خدمات کامپیوتری در محل

تعمیر لپ تاپ توسط تکنسین

تعمیر لپ تاپ در محل

لپ تاپ یکی از لوازم دیجیتالی پر کاربرد است. قابلیت حمل و نقل دارد. تمام کارمندان و دانشجویان می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. تمام کارهای شخصی و اداری خود را انجام دهند.

هر گونه مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری در لپ تاپ می تواند اختلالی در کار شما ایجاد کند. حتی ممکن است مشکل به گونه ای باشد که امکان ادامه کار وجود نداشته باشد. در صورت ایجاد این خرابی ها پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب کار دشواری است. در این شرایط باشد یک تعمیکار حرفه ای پیدا کنید لپ تاپ خود را تا محل تعمیرکار حمل کنید و بعد از تعمیر مجدد به منزل بازگردانید.

با توجه به این موضوع اگر لپ تاپ شما بعد از بازگشت از تعمیرگاه هنوز مشکل داشته باشد، باز هم باید این پروسه را طی کنید. اما راه دیگری نیز برای شما وجود دارد که بسیار ساده تر است. می توانید از خدمات ما استفاده کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در محل مورد نظر شما کار تعمیر را انجام دهند. در این شرایط  می توانید از پشتیبانی تعمیرات ما نیز استفاده کنید. به این معنی که بعد از خروج کارشناس اگر باز هم مشکلی وجود داشت می توانید به صورت آنلاین با او در ارتباط باشید.

تعمیر لپ تاپ در محل

مشکلات متداول لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ شمات در محل یکی از ویژگی های مثبت شرکت ما است. متخصصان می توانند تمام اقدامات لازم برای رفع مشکلات شما را چه در نرم افزاری و چه در سخت افزاری رفع کنند. این مشکلات می توانند از موارد زیر باشند:

 • داغ شدن لپ تاپ
 • شارژ نشدن لپ تاپ
 • آب خوردگی لپ تاپ
 • روشن نشدن لپ تاپ
 • ضربه خوردگی لپ تاپ
 • هنگ کردن پیاپی لپ تاپ
 • بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ
 • صدای غیرعادی در لپ تاپ
 • بهم ریختگی تصویر لپ تاپ
 • خرابی آی سی شارژر لپ تاپ
 • شناسایی نشدن هارد لپ تاپ
 • خاموش شدن بی‌دلیل لپ تاپ
 • شکستن صفحه نمایش لپ تاپ

در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات به هیچ عنوان نگران نباشید. فقط کافی است تا با متخصصان ما در ارتباط باشید. از تماس تا تعمیر لپ تاپ شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب ویندوز در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:

  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست. عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی:

در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در منزل

تعمیرات لپ تاپ در منزل همانند تعمیر کامپیوتر در محل دارای مزیت های زیادی است. چند نمونه از آن ها را بررسی می کنیم. این گونه خدمات دارای هزینه های مناسبی نیز هستند. می توانید با استفاده از این نوع خدمات از هدر رفتن زمان و هزینه خود جلوگیری کنید. البته نکته مهم دیگر این است که در کوتاه ترین زمان مشکل شما بر طرف می شود.

متخصصی که میخواهید لپ تاپ را به او بسپارید باید:

 به صورت کلی، یک متخصص تعمیر لپ تاپ، باید قدرت عیب یابی و توانایی حل مسئله داشته باشد. از دیگر تواناهای مورد نیاز برای متخصص تعمیر لپ تاپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • همه ی اجزاء و تجهیزات لپ تاپ را به طور کامل بشناسد؛ و با نحوه ی سرویس لپ تاپ و کار با تجهیزات آشنا باشد.
 • مادربرد و اجزاء آن را بشناسد و بر مشکلات ناشی از آن مسلط باشد.
 • با کارت گرافیک و ویژگی های آن و نیز ایرادات آن آشنایی داشته باشد.
 • با انواع تستر ها آشنا باشد.
 • بر نحوه ی جداسازی و اتصال قطعات سخت افزاری لب تاپ، مسلط باشد.

