خدمات کامپیوتری در محل

نصب لوازم جانبی

نصب لوازم جانبی

در صورت خریداری ابزار های جانبی ذیل و برای اتصال این دستگاه ها به کامپیوتر و لپتاپ شخصی خود:

 • نصب اسکنرimage
 • نصب پیرینتر
 • نصب فکس
 • نصب دوربین های دیجیتال
 • نصب هارد
 • نصب اسپیکر
 • نصب گیم پد
 • نصب ویدیئو پرژکتور
 • نصب صفحه نمایش
 • نصب فن اضافی
 • و حتی نصب گوشی های تلفن همراه
 • و…

اگر دچار مشکل و سردرگمی هستید، راه چاره ایی که می توانید پیدا کنید، تماس با متخصصان کامپیوتری و یا بردن کلیه دستگاه های خود به یک شرکت خدمات کامپیوتری است.

اما شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه ۱۰ ساله در زمینه خدمات کامپیوتری و با هدف رضایتمندی و سهولت برای شما، با اعزام نیروهای متخصص و متعهد به منزل و یا محل کار شما، می تواند بهترین خدمات را در زمینه های کامپیوتری به شما ارائه دهد و تمام ابزار های جانبی شما را به طور تخصصی و اصولی نصب کرده و به شما آموزش لازم برای استفاده از آنها را ارائه دهد.

شما کافی ست فقط یک تماس با ما برقرار نمایید تا بهترین خدمات کامپیوتری را دریافت نمایید

نصب مودم ADSL

نصب مودم 2730_1ADSL

مودم نام ابزاری برای دریافت داده ها و اطلاعات و امواج و تبدیل آن ها به زبان قابل درک برای کامپیوتر می باشد، که برای ارتباط با شبکه اینترنت و دروازه ورود به آن و یا دریافت فایل از آن، از مودم استفاده می شود.

مودم های متفاوتی در مارک های مختلف و امکانات متنوع، در بازار ارائه می شود که روش نصب هر کدام و ارتباط آن با شبکه اینترنتی متنوع است.

شما در صورت نیاز به داشتن مودم و نصب آن بر روی سیستم، فقط کافی است با تماس با متخصصان شرکت نوین سازان رایانه ایران نسبت به اعزام نیرو به محل، برای نصب مودم و راه اندازی اینترنت برای سیستم شما، اقدام نمایید.

متخصصانشرکت نوین سازان رایانه ایران ، برای ارتباط شما با دنیای اینترنت و فراهم آوردن این شرایط برای شما، می توانند تمام ابزار و برنامه های مورد نیاز شما برای ارتباط با اینترنت را ایجاد کنند. فقط کافی ست یک تماس با شرکت ما برقرار نمایید.

حتی توسط یک مودم مناسب شما می توانید دارای یک شبکه داخلی بین کامپیوتر های منزل و یا شرکت خود شوید. در این صورت می توانید اطلاعات را با سرعت بالاتر بین سیستم های خود جا به جا نمایید.

راه اندازی یک شبکه داخلی کوچک فقط با استفاده از مودم را می توانید با تماس با متخصصان شرکت نوین سازان رایانه ایران بدست آورید.

پشتیبان گیری

در تمام امور زندگی داشتن یک پشتیبان خوب برای انسان ها و یا حتی وسایل تضمین خوبی برای ادامه کار و یا حتی حیات و پذیرش ریسک ها می باشد.

واژه بیمه را همه ما با آن آشنا هستیم. پشتیبانی که در صورت خرابی و آسیب و یا حتی بیماری، برای جبران هزینه های یک اتفاق به سراغ آن می رویم.backup

پشتیبانی گیری از برنامه های کامپیوتری و اصطلاحا Back Up گیری را می توان بیمه ای دانست برای تضمین نگه داری برنامه ها و اطلاعات مهم کامپیوتری، که در صورت بروز مشکلات و آسیب به سیستم، می توانیم از آن برای بازگرداندن اطلاعات استفاده نمود.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با داشتن متخصصان حرفه ای در زمینه انواع خدمات کامپیوتری، می تواند با اعزام نیرو به شرکت و یا محل کار شما و حتی منزل شما، با رعایت اصول حفظ محرمانگی و وجدان کاری، بهترین بیمه و پشتیبان را برای برنامه ها و اطلاعات کامپیوتری شما تضمین نماید.

