دسته‌بندی نشده

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته
افرادی که می خواهند نحوه نصب دوربین مدار بسته را بیاموزند باید اطلاعاتی در مورد فروش دوربین مداربسته ، آنالوگ ، دید در شب ، پیچ ، دام و سرعت گیر در زیر شبکه داشته باشند تا بهترین پیشنهاد را به مشتری ارائه دهند. همچنین از طراحی و عملکرد اتاق های کنترل و نظارت ، سیستم های کنترل ترافیک و سیستم های انتقال صدا و تصویر در شبکه ، اینترنت و تلفن های همراه اطلاع دارد.
دوربین های مداربسته برای امنیت و کنترل ترافیک مورد استفاده قرار می گیرند و به طور گسترده ای در محیط های شلوغ مورد استفاده قرار می گیرند. دسته های مختلفی از این نوع دوربین ها وجود دارد. به عنوان مثال ، دوربین های نصب شده در یک شرکت یا بانک با دوربین های نصب شده در خیابان ها متفاوت است.
افرادی که می خواهند نحوه نصب دوربین مدار بسته را بیاموزند باید اطلاعاتی در مورد فروش دوربین مداربسته ، آنالوگ ، دید در شب ، پیچ ، دام و سرعت گیر در زیر شبکه داشته باشند تا بهترین پیشنهاد را به مشتری ارائه دهند. همچنین از طراحی و عملکرد اتاق های کنترل و نظارت ، سیستم های کنترل ترافیک و سیستم های انتقال صدا و تصویر در شبکه ، اینترنت و تلفن های همراه اطلاع دارد. به طور کلی قرارداد پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری پس از نصب دوربین برای کاربر از اهمیت زیادی برخوردار است.

روش نصب دوربین مدار بسته

به طور کلی ، اساس سیستم انتقال اطلاعات دوربین مدار بسته به دو دسته اصلی تقسیم می شود. اولین دوربین یک دوربین مدار بسته آنالوگ است که اطلاعات تصویر را به صورت سیگنال های آنالوگ ارسال می کند. وضوح تصویر بزرگترین عنصر کیفیت تصویر دوربین است. در دوربین های آنالوگ این عنصر توسط خط تلویزیون نشان داده می شود طبیعتاً هرچه تلویزیون خط دوربین بالاتر باشد ، کیفیت تصویر نیز بالاتر است. مورد دوم یک دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP CCTV) است که در این روش اطلاعات تصویر را به صورت دیجیتالی و تحت پروتکل های شبکه ارسال می کند. بزرگترین مزیت دوربین های شبکه کیفیت تصویر محدود آنهاست. در حال حاضر ، دوربین های با کیفیت ۱٫۳ – ۵ مگاپیکسل به طور گسترده ای استفاده می شوند. دسته دوم حرفه ای تر هستند و نیاز به دانش راه اندازی در مورد شبکه دارند.

در کلاس آموزش نصب دوربین مداربسته ، کارآموزان همه این دوربین ها را لمس می کنند و عمل را به DVR معرفی می کنند و خودشان تنظیم می کنند. تنظیمات DVR و روش سوکت نیز بصورت عملی انجام می شود.


دوربین مداربسته آنالوگ

دوربین های مداربسته آنالوگ اغلب در مشاغل کوچک و فروشگاه ها نصب می شوند و تصویری به اندازه دوربین شکاری حرفه ای قابل حمل دارند. دستگاهی که روی دوربین های شکاری نصب شده و به عنوان سرور در سیستم های شبکه ای عمل می کند DVR نام دارد و برای کنترل تصویر ، انتقال تصویر و ضبط تصویر استفاده می شود. این دستگاه ها با مارک های مختلف در بازار ایران به فروش می رسند. قابلیت های ضبط کننده های دیجیتال فیلم بسیار پیشرفته است و ما می توانیم ۴ کانال صوتی و تصویری را همزمان با یک DVR ساده ضبط و ضبط کنیم. دوربین های شبکه به جای کابل های کواکسیال از LAN و کامپیوترها به جای DVR های اصلی استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، اطلاعات حاصل از این دوربین ها از طریق کابل های شبکه به رایانه منتقل می شود. امروز در این زمینه پیشرفت حاصل شده است. به عنوان مثال ، برق مورد نیاز یک دوربین مدار بسته را می توان از طریق کابل شبکه با استفاده از فناوری PoE (Power over Ethernet) به دوربین تحویل داد. یا در مثالی دیگر ، دوربین های جدید به جای استفاده از کابل شبکه ، از فناوری بی سیم WiFi برای انتقال داده استفاده می کنند. همچنین می توان از ارتباطات بی سیم برای افزایش تحرک و انعطاف پذیری سیستم و افزایش زیبایی و هماهنگی محیط استفاده کرد. به عنوان مثال ، این فن آوری برای نصب دوربین مداربسته در یک اتاق کنفرانس یا محل نمایشگاه بهترین استفاده را دارد. لازم به ذکر است که اگرچه نصب دوربین مداربسته بی سیم آسان و سریع است ، اما امکان نفوذ سیستم و سرقت اطلاعات را نیز افزایش می دهد.