رفع مشکلات احتمالی لپ تاپ

ما در عصری زندگی می کنیم که اکثر قریب به اتفاق انسانها با لپ تاپ یا کامپیوتر های رومیزی سر و کار دارند. در این بین لپ تاپ ها نسبت به کامپیوتر های ثابت رومیزی کمتر مقاومند؛ و در معرض آسیب های درونی و بیرونی بیشتری قرار دارند. برای یافتن منشا مشکل لب تاب، به متخصص تعمیر و سرویس لپ تاپ نیاز است. حل مشکل لپ تاپ بسته به نوع برند آن متفاوت است. گاهی مشکلی که برای لپ تاپ شما پیش می آید، جزئی است و با یک سرچ در گوگل، به دست خودتان حل می شود؛ اما برای رفع مشکلات بزرگ تر و جدی تر، باید به افراد و شرکت های  متخصص مراجعه کرد.

روش های متفاوتی برای سرویس لب تاب به دست تعمیرکار متخصص وجود دارد، تعمیر لب تاب در تعمیرگاه، تعمیر لپ تاپ در محل، تعمیر فوری لپ تاپ، تعمیر آنلاین لپ تاپ از جمله روش های معروفی است که برای ارائه سرویس لپ تاپ ها تعریف شده است. هزینه تعمیر لپ تاپ، نیز از دیگر المان های مهم در تعمیر لب تاب به شمار می آید.

 

نصب لوازم جانبی در محل

نصب لوازم جانبی کامپیوتر (مانند یک مانیتور جدید، کیبورد، ماوس، بلندگو و غیره) در محل نسبتاً ساده است. اما باید در نظر داشته باشید که هر قطعه‌ی سخت‌افزاری ممکن است نحوه‌ی نصب و تنظیمات متفاوتی داشته باشد. برای نصب لوازم جانبی سیستم خود باید به نکاتی توجه کنید.

مرحله اول: ابتدا کلیه لوازم جانبی کامپیوتر نظیر کیس؛ مانیتور؛ اسپیکر؛ کیبرد؛ ماوس و… را در جای مخصوص خود قراردهید سپس کابلهای ارتباطی را متصل کنید.

مرحله دوم: کابل های کیبرد و ماوس را با توجه به جهت سوکت , زائده وسط سوکت و رنگ آن ، ماوس به سوکت سبزو کیبرد به سوکت بنفش پشت کیس وصل نمایید. اگر با سختی نصب می شود، دارید اشتباه جا می زنید!

مرحله سوم: از مانیتور یک کابل (کابل برق) به سه راهی برق متصل می گردد و کابل دیگر (VGA یا DVI)( آبی یا سفید ) که ذوزنقه ای شکل می باشد به کارت گرافیک متصل می گردد. دقت کنید اگر با سختی نصب می شود، دارید اشتباه می زنید!

مرحله چهارم: نصب بلندگوها و هدست ها تقریبا مشابه هم هستند مجموعه بلندگو( sub وSpeaker ها)به یکدیگرمتصل می گردند از هر بلندگو یک کابل به out(خروجی)sub متصل می گردد. حالا کامپیوتر آماده روشن کردن می باشد می توانید دکمه پاور در جلوی کیس را فشار دهید.

وقتی سیستم عامل بالا آمد بدلیل اینکه در شرکت با مانیتور دیگری کار نصب سیستم انجام شده است باید مانیتور خود را به سیستم معرفی کنید. تا از کیفیت تصویر بهتری برخوردار گردید.برای این کار CD مانیتور را در دستگاه قرار دهید مراحل نصب را طی کنید.