کافی است با یک تماس با شرکت نوین سازان رایانه ایران موارد مورد نیاز خود را عنوان نمایید، متخصصان با تجربه و با دانش ما، در کسری از زمان در خدمت شما، برای ارائه بهترین خدمات کامپیوتری و پشتیبان گیری حاضر خواهد بود.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه ۱۵ ساله در زمینه خدمات کامپیوتری، معتبر ترین شرکت خدمات کامپیوتری سیار می باشد، که شما فقط نیاز به یک تماس برای دریافت مشاوره و خدمات عالی این شرکت را دارید.

ارتقاء سیستم

ارتقاء سیستم

با توجه به پیشرفت روز به روز علم و مخصوصا فناوری اطلاعات، هر روزه سیستم های جدید و برنامه های جدید وارد بازار کامپیوتر می شوند.

 • هارد های کوچک تر و با حجم بسیار بالاupgrades-sys-1-599x320
 • رم های قوی تر
 • پردازش گر ها با سرعت پردازش فوق العاده زیاد
 • کارت های گرافیکی برای نمایش جذاب محتوا
 • برنامه ها و نرم افزار ها و حتی بازی های جدید
 • سیستم های پخش با کیفیت تر
 • چاپگر های حرفه ای
 • و حتی سیستم عامل های جدید

همه و همه نمونه ای از پیشرفت علم در زمینه فناوری اطلاعات و ابزار های این علم می باشند.

شاید شما برای داشتن سیستم هایی مطابق با علم روز، احساس نیاز پیدا کرده اید و قصد دارید سیستم عامل و سخت افزار خود را ارتقاء دهید، تا بتوانید از تمام برنامه های مورد نیاز خود پشتیبانی نمایید.

شما با تحقیق و داشتن علم کامپیوتر می توانید این کار را برای خود انجام دهید و اگر نیاز به داشتن مشاور و شرکتی معتبر برای ارائه خدمات کامپیوتری و ارتقاء سیستم برای خود را احساس می نمایید، متخصصان ما به صورت همیشگی در کنار شما و همراه شما می باشند.

کافی است که تلفن را بردارید و فقط یک تماس با همکاران ما در شرکت شرکت نوین سازان رایانه ایران کامپیوتر برقرار نمایید تا بتوانید بهترین قطعات و نرم افزار ها را برای ارتقاء سیستم خود خریداری و توسط متخصصان ما نصب و راه اندازی نمایید.

تعمیر کامپیوتر

تعمیر کامپیوترhelp(1)

اگر در زمانی سیستم شما دچار مشکل و عیبی شود که اطلاعی از نوع خرابی ندارید، و یا سخت افزار سیستم شما مشکلی داشته باشد، شما چاره ای ندارید به جز مشورت با متخصصان خدمات کامپیوتری؛ زیرا در صورت نداشتن اطلاع از وضعیت کامپیوتر و دستگاه خود، ممکن است باعث رساندن آسیب بیشتر به سیستم شوید.

راه ساده ایی که به ذهن شما می رسد، بردن کامپیوتر خود به نزدیک ترین خدمات کامپیوتری می باشد؛ اما سوال ما از شما این است که :

آیا از این کار رضایت داشته اید؟

آیا از حمل و نقل، سیستم خود به مکان دیگر سختی نکشیده اید!!!

راه حل ما برای تعمیر انواع کامپیوتر و دستگاه های کامپیوتری، تماس با شرکت نوین سازان رایانه ایران برای فرستادن نیرو های متخصص به محل، جهت انجام هرگونه خدمات کامپیوتری می باشد.

نیرو های متخصص ما با توجه با سابقه فراوان در زمینه تعمییرات انواع کامپیوتر و دستگاه های کامپیوتری می توانند ارائه دهنده بهترین خدمات کامپیوتری به شما باشند.

در صورت نیاز به کمک و مشورت فقط کافی است، لیست تماس با ما و یا قسمت بررسی سریع مشکلات وب سایت ما را پر نمایید و یا با یک تماس تلفنی ساده و یک کلیک موس، بهترین خدمات کامپیوتری در منزل خود و یا محل کار خود را دریافت نمایید.

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ

بسیاری از سیستم هایی که خریداری می نماییم، و یا لپ تاپ ها، دارای ویندوز اورجینال می باشند که بر روی آن توسط کمپانی سازنده لپتاپ نصب شده است.7grii6whwe1v82okbhnh5

مزیت داشتن ویندوز اورجینال همخوانی مناسب با سیستم سخت افزاری و استفاده بهینه از پردازشگر می باشد.