آموزش نصب دوربین مدار بسته

بنابراین باید مراحل نصب دوربین های مدار بسته بگذرانید.
اولین قدم جمع آوری اطلاعات اساسی مانند بازدید از وب سایت ، تعداد دوربین ها و یافتن نقاط کور است. تعیین نوع دوربین در فضای باز و فضای کم فضای باز مسئله مهمی در کیفیت دوربین است. نکته کلیدی در نصب دوربین ها تعیین محل مرکز کنترل (از نظر حفاظت امنیتی و احتمال نصب و …) است. همچنین اطمینان از منبع تغذیه دوربین ها ، چه از نوع مرکزی و چه از اتصال قطع شده ، بسیار مهم است. زیرا همه دوربین ها برای ثابت ماندن نیاز به تنظیم دارند و در اکثر مکان ها این کار بد است. باید سعی کنیم سیم برق موجود در سیم دوربین را تمیز نکنیم. سر و صدا و ظاهر ناگهانی از بدترین ویژگی های دوربین های مدار بسته است. در این راستا ، آماده سازی مسیر عبور سیمها از سقف کاذب ، کفها و مسیرها و اجرای کابل کشی مرحله بعدی نصب است. اساساً به روزرسانی و اجرای جزئیات مربوط به ارتباطات و تغییرات و پیاده سازی جزئیات مربوط به ارتباطات و داده های سیستم از عناصر اصلی در ادغام است. در آخر ، یک عکس بگیرید و جهت دوربین را طوری تنظیم کنید که شامل پایان عمل نصب باشد.

نحوه نصب دوربین IP

اگر مراحل فوق در نصب به صورت سیستماتیک و ماهرانه انجام شده باشد ، می توانید به بهترین نصب در پروژه دوربین مداربسته تبدیل شوید. کار با دانش و شناخت از انواع مختلف دوربین ها و هزینه ها و تعاملات آنها با دوربین های ورودی کمک بزرگی در شروع کار است. شروع کار با دوربین مداربسته آسان است ، اما در عین حال به برخی دانش فنی در مورد دوربین ها نیاز دارد. شرکت در کلاس های عملی کار شما را بسیار راحت می کند. اگر سوکت ها را محکم ببندید قطعی اصلا نخواهید داشت.

نصب سانترال

تنظیم سانترال مانند یک تلفن عادی نیست که در آن سیم تلفن را وصل کنید و سپس شماره گیری را شروع کنید. دستگاه سانترال پشت سر خود دارد. این برنامه که برنامه نویسی اصلاح حرفه ای نام دارد ، فعالیتی است که باعث می شود قسمتهای مختلف یک قسمت با یک کد به یکدیگر متصل شوند. انجام چنین عملیاتی نیاز به یک متخصص مجرب دارد تا قطعات مختلف را از طریق تلفن و بدون مشکل به یکدیگر متصل کند.

 

چندین فاکتور و مرحله وجود دارد که باید هنگام نصب این تلفن در نظر بگیرید. در واقع ، متخصص نصب قبل از شروع کار این عوامل را بررسی می کند تا میزان سخت افزار مورد نیاز و مهمتر از همه بهترین ساخت را تعیین کند. البته این عوامل را نیز باید در نظر داشته باشید. با این حال ، ممکن است نیاز به جابجایی مجدد داشته باشید یا مجبور شوید تلفن را به مکان دیگری منتقل کنید. بنابراین ، شما باید همچنین در مورد نقاط نصب این تلفن اطلاعات داشته باشید. با این حال ، شناختن آنها اصلاً بد نیست.