نصب لوازم جانبی در محل

نصب لوازم جانبی در محل

اگر بتوانید این مراحل را به یک کارشناس معتبر بسپارید بسیار بهتر است. اما برای این کار باید سیستم خود را تا محل تعمیرگاه حمل کنید. این حمل و نقل می تواند خطرات بیشتری برای سیستم شما داشته باشد. حتی ممکن است آسیب های جدی تری شامل حال سیستم شما شود. نکته دیگر این است که در نصب لوازم جانبی باید بعد از نصب دوباره کابل ها را جدا کنید و به منزل و یا محل کار برگردید و دوباره عملیات نصب را انجام دهید. که در این صورت ممکن است باز هم دچار مشکل شوید.

نصب لوازم جانبی در منزل

یکی از بهترین راه ها برای این کار این است که از خدمات نصب در محل شرکت های کامپیوتری استفاده کنید. در این صورت فقط کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید، موضوع مورد نظر خود را مطرح کنید و زمان حضور کارشناس را تعیین کنید. بعد از حضور کارشناس در محل مورد نظر شما تمام کارهای نصب به نحوه احسنت انجام می شود و به راحتی می توانید از سیستم خود استفاده کنید.

حتی اگر بعد از خروج کارشناس باز هم مشکلی برای شما پیش آمد می توانید از پشتیبانی آنلاین ما استفاده کنید و مشکل پیش آمده را حل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

از تماس تا نصب لوازم جانبی سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

نصب لوازم جانبی در محل

نصب لوازم جانبی در محل

هزینه نصب لوازم جانبی در محل

با توجه به این موضوع که نام خدمات نصب در محل است همه مردم فکر می کنند که شامل هزینه های زیادی می شود. اما باید بگوییم که این تصور کاملا غلط است. اگر شما هزینه های رفت و آمد و حمل و نقل و زمانی که برای این کار میگذارید را بررسی کنید متوجه می شوید که اگر از خدمات در محل استفاده کنید بسیار مقرون به صرفه است و دیگر مشکلات و محدودیت های زمانی را نیز ندارید به دلیل این که زمان حضور کارشناس توسط شما تعیین می شود.

همکاران ما در این زمینه تجربه های کافی را دارند. به همین دلیل می توانید با اطمینان کامل نصب لوازم جانبی خود را به ما بسپارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نصب مودم ADSL در محل

نصب مودم ADSL در محل

مودم ها نوعی از دستگاه های سخت افزار به حساب می آیند. که برای دریافت و تبدیل داده های منتقل شده توسط روش های مختلف ارتباطی است.

نام مودم از حروف اول کلمه های مودلاتور و دمودلاتور بر گرفته شده است.. وظیفه این دستگاه تبدیل سیگنال های دیجیتالی به آنالوگ و همینطور بر عکس است.

مودم ها به سه دسته ی :مودم های داخلی، مودم های خارجی، و مودم های pc card تقسیم می شوند. مودم های داخلی مودم هایی اند که در داخل سیستم دستگاه ها یی مانند کامپیوتر، لپ تاپ، و موبایل ها جای داده می شوند.

مودم های داخلی

به صورت کلی مودم های داخلی به طور یک تراشه جداگانه و یک پارچه روی یکی از اسلات های درونی کیس های کامپیوتری است که در داخل دستگاهش قرار می گیرد.

این تراشه ها از قبل بر روی دستگاه های شما نصب می شود. به طور مثال گوشی های همراه شما یک مودم داخلی به حساب می آیند که اتصال به اینترنت را از طریق اپراتور هایی مانند همراه اول، ایرانسل و رایتل را فراهم می کند.

در این قطعه ها در همان لحظه که اینترنت برقرار می شود فعال می شوند و شروع به فعالیت می‌ کنند. هم چنین مودم های داخلی کم هزینه تر است مودم های خارجی هستند.

نصب مودم ADSL در محل

نصب مودم ADSL در محل

مودم های خارجی

مودم های خارجی دستگاه هایی اند که به صورت مستقل باعث می شود که سیستم ها به راحتی با اینترنت اتصال بر قرار کنند. همچنین مودم های خارجی از ویژگی هایی هم برخوردار اند.

