندازند. محل نصب دوربین باید در بالاترین نقاط باشد تا سارقان نتواند براحتی آن را از کار بیندازند.

گام چهارم کابل کشی و برقراری مدارها: برای نصب دوربین‌ها نیاز به کابل است البته این کابل‌ها بسته به نوع دوربین متفاوت هستند و باید از کابل و مدار مخصوص آن دوربین استفاده شود.

گام آخر اجرای تنظیمات: در این مرحله لازم است تا دوربین‌ها چک شوند و از نصب صحیح آن‌ها اطمینان پیدا کرد. در این مرحله باید بر اساس مدل و برند دوربین‌های مدار بسته از نرم افزارهای مخصوص آن‌ها استفاده نمود تا بتوانید تصاویر دوربین‌ها را بر روی گوشی هوشمند خود و یا نمایشگرهای مختلف دریافت نمایید و ذخیره کنید، در این مرحله حتی می‌توان زاویه دید دوربین‌ها را کنترل کرد.

قیمت دوربین مدار بسته

قیمت دوربین مدار بسته با توجه به نوع آن و کارایی دوربین‌ها فرق می کند، البته عوامل زیادی هستند که سبب می‌شوند تا قیمت دوربین‌های مدار بسته متغیر باشد یکی از این عوامل نوسانات در بازار است. نرخ تورم، نرخ ارز، نرخ دلار تاثیر فراوانی در تعیین قیمت دوربین‌های مدار بسته دارند و سبب شده‌اند تا قیمت دوربین‌های مدار بسته بروز باشد به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی برای این دوربین‌ها در نظر گرفته شود.

کیفیت دوربین‌های مدار بسته بسیار مهم است و یکی از عوامل اصلی برای تعیین قیمت دوربین کیفیت است. چندین نوع دوربین مدار بسته وجود دارد این دوربین‌ها قیمت‌های مختلفی دارند، معمولا دوربین‌ها آنالوگ قیمت پایین‌تری نسبت به دوربین‌های دیگر دارند؛ همچنین پیچیدگی کمتری نیز دارند و همین موضوع سبب شده تا قیمت مناسب‌تری داشته باشد.

شرکت نوین سازان رایانه

شرکت نوین سازان رایانه خدمات زیادی در زمینه‌های مختلف با بهترین کیفیت انجام می‌دهد، یکی از خدمات این شرکت نصب دوربین مدار بسته است. این شرکت دارای نیروی‌های حرفه‌ای می‌باشد و افراد متخصص زیادی را گرد هم آورده است؛ تیم کاری شرکت با تلاش‌های فراوان بی خوبی توانسته‌اند بهترین محصول‌ها و خدمات را به خریداران و مشتریان خود ارائه دهند.

همانطور که قبلا گفته شد شرکت نوین سازان رایانه در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد این فعالیت‌ها عبارتند از:

 • نصب فعالیت‌های مختلف مانند ویندز، مک، ویندزهای سرور و…
 • انواع خدمات سخت افزار و نرم افزار
 • نصب نرم افزارهای عمومی
 • نصب نرم افزارهای تخصصی
 • نصب دوربین مدار بسته
 • فروش دوربین مدار بسته، کامپیوتر، لپ تاب و دیگر افزارها

این شرکت کارشناسان و متخصصان ماهری دارد و برای خدمات‌های مختلف کارشناس ماهر به کلیه نقاط تهران ارسال خواهد کرد.

شما عزیزان می‌توانید با ما در تماس باشید تیم پشتیبانی ما در تلاش است تا پاسخگوی سوالات شما باشد، برای تماس گرفتن فقط کافی است با پل‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

۰۲۱۲۶۶۰۰۲۵۲

۰۲۱۸۶۰۳۱۳۷۸

۰۲۱۴۴۱۷۱۲۵۳

۰۹۱۹۹۶۵۱۶۹۷

۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۲

اپل: آیفون غیر قابل هک در راه است

تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل می گوید شرکتش مشغول ساخت آیفونی است که نفوذ بدان غیرممکن می باشد.

گزارش ها حاکی از آن است که مهندسین این شرکت هم اکنون مشغول طراحی آیفونی می باشند که نفوذ بدان حتی از جانب مقامات امنیتی نیز بسیار دشوار خواهد بود.

کارشناسان امنیت شبکه مغتقدند که این شرکت از توانایی ساخت چنین آیفونی برخوردار بوده و مقامات اف بی آی جهت هک نمودن این تلفن ها می بایست به راه های پیچیده ای متوسل گردند. این کارشناسان همچنین بر این باورند که این امر موجب خواهد شد که این شرکت با دستگاه های امنیتی کشور آمریکا به مشکل بر بخورد مگرآنگه کنگره ی ایالات متحده با تصویب یک قانون جدید نام شرکت اپل را نیز به قانون استراق سمع بایفزاید.

قانون استراق سمع در آمریکا شرکت ها را موظف می نماید تا  داده ها ی  عمومی را در اختیار مقامات قضایی قرار دهند با این حال کنگره ی آمریکا شرکت های غول صنعت فناوری را از این قاعده مستثنی نموده است.

تیم کوک مدیر عامل اپل با تاکید بر اینکه تمایلی به همکاری با مقامات امنیتی ندارد می گوید:”چنین چیزی آغازگری مسیری خواهد بود که اطمینان دارم مردم ایالات متحده نیز آن را نوعی توهین به خود تلقی خواهند نمود.”

کوک با انتشار چندین مقاله نگرانی اش را از این امر ابراز داشته است، وی همچنین با حضور در شبکه یABC  اعلام داشت که تعریف یک  “شاه کلید” برای مقامات امنیتی جهت نفوذ به دستگاه های آیفون امری مذموم برای کشور آمریکا به شمار خواهد رفت.

آقای کوک در این مصاحبه گفته است:” فکر می کنم امنیت عمومی امری بسیار بسیار با اهمیت می باشد ، امنیت فرزندان و خانواده ها از اهمیت بسیار زیادی نزد ما برخوردار است،ما امین داده های مردم هستیم و هرگز هم بنانداریم رویه ی خود را عوض نمائیم، تعریف یک “شاه کلید” می تواند افراد را در برابر خطرات گوناگون آسیب پذیر نماید.

خبر ساخت آیفون غیر قابل نفوذ از جانب اپل واکنش های متفاوتی را از جانب خانواده های قربانیان واقعه ی تیر اندازی  سن برناندینوی  سانفرانسیسکو به همراه داشته است.  پدر یکی از قربانیان این حادثه ی تیر انداز  ی با تاکید بر اینکه مایل است بداند در آیفون قفل شده قاتلین فرزندش چه مطالبی وجود داشته می گوید :” با اینکه ممکن است افرادی که عزیزانشان را در این حادثه از دست داده اند از دست اپل ناراحت شده باشند زیرا  عزیزشان را بیهود ه در این حادثه ی تروریستی از دست داده و داغدار می باشند، با این وجود من موضع شرکت اپل را به خوبی درک می کنم و از دست آنها عصبانی نیستم.

شرکت اپل هم اکنون در برابر یک حکم قضایی که این شرکت را موظف به گشودن قفل آیفون سعید فاروق تیر انداز حادثه ی سن برناندینوی سانفرانسیکو می نمایدٍ از خود مقاومت نشان می دهد.

اخبار فناوری

RSS اخبار فناوری

تماس