تلفن سانترال کجا باید نصب شود؟

سانترال دارای یک دستگاه مرکزی و چندین تلفن است که از این طریق می توانند متصل شوند. به همین دلیل ، دستگاه مرکزی سانترال باید در مکانی نصب شود که امکان اتصال تلفن را به ساده ترین شکل ممکن فراهم کند. این مسئله بیش از همه باید برای کارخانه ها و شرکت های بزرگی که به کابل کشی زیادی نیاز دارند در نظر گرفته شود. برای نصب تلفن سانترال مرکزی ، دستگاه آن باید حداقل یک متر با میز فاصله داشته باشد. دلیل این فاصله دور بودن دستگاه از هرگونه رطوبت روی زمین و گرد و غبار است. همچنین این امکان وجود دارد که افراد هنگام راه رفتن پا روی آن بگذارند. به همین دلیل بهتر است دستگاه ها را روی میز قرار دهید. همچنین بهتر است تلفن سانترال را در مکانی نصب کنید که به راحتی برای اپراتور قابل دسترسی باشد.

شما باید از قبل یک برنامه ارتباطی تهیه کنید

 

این یکی از مهمترین مراحل درست برداشتن است. در حقیقت ، این کارت مخابرات است که در نحوه اتصال تلفن ها به یکدیگر نقشی اساسی دارد. اجرای کامل این کار تخصصی است و بنابراین باید توسط یک تکنسین مجرب انجام شود. این نقشه مسیر باید شامل یک طرح کامل از رنگ خطوط مخابراتی ، شماره خط و رنگ کابلهای داخلی باشد. در واقع در هر ترمینال باید رنگ سیم های ورودی و خروجی و تعداد هر درگاه به طور جداگانه وارد شود.

چگونه سیم ها را تنظیم کنیم؟

اتصالات در واقعیت آغاز مرحله حرکت است که باید با دقت انجام شود. در این مرحله ، بسته به رنگ سیم ها و نوع اتصال ، مانند دیجیتال یا آنالوگ ، جفت سیم از مرکز تلفن تا پرواز از قبل ثابت شده است. این مرحله بسیار پیچیده است و تکنسین باید بتواند بر اساس سیستم دیجیتال یا آنالوگ ، دو سیم را در مسیر درست قرار دهد.

 

تنظیمات نصب تلفن سانترال

راه اندازی آخرین مرحله و در واقع مهمترین قسمت است. این قسمت را می توان به صورت دستی یا از طریق کامپیوتر انجام داد. ابتدا تنظیمات کلی انجام می شود ، مانند تعیین تاریخ تلفن ، تنظیم نام و شماره داخلی. سپس خطوط شهری برای اتصال خارجی بر اساس اولویت ها و محدودیت های دولت تعیین می شود. سرانجام ، متخصص تنظیمات ویژه دیگری را انجام خواهد داد.

 

نکته مهم این است که همه اینها بهتر است از طریق کتابچه راهنمای کاربر انجام شود. البته ، یک نمایندگی پاناسونیک می تواند سریع و به راحتی انواع تنظیمات را بر اساس تجربه شما با چنین دستگاه هایی انجام دهد.

نصب تلفن سانترال توسط یک متخصص

همانطور که قبلاً خواندید ، نصب تلفن سانترال فعالیتی کاملاً تخصصی است و باید توسط یک متخصص باتجربه انجام شود. نمایندگی پاناسونیک با داشتن متخصصین مجرب و آشنا به سیستم های پاناسونیک ، کلیه مراحل نصب را از ابتدا تا انتها و با جدیدترین تجهیزات به روز و مطابق با راهنما انجام می دهد. تمام مراحل به طور کامل توسط متخصص تأیید می شوند و پس از تأیید ، به مرحله بعدی می روید.