این نوع از مودم ها به دلیل نصب و راه اندازی آن ها و مستقل بودن آن و همچنین عدم نیاز به اتصال فیزیکی در داخل کیس به صورت ساده تر قرار می گیرد. همچنین منبع تغذیه خود را دارد.

این مودم ها به صورت کابلی و یا از طریق وای فای به کامپیوتر ها وصل می شوند. همچنین می توان یک کابل را از خط تلفن به سوکتی که در مودم است متصل کرد.

مودم های خارجی به راحتی قادر به ارتقا امنیت مودم و ایرلس را دارند. و همینطور با وجود چراغ هایی که. روی مودم قرار دارد می توانید از وضعیت اتصال به اینترنت با خبر شوید.

مودم های pc card

از این نوع مدل ها در لپ تاپ ها استفاده می شود که به اندازه کارت های اعتباری هستند. این نو از مودم ها از مودم های داخلی و مودم های خارجی ترکیب شده اند. به طور غیر مستقیم در درون یک لپ تاپ قرار می گیرند و در آخر نتیجه برای متصل کردن آن هیچ گونه کابلی احتیاجی ندارند.

فقط برای اتصال به خط تلفن به کابل نیاز است. این کار ها انرژی مورد نیاز خود را از دستگاهی که به آن متصل است می گیرد که استفاده از این محصول در لپ تاپ ها باعث می شود عمر باتری کم شود.

نحوه کار کرد مودم

همان طور که میدانید سیستم های کامپیوتری به طور دیجیتالی و سیستم های تلفنی به طور آنالوگی هستند. برای این که اطلاعات را انتقال دهیم باید از سیستم های متنوع و پیوسته ای استفاده کنیم.

برای تبادل بین این دو دستگاه به یک دستگاه مودم احتیاج داریم. مودم را از طرفی به خط های تلفن و از طرفی دیگر به خط های کامپیوتر متصل می کنیم

نحوه کار کرد این مودم این گونه است که سیگنال های دیجیتال را از کامپیوتر دریافت کنیم و بعد از آن، آنها را به سیگنال های آنالوگ اضافه کنیم. بعد این سیگنال ها از طریق خط تلفنی ها متصل می شود.

بخش های مختلف یک مودم

مودم ها از بخش های متنوعی شکل گرفته اند. که هر کدام از این بخش ها وظیفه ای را بر عهده دارند. منبع تغذیه، تراشه، پردازنده بخش های یک مودم هستند.

منبع تغذیه: وظیفه این بخش این است که ولتاژ برق شهری را به ولتاژی که مدار های مودم به آن نیاز دارند تبدیل می کنند.

تراشه:این بخش از مودم هم سیگنال‌ های دیجیتال و آنالوگ را به طور دو طرفه تبدیل می کند. اگر مودم ها این بخش را نداشتند باید تعداد زیادی از ترانزیستور ها استفاده می کردند.

پردازنده :پردازه هم یکی دیگر از بخش های مودم است که درون مرکز یک مودم است و وظیفه آن کنترل کردن تمام بخش های مودم است.

نصب مودم ADSL در محل

نصب مودم ADSL در محل

بهترین مکان برای نصب مودم

یکی از ابزار هایی که امروزه به عنوان وسیله ای برای اطلاع رسانی در فضای مجازی استفاده می شود مودم است. که این روز ها در اکثر خانه ها وجود دارند.

با این وجود هنوز هم با این ابزار کم و بیش به مشکلاتی مواجه می شوند و می تواند باعث کلافگی می شود. مثلا اگر شما یکی از مودم های تک انتن را در داخل خانه های خود داشته باشید توجه می‌شود که از مودم های جدیدی استفاده کنید.

این مودم ها دارای دو انتن هستند و قطعا با وجود این دو آنتن سرعت اینترنت شما بیشتر می شود و و می تواند خانه شما را به بهترین شیوه تحت پوشش خودش قرار دهد.