شما در صورتی که بخواهید در صورت به وجود آمدن مشکلی برای ویندوز خود، دوباره ویندوز اورجینال را نسب نمایید، با توجه به نبودن قانون کپی رایت در کشور و وجود ویندوز های تقلبی، حتی بعضا سی دی های تقلبی ویندوز با نام ویندوز اورجینال، قطعا به مشکل بر خورد خواهید کرد.

شاید تجربه این را داشتید که بعد از نصب ویندوز مجدد، سیستم شما دچار کندی خاصی شده است، زیرا معمولا ویندوز های نصب شده از سی دی های ناقص بر روی سیستم شما نصب می شوند و یا اورجینال نبوده اند.

راه بسیار ساده برای شما تهیه یک نسخه پشتیبان از ویندوز شما بر روی یک دی وی دی و نگه داری کردن آن برای روزی که نیاز به نصب و یا حتی تعمییر مجدد ویندوز را دارید، می باشد.

ساخت DVD ریکاوری که به طور کامل شامل فایل های ویندوز شما باشد، کار آسان و در عین حال تخصصی می باشد.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه طولانی و داشتن متخصصان با تجربه و آشنا به علم روز، در زمینه خدمات کامپیوتری، می تواند بهترین دی وی دی ریکاوری ویندوز را برای شما تهیه نماید.

لطفا در صورت نیاز به خدمات کامپیوتری بهترین ها را انتخاب نمایید. این یک شعار تبلیغاتی نیست:

هدف ما رضایت مندی شما ست.

ویروس یابی

مشکلی که بسیاری از شما با آن برخورد داشته اید، مشکل وجود ویروس های کامپیوتری می باشد. ویروس ها و کرم های کامپیوتری و تروجان ها، با هدف اختلال در سیستم و یا هک کردن و سرقت اطلاعات کاربران، وارد سیستم آنها می شوند.

با توجه به مشکلات فراوانی که ویروس ها برای شما به وجود می آورند، مثلا:1367767980_antivirus_update (1)

 •  کند شدن سیستم به خاطر عملکرد بد CPU
 • پاک شدن فایل ها
 • مخفی شدن فایل ها
 • عملکرد بد سیستم در موقع اتصال به اینترنت
 • حذف منوی Task manager و نداشتن کنترل بر روی برنامه های در حال اجرا
 • حذف منوی فولدر آپشن و نداشتن کنترل بر روی بخش بندی سیستم
 • و…

که تمام این موارد باعث ایجاد اختلال در سیستم ها خواهد شد.

حتی در بسیاری از موارد ویروس ها با پاک کردن فایل های سیستمی ممکن است باعث پاک شدن قسمتی از سیستم عامل ویندوز شوند و در این صورت سیستم شما اصطلاحا  ” هرگز بالا نمی آید ” و Dump می شود.

راه ما تماس با متخصصان حرفه شرکت نوین سازان رایانه ایران ” سیار کامپیوتر ” برای اعزام نیروی متخصص به محل شما و یا مشاوره گرفتن از ما برای تعمیر کامپیوتر شما ست.

شاید هنوز سیستم شما در حال فعالیت باشد ولی ویروسی شده باشد، در این صورت مشکل شما ممکن است با ویروس یابی و پاک کردن ویروس ها از سسیتم شما حل شود.

متخصصان حرفه ای شرکت نوین سازان رایانه ایران با توجه با داشتن تجربه فراوان و دانش علمی مناسب نسبت به خدمات کامپیوتری، می توانند سیستم شما را از وجود هرگونه ویروس، پاک نمایند.

همچنین راه پیشگیری از ورود ویروس به سیستم را به شما آموزش داده و همچنین برنامه آنتی ویروس که مناسب سیستم شما باشد را به طور کامل برای شما نصب کرده، به طوری که کندی سیستم اتفاق نیفتد.

پس اگر قصد دارید سیستمی با امنیت بالا و همچنین با همان سرعت و پردازش سریع اطلاعات اولیه داشته باشید، راهکار ما برای شما، تماس با شرکت های خدمات کامپیوتری معتبر و با سابقه است، که نسبت به کار خود دانش و تجربه کافی دارند و نسبت به کار خود متعهد می باشند.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه درخشان و ۱۰ ساله در زمینه خدمات کامپیوتری، بهترین انتخاب شما برای تماس، و دریافت هرگونه مشورت و راهنمایی و اعزام نیروی متخصص به محل، برای خدمات کامپیوتری می باشد.