یک نصاب سانترال باید موارد زیر را بداند:

 

 • شناسایی دستگاه های سانترال پاناسونیک با ظرفیت بالا و کم ظرفیت
 • انتخاب مناسب دستگاه سانترال با توجه به تعداد خطوط و فضا
 • از نظر عملکرد سری سانترال TDA ، TDE ، NS ، KX را معرفی کنید
 • آموزش صحیح کابل کشی و کانال کشی با استفاده از تجهیزات متصل
 • از سیمهای مناسب در خطوط سانترال (دو جفت و چند جفت) استفاده کنید
 • نصب خطوط ، تکیه گاه های پارچه ای و اتصال به سیم ها را بیاموزید
 • دوره های کارآموزی (با شخصیت های زن) و معاینات دقیق شغلی
 • آموزش نصب خطوط شهری و خطوط داخلی در مرکز سانترال

 

هزینه نصب تلفن سانترال

تعیین هزینه دقیق نصب تلفن سانترال به عوامل مختلفی بستگی دارد: تعداد دستگاه های مورد نیاز ، منطقه کار ، منطقه محل کار یا کارگاه ، محل نزدیک یا دور از سیستم مخابراتی ، تجهیزات مورد نیاز برای نصب. برای تعیین هزینه هر یک ، متخصص ابتدا باید محل آن را به دقت بررسی کند و سپس براساس نتایج بدست آمده بتواند قیمت تخمینی را اعلام کند. برای مشاوره و پرداخت با شرکت تماس بگیرید.

نصب خوب توسط یک شرکت باتجربه

تنظیم سانترال مانند تلفن معمولی نیست. برای یک تلفن استاندارد ، شما به یک کابل استاندارد و سیم تلفن نیاز دارید تا پس از اتصال بتوانید به راحتی با هر کسی ارتباط برقرار کنید. اما برای سانترال مسئله بسیار متفاوت است. برای نصب سانترال ، ابتدا باید نقشه ای تهیه شود و پس از نصب و پیکربندی ، می توان از سانترال استفاده کرد. ساخت این حتی بیشتر خاص. به همین دلیل است که یک انسان عاقل باید این کار را انجام دهد.

این شرکت از ساختار و نحوه نصب تلفن سانترال بسیار آگاه است. او دقیقاً می داند که برای هر بخش چه تعداد دستگاه باید استفاده کند و نحوه نصب و برنامه ریزی هر یک را بطور دقیق انجام دهد. مهمترین مزیت بعد از نصب سرعت است. این تکنسین در تمام مراحل مهارت کافی دارد و دستگاه می تواند به راحتی و در کمترین زمان نصب شود. مزیت دیگر استفاده از اجزای اصلی برای نصب است. هرچه ابزار به کار رفته بهتر باشد پیشرفت بیشتری خواهد داشت. در ننتیجه عملکرد بهتری خواهد داشت.

شما کاربران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید و از متخصصان با تجربه ما کمک بگیرید.شما عزیزان هرگونه انتقااد پیشنهادی در زمینه نصب سانترال دارید میتوانید در پایین مقاله با ما در میان بگذارید.

تعمیر شبکه در محل

تعمیرات شبکه در محل

اگر برای اداره فعالیت های خود از یک شبکه کامپیوتری استفاده می کنید، حتما نیاز به خدمات عیب یابی و تعمیر پیدا می کنید. علت این موضوع این است که در هر شبکه ای امکان بروز خطاهای احتمالی وجود دارد. موضوع مهم این است که هر چه علت خطا را زود تر عیب یابی کنید شبکه را از بروز خطاهای بزرگ تر حفظ می کنید.

هر یک از این مشکلات می تواند با توجه به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. برای مثال : اتصال ضعیف سیستم ها می تواند ناشی از تنظیمان نا مناسب نرم افزار ، قدیمی بودن ورژن سیستم عامل، خرابی سخت افزار و یا مشکلات سیم کشی باشد.

با تشخیص مشکل ، زمان عیب یابی و حل آن نیز متفاوت است. برای مثال ممکن است نقص شبکه در چند دقیقه از راه آموزش تلفنی حل شود و یا مشکل به گونه ای باشد که نیاز به حضور متخصص باشد. برای این کار نیاز دارید تا از یک کارشناس در محل استفاده کنید. فقط کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر شبکه در محل

تعمیر شبکه در محل

از تماس تا تعمیر شبکه  شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

برخی از مشکلات شبکه ای که ممکن اس با آن ها سروکار داشته باشید:

 • قطع ارتباط بین سیستم‌های شبکه
 • مشکلات مربوط به وای فای
 • قطعی اینترنت
 • تست فنی هاردهای مکانیکی
 • تلفن‌های تحت شبکه
 • گیتوی‌های ویپ
 • تجهیزات ویدئو کنفرانس
 • رادیوهای وایرلس
 • اکسس پوینت‌های وایرلس
 • سوئیچ شبکه
 • تعمیرات سرور و دیتا سنتر
 • روتر های شبکه و ماژول های آن
 • فایروال های شبکه
 • دوربین های مدار بسته تحت شبکه
 • عدم دسترسی و کنترل تجهیزات شبکه
 • خرابی حداقل یکی از اجزای سخت افزاری
 • کند شدن و یا عدم کارکرد نرم افزارهای شبکه
 • مسائل مربوط به امنیت شبکه
 • حملات سایبری به سیستم‌های شرکت

چرا شبکه به تعمیرات تخصصی نیاز دارد؟

گاهی اوقات مشکلات نرم افزاری مانند خرابی سیستم عامل یا فریمیو عملکرد شبکه را دچار اختلال می کند. در این زمان اگر عیب یابی را به موقع انجام ندهید ممکن است مشکل بزرگی پیش آید.

هرچقدر شرکت شما از یک شبکه‌ی قوی برخوردار باشد، از مشکلات شبکه‌ ایمن نخواهد بود زیرا گاها خطاها از تجهیزات درون شبکه ناشی نمی‌شود و نوسانات برق موجب خرابی منبع برق، پورت‌ها و .. میشود و کارکرد سایر اجزا مانند روترها، سویچ‌ها و سرورها را دچار مشکل می‌کند.

به آسانی می توان نتیجه گرفت که هیچ شبکه ای به خودی خود از نواقص فنی و اختلالات درون شبکه ای ایمن نخواهد بود. برای رفع این موضوع به یک تیم پشتیبان برای عیب یابی نیاز دارد.

تعمیر شبکه در محل

تعمیر شبکه در محل

منظور از خدمات عیب یابی و تعمیر شبکه چیست؟

زمانی که از عیب یابی و تعمیرات یک شبکه حرف میزنیم، منظورمان پیداکردن خطا در کلیه‌ی تجهیزات درون شبکه‌ای و حتی مسائل خارج از شبکه می‌باشد که بر روی عملکرد شبکه تاثیر میگذارد. به این مرحله از خدمات، عیب یابی گفته میشود که در واقع مرحله‌ی تشخیص مشکل است.
و اما مرحله‌ی تعمیرات، گامیست که در جهت برطرف کردن مشکلات شبکه برداشته میشود تا هرگونه نقص فنی و غیرفنی که موجب کند شدن و یا مختل شدن کارکرد شبکه شده است را رفع کند.

تعمیرات شبکه در محل

برای انجام این عیب یابی ها و تعمیرات فقط کافی است تا با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مشکل خود را مطرح کنید، اگر مشکل شما به گونه ای باشد که نیازی به حضور کارشناس نباشد خیلی راحت به صورت تلفنی حل می شود.اما اگر نیاز به حضور کارشناس باشد می توانید زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و از خدمات تعمیر در محل ما به نحوه احسنت استفاده کنید.

نکته قابل توجه این است که بر خلاف تصور عموم هزینه تعمیرات در محل زیاد نیست. استفاده از کارشناس مربوطه۸ در محل و عیب یابی و تعمیرات بسیار مقرون به صرفه است.

 

 

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل

لپ تاپ یکی از لوازم دیجیتالی پر کاربرد است. قابلیت حمل و نقل دارد. تمام کارمندان و دانشجویان می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. تمام کارهای شخصی و اداری خود را انجام دهند.

هر گونه مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری در لپ تاپ می تواند اختلالی در کار شما ایجاد کند. حتی ممکن است مشکل به گونه ای باشد که امکان ادامه کار وجود نداشته باشد. در صورت ایجاد این خرابی ها پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب کار دشواری است. در این شرایط باشد یک تعمیکار حرفه ای پیدا کنید لپ تاپ خود را تا محل تعمیرکار حمل کنید و بعد از تعمیر مجدد به منزل بازگردانید.

با توجه به این موضوع اگر لپ تاپ شما بعد از بازگشت از تعمیرگاه هنوز مشکل داشته باشد، باز هم باید این پروسه را طی کنید. اما راه دیگری نیز برای شما وجود دارد که بسیار ساده تر است.

می توانید از خدمات ما استفاده کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در محل مورد نظر شما کار تعمیر را انجام دهند. در این شرایط  می توانید از پشتیبانی تعمیرات ما نیز استفاده کنید. به این معنی که بعد از خروج کارشناس اگر باز هم مشکلی وجود داشت می توانید به صورت آنلاین با او در ارتباط باشید.