اگر آشپز خانه شما در مرکز خانه قرار داشته باشد و اتاق خواب ها و سرویس بهداشتی در اطراف آشپز خانه قرار گرفته باشد توصیه می شود که مودم برای این که آنتن دهی خوبی داشته باشد در وسط خانه قرار بگیرد.

بخاطر این که زمانی که مودم را در مرکز خانه قرار دهید فرکانس های مربوطه به طور خوبی به قسمت های دیگر خانه می رسد و زمانی که شما در گوشه ای از خانه قرار گرفته باشید می توانید به یک نسبت از آنتن دهی مودم خود استفاده کنید.

پشتیبان گیری در محل

پشتیبان گیری در محل

در زندگی همه کسانی که فعالیت زیادی با سیستم دارند و یا اطلاعات شخصی مهمی در سیستم خود دارند، می خواهند یک پشتیبان داشته باشند. همچنین اطلاعات وبسایتان روی سرور اختصاصی یا سرور مجازی مهم و حیاتی هستند و همه در پی حفظ این اطلاعات هستیم.

اگر یک روز بنا به دلیلی اطلاعات ما از روی این سخت افزار ها پاک شود مسلما ناراحت می شویم، یا در بعضی موارد باعث ضربه ها و ضرر های مالی و کاری می شود.

تهیه نسخه پشتیبان یا backup به کپی کردن پرونده های فیزیکی یا مجازی یا پایگاه داده به یک مکان ثانویه،برای حفظ آن در صورت خرابی تجهیزات یعنی سخت افزار یا پاک شدن اتفاقی اطلاعات اشاره دارد.فرآیند تهیه نسخه پشتیبان از داده ها برای برنامه موفقیت آمیز در جهت بازیابی از بلایا است.

حالا برای این کار دو روش پیش روی شما است. یکی این که سیستم خود را پیش یک کارشناس حرفه ای ببرید و از او بخواهید تا این پشتیبان گیری را برای شما انجام دهد. اما در نظر داشته باشید که این حمل و نقل ممکن است هم هزینه های زیادی برای شما داشته باشد و هم زمان زیادی را از شما بگیرد. حتی ممکن است بعد از برگرداندن سیستم خود به منزل متوجه شوید که عملیات به درستی انجام نشده است. در این صورت باید دوباره پروسه حمل و نقل را طی کنید.

پشتیبان گیری در محل

پشتیبان گیری در محل

پشتیبان گیری در منزل

یکی دیگر از روش هایی که می توانید برای پشتیبان گیری آسان از آن استفاده کنید، تماس با مرکزی است که این کار را در محل مورد نظر شما انجام میدهد. در این شرایط فقط کافی است نا با کارشناسان ما تماس بگیرید. زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و به راحتی پشتیبان گیری سیستم خود را انجام دهید.

به راحتی می توانید در هر جایی که هستید منزل یا محل کار فرقی نمی کند. بعد از تعیین زمان حضور کارشناس در همان محل عملیات شما با موفقیت انجام می شود. حتی می توانید در صورت بروز مشکل باز هم به صورت آنلاین با کارشناس در ارتباط باشید. با استفاده از این نوع پشتیبانی می توانید مشکلات بعدی را نیز حل کنید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت می گیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

پشتیبان گیری در انوع مختلف اتفاق می افتد. مانند:

تهیه نسخه پشتیبان از یک درایو خارجی:

اگر یک هارد USB خارجی دارید ، می توانید با استفاده از ویژگی های پشتیبان داخلی دستگاه خود ، از آن درایو تهیه کنید.
در ویندوز ۱۰ و ۸ از File History استفاده کنید.
در ویندوز ۷ از Windows Backup استفاده کنید.
در Mac ها ، از Time Machine استفاده کنید.
همچنین می توانید درایو را به رایانه متصل کرده و از ابزار پشتیبان گیری استفاده کنید ،یا هر زمان خانه خود را وصل کنید و به طور خودکار از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

پشتیبان گیری در محل

پشتیبان گیری در محل

تهیه نسخه پشتیبان از طریق اینترنت:

اگر می خواهید فایلهایتان ایمن باشند ، می توانید با خدمات تحت وب مانند Backblaze و Carbonite و MozyHome و… از اینترنت نسخه پشتیبان تهیه کنید.اگر آن پرونده ها را گم کردید و دوباره به آنها احتیاج داشتید ، می توانید آنها را بازیابی کنید.