نصب نرم افزار

نصب نرم افزار

برای انجام بسیاری از فعالیت های متنوع بر روی کامپیوتر نیاز به داشتن برنامه های متنوع و بهینه ای که به طور کامل بر روی سیستم نصب شده باشد و همچنین از نوع نسخه های آزمایشی نباشد و اورجینال نیز باشد، داریم.

برنامه هایی از قبیل:large

 • نرم افزار هایی برای نگارش و ویرایش متن
 • نرم افزارهایی برای مشاهده عکس و ویرایش عکس
 • نرم افزار های چت
 • نرم افزار های مشاهده و ویرایش تصویر
 • مرورگر های بازدید از اینترنت
 • آنتی ویروس ها
 • نرم افزار های رایت سی دی
 • نرم افزار های دانلود
 • نرم افزار های برنامه نویسی
 • نرم افزار های شبکه
 • نرم افزار های پخش آهنگ و ویرایش آهنگ
 • نرم افزار های بازی 
 • و…

که شاید در نصب بسیاری از موارد بالا گاهی دچار مشکل شده باشیم. متخصصان کامپیوتر و تکنسین های کامپیوتر با تجربه فراوان و دانش و آگاهی کامل از مشکلات نصب برنامه می توانند بهترین افراد برای گرفتن مشورت در مورد این مسائل باشند.

زیرا با توجه به انجام تعداد زیادی نصب برنامه و کسب تجربه فراوان در زمینه نصب و راه اندازی برنامه های متنوع، تجربه فراوانی در کنار دانش تئوری خود بدست آورده اند.

راه ما برای شما در برخورد با این موارد، تماس با شرکت نوین سازان رایانه ایران برای اعزام نیرو های تکنسین کامپیوتری، برای حل مشکلات شما می باشد.

لطفا شرکت های خدمات کامپیوتری معتبر را برای تعمیر و نصب نرم افزار های کامپیوتری و نصب ویندوز انتخاب نمایید. زیرا در غیر اینصورت مسلما خدمات خوبی دریافت نخواهید کرد و همچنین ممکن است بسیاری از اطلاعات شما به سرقت رفته و از آنها سو استفاده شود.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه خدمات کامپیوتری و داشتن کادر مجرب و متعهد، می تواند بهترین انتخاب و همراه شما برای دریافت انواع خدمات کامپیوتری باشد.

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل : هر سیستم کامپیوتری نیاز به یک سیستم عامل برای استفاده از قطعات و ارتباط بین قطعات و برنامه های کامپیوتری دارد.

ویندوز نام سیستم عاملی است که شرکت مایکروسافت بر روی سیستم عامل دستگاه های خود گذاشته است.

هر کامپیوتر برای اجرای بهتر برنامه های خود و همچنین هم خوانی برنامه ها و سخت افزار خود، نیاز به سیستم عامل مناسب دارد.

شاید بسیاری از ما امروزه خودمان سیستم عامل هایی مانند ویندوز را بر روی سیستم خود نصب می نماییم، اما آیا تاکنون با کامپیوتری که سیستم عامل ویندوز آن اورجینال بوده است کار کرده اید؟ حتما اولین باری که لپتاپ خود را خریداری نمودید، از سرعت اجراء برنامه ها راضی بودید ولی بعد از یکبار ویندوز عوض کردن، دیگر سرعت اجراء برنامه ها مثل سابق نبوده است.

بسیاری از مردم بر این باورند که نصب ویندوز در محل امری ساده است!! آری کار ساده و سهل به نظر می آید اما برای اینکه یک ویندوز به طور کامل نصب و اجراء شود، و همخوانی کامل با سخت افزار پیدا نماید، باید ویندوز را به طور کامل نصب نماییم.

آشنایی به تمام مراحل نصب ویندوز در محل نیاز به آشنایی کامل به سیستم عامل ویندوز و مراحل آن دارد.

راه کار ما و توصیه ما به شما، استفاده از متخصصان کامپیوتری برای نصب ویندوز در محل و یا کلیه خدمات کامپیوتری در محل و یا مشورت با شرکت های خدمات کامپیوتری در محل می باشد.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه بیش از ۱۰ ساله در زمینه ارائه خدمات کامپیوتری و نصب ویندوز در محل و خدمات it و خدمات شبکه می تواند بهترین انتخاب و همراه شما در مراحل برای نصب ویندوز در محل و کلیه خدمات it باشد.