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل

مشکلات متداول لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ شمات در محل یکی از ویژگی های مثبت شرکت ما است. متخصصان می توانند تمام اقدامات لازم برای رفع مشکلات شما را چه در نرم افزاری و چه در سخت افزاری رفع کنند. این مشکلات می توانند:

 • داغ شدن لپ تاپ
 • شارژ نشدن لپ تاپ
 • آب خوردگی لپ تاپ
 • روشن نشدن لپ تاپ
 • ضربه خوردگی لپ تاپ
 • هنگ کردن پیاپی لپ تاپ
 • بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ
 • صدای غیرعادی در لپ تاپ
 • بهم ریختگی تصویر لپ تاپ
 • خرابی آی سی شارژر لپ تاپ
 • شناسایی نشدن هارد لپ تاپ
 • خاموش شدن بی‌دلیل لپ تاپ
 • شکستن صفحه نمایش لپ تاپ
 • و …باشند.

در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات به هیچ عنوان نگران نباشید. فقط کافی است تا با متخصصان ما در ارتباط باشید.

از تماس تا تعمیر لپ تاپ شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در منزل

تعمیرات لپ تاپ در منزل دارای مزیت های زیادی است. چند نمونه از آن ها را بررسی می کنیم. این گونه خدمات دارای هزینه های مناسبی نیز هستند. می توانید با استفاده از این نوع خدمات از هدر رفتن زمان و هزینه خود جلوگیری کنید. البته نکته مهم دیگر این است که در کوتاه ترین زمان مشکل شما بر طرف می شود.

متخصصی که میخواهید لپ تاپ را به او بسپارید باید:

 به صورت کلی، یک متخصص تعمیر لپ تاپ، باید قدرت عیب یابی و توانایی حل مسئله داشته باشد. از دیگر تواناهای مورد نیاز برای متخصص تعمیر لپ تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • همه ی اجزاء و تجهیزات لپ تاپ را به طور کامل بشناسد؛ و با نحوه ی سرویس لپ تاپ و کار با تجهیزات آشنا باشد.
 • مادربرد و اجزاء آن را بشناسد و بر مشکلات ناشی از آن مسلط باشد.
 • با کارت گرافیک و ویژگی های آن و نیز ایرادات آن آشنایی داشته باشد.
 • با انواع تستر ها آشنا باشد.
 • بر نحوه ی جداسازی و اتصال قطعات سخت افزاری لب تاپ، مسلط باشد.

 

رفع مشکلات احتمالی لپ تاپ

ما در عصری زندگی می کنیم که اکثر قریب به اتفاق انسانها با لپ تاپ یا کامپیوتر های رومیزی سر و کار دارند. در این بین لپ تاپ ها نسبت به کامپیوتر های ثابت رومیزی کمتر مقاومند؛ و در معرض آسیب های درونی و بیرونی بیشتری قرار دارند. برای یافتن منشا مشکل لب تاب، به متخصص تعمیر و سرویس لپ تاپ نیاز است. حل مشکل لپ تاپ بسته به نوع برند آن متفاوت است. گاهی مشکلی که برای لپ تاپ شما پیش می آید، جزئی است و با یک سرچ در گوگل، به دست خودتان حل می شود؛ اما برای رفع مشکلات بزرگ تر و جدی تر، باید به افراد و شرکت های  متخصص مراجعه کرد.

روش های متفاوتی برای سرویس لب تاب به دست تعمیرکار متخصص وجود دارد، تعمیر لب تاب در تعمیرگاه، تعمیر لپ تاپ در محل، تعمیر فوری لپ تاپ، تعمیر آنلاین لپ تاپ از جمله روش های معروفی است که برای ارائه سرویس لپ تاپ ها تعریف شده است. هزینه تعمیر لپ تاپ، نیز از دیگر المان های مهم در تعمیر لب تاب به شمار می آید.