یک سرویس ذخیره سازی ابری:

پاکسازی پشتیبان از نظر فنی یک روش backup یا پشتیبان گیری نیست ، اما برای اکثر افراد ، به اندازه کافی مشابه است.
به جای اینکه فقط فایلهای خود را روی دیسک سخت رایانه خود ذخیره کنید ،

می توانید آنها را در سرویس هایی مانند Dropbox ، Google Drive ، Microsoft OneDrive یا یک سرویس ذخیره سازی مشابه ذخیره کنید.

سپس به صورت خودکار با حساب آنلاین و رایانه های شخصی دیگر شما همگام سازی می شوند.

اگر هارد دیسک شما از کار بیفتد ، همچنان نسخه های پرونده های ذخیره شده به صورت آنلاین و سایر رایانه های خود را در اختیار خواهید داشت.

ارتقاء سیستم در محل

ارتقا سیستم در محل

زمانی که نصب نرم افزار و یا یک بازی بر روی سیستم شما به مشکل می خورد. یعنی سیستم شما قدرت کافی برای اجرای ان را ندارد. در این شرایط نیاز به ارتقای سیستم دارید. برای انجام این کار دو راه پیش رو دارید.

میتوانید سیستم خود را تا محل تعمیرگاه حمل کنید. این حمل و نقل شامل هزینه و زمان زیادی می شود. باید در نظر داشته باشید که حمل سیستم تا تعمیرگاه ممکن است آسیب جدی به سیستم شما وارد کند. یا حتی بعد از تمام شدن ارتقا و بازگشت به منزل ممکن است باز هم سیستم شما دچار آسیب شود. در این صورت باز هم باید پروسه حمل و نقل را انجام دهید.

اما راه دیگری نیز وجود دارد. می توانید از خدمات تعمیر و ارتقا در محل مورد نظر خود استفاده کنید. با توجه به این موضوع فقط کافی است تا با مرکز ما تماس بگیرین و مشکل خود را مطرح کنید. زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و بعد به راحتی ارتقای سیستم شما انجام می شود.

ارتقای سیستم در محل

ارتقای سیستم در محل

با توجه به پیش رفت روز افزون علم هر روزه سیستم های جدیدی وارد بازر می شوند مانند:

 • هارد های کوچک با حجم بالا
 • رم های قوی تر
 • پردازش گر ها با سرعت پردازش فوق العاده زیاد
 • کارت های گرافیکی برای نمایش جذاب محتوا
 • برنامه ها و نرم افزار ها و حتی بازی های جدید
 • سیستم های پخش با کیفیت تر
 • چاپگر های حرفه ای
 • و حتی سیستم عامل های جدید

برای استفاده از همه این مورد های جدید صد در صد سیستم شما نیاز به ارتقا دارد. اما باید بدانید که انجام این کار توسط خود شما بسیار کار دشواری است و حتما نیاز به کمک از یک کارشناس حرفه ای را دارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کافی است که تلفن را بردارید و فقط یک تماس با همکاران ما در شرکت شرکت نوین سازان رایانه ایران کامپیوتر برقرار نمایید تا بتوانید بهترین قطعات و نرم افزار ها را برای ارتقاء سیستم خود خریداری و توسط متخصصان ما نصب و راه اندازی نمایید.

