ویروس یابی

ویروس یابی در محل

ویروس ها یکی از بدافزار هایی هستند که در بیشتر مواقع بدون اطلاع کاربران اجرا می شوند. در این شراطی ویروس تلاش می کند تا خودش یک کد اجرایی دیگر را نیز کپی کند. اگر ویروس اجرا شده موفق به انجام این کار شود می توانیم بگوییم که کد جدید آلوده است.

به طور کلی کاربرانی که از کامپیوتر استفاده می کنند ، به خصوص آن هایی که اطلاعات تخصصی کمتری دارند تصور می کنند که ویروس ها باعث تحریب و از دست رفتن اطلاعات آن ها می شود. این موضوع در شرایطی تصور می شود که فقط حدود ۵ درصد از ویروس ها قابلیت تحریب دارند.

برای عملیات ویروس یابی و یا از بین بردن ویروس ها نیاز به کارشناس حرفه ای دارید تا بتواند بدون آسیب رساندن به اطلاعات شخصی شما ویروس ها را از بین ببرد. برای دسترسی به کارشناس یا باید سیستم خود را تا محل مورد نظر حمل کنید و یا از کارشناس بخواهید برای عیب یابی به محل مورد شما مراجعه کند.

حمل و نقل سیستم خود تا تعمیرگاه می تواند هزینه ها و خطرات زیادی برای شما داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است در حین حمل و نقل سیستم شما دچار آسیب های جدی شود. علاوه بر هزینه های زیادی کحه حمل و نقل برای شما دارد، ممکن است بعد از عیب یابی و بازگشت به منزل باز هم سیستم شما دچار مشکل شود. در این صورت باید دوباره سیستم را تا محل تعمیرگاه حمل کنید.

ویروس یابی در محل

ویروس یابی در محل

مشکلاتی که ویروس ها به وجود می آورند:

  •  کند شدن سیستم به خاطر عملکرد بد CPU
  • پاک شدن فایل ها
  • مخفی شدن فایل ها
  • عملکرد بد سیستم در موقع اتصال به اینترنت
  • حذف منوی Task manager و نداشتن کنترل بر روی برنامه های در حال اجرا
  • حذف منوی فولدر آپشن و نداشتن کنترل بر روی بخش بندی سیستم

باید در نظر داشته باشید تمام این موارد می تواند سیستم شما را دچار اختلال کند.

ویروس یابی در محل

باید مشاهده کردن این مشکلات باید سیستم خود را ویروس یابی کنید. در ابتدای متن توضیح دادیم که برای ویروس یابی نیاز به کارشناسان حرفه ای دارید.

بهترین گزینه برای انجام این کار استفاده از امکانات ویروس یابی در محل است. می توانید با استفاده از امکانات شرکت ما ویروس یابی را در محل اجام دهید.

پس اگر قصد دارید سیستمی با امنیت بالا و همچنین با همان سرعت و پردازش سریع اطلاعات اولیه داشته باشید، راهکار ما برای شما، تماس با شرکت های خدمات کامپیوتری معتبر و با سابقه است، که نسبت به کار خود دانش و تجربه کافی دارند و نسبت به کار خود متعهد می باشند.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه درخشان و ۱۰ ساله در زمینه خدمات کامپیوتری، بهترین انتخاب شما برای تماس، و دریافت هرگونه مشورت و راهنمایی و اعزام نیروی متخصص به محل، برای خدمات کامپیوتری می باشد.

از تماس تا ویروس یابی سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ویروس یابی در محل

ویروس یابی در محل

هزینه ویروس یابی در محل

باید در نظر داشته باشید که این نوع خدمات بر خلاف تصور عموم دارای هزینه های زیادی نیستند. حتی با کمی بررسی متوجه می شوید که هزینه ای که برای ویروس یابی در محل می کنید به مراتب کمتر از حمل و نقل سیستم تا تعمیرگاه می باشد.

بنابراین می تئانید بدون نگرانی به کارشناسان ما اعتماد کنید و از خدمات ما نهایت استفاده را ببرید.

جمع بندی نهایی

برای انحام خدمات تمام خدمات کامپیوتری می توانید به راحتی با تیم فنی ما در ازتباط باشید. تماس بگیرید ، مشکل خود را مطرح کنید ، زمان حضور کارشناس را تعیین کنید.

ما در اولین فرصت ویروس یابی سیستم شما را انجام می دهیم. بعد از انجام خدمات در صورت نیاز می توانید باز هم با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشکلات احتمالی را بر طرف کنید.

 

 

تماس