ساخت DVD ریکاوری لپتاپ

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپ تاپ در محل

بعد از خرید لپ تاپ نکته ای که باید خیلی به آن توجه کنید این است که حتما قبل از شروع به کار اقدامات فنی آن را انجام دهید. یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید ساخت DVD ریکاوری است.

انجام این کار نیازمند دانش و حرفه خاصی است. شاید خودتان نتوانید این کار را انجام دهید. بنابراین باید از یک کارشناس حرفه ای کمک بگیرید. برای این کار نیازی به حمل و نقل لپ تاپ خود ندارید. این کار در شرایط اقتصادی امروز اصلا کار درستی نیست. لپ تاپ یک وسیله شخصی بسیار حساس است که ممکن است با حمل و قل اشتباه دچار آسیب های جدی شود.

ممکن است سوالی که برای شما پیش آید این باشد که اگر نخواهیم لپ تاپ را تا تعمیرگاه حمل کنیم پس برای حل مشکلات آن چه کاری باید انجام دهیم؟

ما در این مقاله بهترین راه را به شما پیشنهاد می کنیم. می توانید به راحتی با استفاده از خدماتی که شرکت ما ارائه می دهد از حضور کارشناس در محل مورد نظر خود استفاده کنید.

DVD ریکاوری چیست؟

زمانی که شما لپ تاپ خود را تازه خریداری کرده اید و از ویندوز اورژینال استفاده می کنید باید یک بک آپ از آن داشته باشید. دلیل این موضوع این است که وقتی در آیند نیاز به نصب ویندوز داشتید بتوانید از طریق بک آپ ویندوز اورژینال را مجددا نصب کنید.

مواردی که توسط شرگت ما انجام می شود:

۱- ساخت دی وی دی ریکاوری انواع لپ تاپ VAIO ,DEL ,ASUS , HP , ASUS , …

۲- نصب نرم افزار های مورد نیاز طبق در خواست کاربر

۳- نصب آنتی ویروس ۱ ماهه اورجینال

۴- تنظیمات اولیه سیستم

و…

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

مزیت های داشتن یک ویندوز اورژینال

یکی از مهم ترین مزایایی که این نوع ویندوز های اورژینال دارند همخوانی مناسب آن ها با سیستم سخت افراری و استفاده بهینه از پردازشگر ها می باشد.

اگر زمانی نیاز داشته باشید تا دوباره ویندوز اورژینال خود را نصب کنید ، با توجه به نبودن قانون کپی رایت و وجود سی دی های تقلبی در پیدا کردن آن دچار مشکل می شوید.

راه بسیار ساده ای که برای شما وجود دارد استفاه از یک بک آپ حرفه ای از ویندوز است. در این صورت می توانید به راحتی آن را مجدد روی سیستم خود نصب کنید.

از تماس تا ساخت DVD ریکاوریدر لپ تاپ شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

هزینه ساخت DVD ریکاوری لپ تاپ در محل

اکثر مردم تصور می کنند که استفاده از خدمات کامپیوتری در محل شامل هزینه های زیادی است. اما این تصور غلط است. با کمی بررسی میتوجه می شوید که حمل و نقل سیستم و یا لپ تاپ خود تا محل تعمیرگاه دارای هزینه های بسیاری می باشد. علاوه بر این نوع هزینه ها باید زمان زیادی را صرف این کار کنید. حالا تصور کنید بعد از بازکگشت به منزل هنوز سیستم شما دچار مشکل باشد، در این صورت باید دوباره لپ تاپ را جمع کنید و به محل مورد نظر ببرید.

با نکاتی که گفتیم متوجه می شوید استفاده از خدمات کامپیوتری در محل بسیار مقرون به صرفه است هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه. فقط کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید ، مشکل خود را اعلام کنید ، زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و از بهترین نوع خدمات استفاده کنید.

 

 

تماس