از تماس تا ارتقای سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ارتقای سیستم در محل

ارتقای سیستم در محل

این ارتقا در سیستم های قدیمی در موارد زیر اتفاق می افتد:

 • ارتقای مادربرد
 • ارقای رم
 • ارتقای هارد
 • ارتقای کارت گرافیک
 • ارتقای cpu

هزینه ارتقای سیستم در محل

بر خلاف تصوری که مردم دارند این خدمات شامل هزینه های زیادی نمی شوند. شما فقط کافی است تا بررسی کنید و هزینه های حمل و نقل را بررسی کنید، متوجه می شوید که هزینه هایی که برای حمل و نقل صرف می کنید بسیار بیشتر می شود. اما اگر بخواهید تا کارشناس به منزل شما بیاید فقط هزینه ارتقای سیستم خود را پرداخت می کنید. در این صورت متوجه می شوید که هزینه ای کمتر پرداخت کرده اید و حتی زمانی را نیز از دست نداده اید. چون با تماس با شرکت ما زمان حضئر کارشناس را شما تعیین می کنید.

جمع بندی نهایی

برای انحام خدمات تمام خدمات کامپیوتری می توانید به راحتی با تیم فنی ما در ازتباط باشید. تماس بگیرید ، مشکل خود را مطرح کنید ، زمان حضور کارشناس را تعیین کنید.

ما در اولین فرصت ارتقای سیستم شما را انجام می دهیم. بعد از انجام خدمات در صورت نیاز می توانید باز هم با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشکلات احتمالی را بر طرف کنید.

 

 

 

تعمیر کامپیوتر در محل

یکی از بهترین خدماتی که شرکت های کامپیوتری می توانند ارائه دهند ، تعمیر و نگه داری  ، به روزرسانی ها ، عیب یابی و موارد دیگر است. اما نکته مهم این است که  برای اینکه کار شما آسان شود باید این خدمات در محل مورد نظر شما انجام شود.

با توجه به این موضوع شما دیگر دردسر های جا به جایی سیستم را ندارید. به راحتی می توانید با شرکت در ارتباط باشید و از کارشناس مربوطه بخواهید تا در محل مورد نظر شما حاضر شود.

خدمات ما در تعمیر کامپیوتر در محل

 1. تعمیر کامپیوتر در محل
 2. ارتقاء سیستم در محل
 3. تعمیر قطعات
 4. ریکاوری اطلاعات
 5. نصب نرم افزار
 6. تعمیرات تخصصی کامپیوتر
 7. تعمیر مادربرد
 8. تعویض قطعات
 9. پشتیبانی از راه دور
 10. نصب تمامی نرم افزارهای تخصصی
تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در منزل

شما می توانید تمامی مشکلات سیستمی خود را اعم از بروزرسانی های نرم افزار ، تهیه نسخه پشتیبان از داده گرفته تا عیب یابی شبکه و موارد دیگر را به کارشناسان ما بسپارید. هر چیزی که برای اجرای صحیح کامپیوتر شما نیاز باشد ما در اختیارتان می گذاریم.

برای تعمیر کردن سیستم خود دو راه پیش رو دارید. یکی اینکه سیستم را تا تعمیرگاه مورد نظر حمل کنید. این موضوع ممکن است باعث شود تا برای سیستم شما خطرات جدی تری پیش آید. علاوه بر این ها شامل هزینه های سنگین رفت و آمد نیز می شوید. حتی ممکن است بعد از بازگشت به منزل متوجه شوید سیستم جوری که شما می خواهید کار نمی کند، در این صورت باید دوباره پروسه سخت حمل و نقل را انجام دهید.

اما راه بهتری که پیش رو دارید ، استفاده کردن از خدمات شرکت ما به عنوان تعمیرات کامپیوتر در منزل است استفاده کنید. می توانید به راحتی با کارشناسان ما تماس بگیرید، مشکل خود را مطرح کنید و زمان حضور کارشناس را تعیین کنید.