 

۱۲

430/000 تومان

430/000 تومان

۴۳۰/۰۰۰ تومان
Cpu : 8400
Ram:2
Hdd : 160
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹ – ۸۶۰۳۱۳۷۸
۲۶۶۰۰۲۵۲ – ۴۴۱۷۱۲۵۳

500/000 تومان

500/000 تومان

۵۰۰/۰۰۰ تومان
Cpu : g630
Ram:4
Hdd:250
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹ – ۸۶۰۳۱۳۷۸
۲۶۶۰۰۲۵۲ – ۴۴۱۷۱۲۵۳

40/000 تومان

40/000 تومان

۴۰/۰۰۰ تومان
کیبورد A4tech
تماس: ۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹


فروش ویژه محدود

فروش ویژه محدود

فروش ویژه محدود
Mini case dell 990
Cpu : i5  ۲۴۰۰
Ram : 4
Hdd : 250
۷۵۰/۰۰۰ toman
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹
۸۶۰۳۱۳۷۸
۲۶۶۰۰۲۵۲
۴۴۱۷۱۲۵۳

450/000 تومان

450/000 تومان

۴۵۰/۰۰۰ تومان
Mini case dell 990
Cpu g630
Ram 4
Hdd 250
تعداد : تماس
۸۶۰۳۱۳۷۸ – ۲۶۶۰۰۲۵۲
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹ – ۴۴۱۷۱۲۵۳

250/000 تومان

250/000 تومان

۲۵۰/۰۰۰ تومان
Hdd 2tra toshiba & Ibm
۰۹۱۲۷۰۰۲۳۲۹
۸۶۰۳۱۳۷۸-۴۴۱۷۱۲۵۳-۲۶۶۰۰۲۵۲


378/000 تومان

378/000 تومان

۳۷۸/۰۰۰ تومان

مانيتور سامسونگ

مدل LS19F355HN

سايز ۱۹ اينچ

1/330/000 تومان

1/330/000 تومان

۱/۳۳۰/۰۰۰ تومان

Samsung Monitor

C27F390FHM

۲۷ Inch

439/000 تومان

439/000 تومان

۴۳۹/۰۰۰ تومان

مانيتور ال جي

مدل ۲۰MP38HB

سايز ۱۹٫۵ اينچ


750/000 تومان

750/000 تومان

۷۵۰/۰۰۰ تومان
Mini case dell 990
Cpu : i5  ۲۴۰۰
Ram : 4
Hdd : 250
فروش ویژه محدود

55/000 تومان

55/000 تومان

۵۵/۰۰۰ تومان

کيبورد و ماوس باسيم فراسو

مدل FCM-3444

با رابط USB با حروف فارسي

12/000 تومان

12/000 تومان

۱۲/۰۰۰ تومان

فر وش ویژه آنتی ویروس eset internet security

اورجینال یک ساله با پشتیبانی قدرتمند


600/000 تومان

600/000 تومان

فروش ویژه
mini case Lenovo
cpu i5
ram 4
hdd 250
فقط ۶۰۰/۰۰۰تومان
قابلیت نصب در کیس معمولی

305/000 تومان

305/000 تومان

mini case hp 6005
cpu: x2 / ram: 2 / hdd: 160
۳۰۵٫۰۰۰t
cpu: x2 / ram: 2 / hdd: 250
۳۱۰٫۰۰۰t
cpu: x4 / ram: 2 / hdd: 160
۳۶۵٫۰۰۰t

450/000 تومان

450/000 تومان

۴۵۰/۰۰۰ تومان
Mini case dell 990
Cpu g630
Ram 4
Hdd 250


565/000 تومان

565/000 تومان

mini case Lenovo
cpu :i3 2100
ram :4
hdd :250
فقط ۵۶۵/۰۰۰تومان

430/000 تومان

430/000 تومان

mini case ho 8200
cpu : g630
ram :4
hdd: 250
فقط ۴۳۰/۰۰۰تومان

خدمات کامپیوتری در محل

خدمات کامپیوتری در محل توسط نوین سازان رایانه ایران شامل موارد ذیل می باشد :

نصب لوازم جانبی :
نصب اسکنر
نصب پیرینتر
نصب فکس
نصب دوربین های دیجیتال
نصب هارد
نصب اسپیکر
نصب گیم پد
نصب ویدیئو پرژکتور
نصب صفحه نمایش
نصب فن اضافی
و حتی نصب گوشی های تلفن همراه

نصب مودم
ADSL

پشتیبان گیری

ارتقاء سیستم

تعمیر کامپیوتر

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ

ویروس یابی

نصب نرم افزار

نصب ویندوز در محل

 

تماس