از تماس تا تعمیر سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

هزینه های تعمیرات کامپیوتر در محل

باید در نظر داشته باشید تعمیرات کامپیوتر به دلیل اینک هدارای خدماتی متفاوت است ، بسیار متغیر می باشد. ابتدا باید مشکل به وجود آماده بررسی شود و بعد به طور جدی براورد قیمت شود. اما نکته مهم این جاست که بر خلاف تصوری که عموم دارند انجام این تعمیرات در منزل هزینه های آنچنانی ندارد.

شما فقط کافی است تا زمان و هزینه ای که برای حمل و نقل سیستم خود به مرکز تعمیرات می کنید را بررسی کنید. با توجه به این موضوع متوجه می شوید که اگر بخواهید کارشناس در محل شما حاضر شود هزینه کمتیر شامل حال شما می شود.

تعمیر کامپیوتر در محل

تعمیر کامپیوتر در محل

خدمات ارائه شده برای تعمیرات کامپیوتر د رمحل

در بخش تعمیرات خدمات مختلفی ارائه می شود. به هیچ عنوان نگران این نباشید که در کامپیوتر شما چه اتفاقی افتاده است. فقط کافی است تا با تیم فنی ما تماس بگیرید. ما می توانیم عیب یابی را انجام دهیم و آن را برطرف کنیم. از جمله خدماتی که توسط ما رائه می شود شامل:

 • کنترل ولتاژ به طور کامل و کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مربوط به مادربرد
 • کنترل کردن ولتاژ همه ی مدارهای الکترونیکی از جمله کارت گرافیک، پاور و…
 • روغن‌کاری کردن همه ی فن‌ها و شستشوی هیت سینگ پردازنده و البته کارت گرافیک
 • گردگیری کردن همه ی منافذ در معرض هوا
 • انجام دادن تنظیمات تخصصی برای بهینه‌سازی و کمک به  افزایش سرعت همه ی نرم افزارها در  کامپیوتر
 • انجام تعمیرات مربوط به فوق‌تخصصی شامل درایوهای نوری در کامپیوتر
 • انجام تعمیر مربوط به مشکلات درایو کامپیوتر
 • انجام تعمیر و تعویض کردن مادربرد کامپیوتر
 • انجام تعمیر مشکلات بلندگو کامپیوتر
 • بررسی کامل صفحه نمایش کامپیوتر برای  پیشگیری از سوختگی یا ضعیف پیکسل  و کم نور شدن فلورسنت
 • بررسی کامل همه بخش های  هارد و اطمینان از  صحت سیلندر و همچنین  مکانیک هارد کامپیوتر
 • انجام خدمات تخصصی تعمیرات به همراه تعویض صفحات نمایش در کامپیوتر
 • ترمیم کردن و تعمیر هارد دیسک
 • بازیابی کردن اطلاعات و انجام تست سلامت برای انواع هارد دیسک
 • انجام تعمیرات و بازیابی کردن باتری در کامپیوتر
 • بررسی کردن و کنترل همه ی اجزا مانند :  اتصالات، کابلهای اتصال
 • بررسی کردن و کنترل همه ی فن‌ها و البته درایوهای نوری

برای داشتن اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپ تاپ در محل

بعد از خرید لپ تاپ نکته ای که باید خیلی به آن توجه کنید این است که حتما قبل از شروع به کار اقدامات فنی آن را انجام دهید. یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهید ساخت DVD ریکاوری است.

انجام این کار نیازمند دانش و حرفه خاصی است. شاید خودتان نتوانید این کار را انجام دهید. بنابراین باید از یک کارشناس حرفه ای کمک بگیرید. برای این کار نیازی به حمل و نقل لپ تاپ خود ندارید. این کار در شرایط اقتصادی امروز اصلا کار درستی نیست. لپ تاپ یک وسیله شخصی بسیار حساس است که ممکن است با حمل و قل اشتباه دچار آسیب های جدی شود.

ممکن است سوالی که برای شما پیش آید این باشد که اگر نخواهیم لپ تاپ را تا تعمیرگاه حمل کنیم پس برای حل مشکلات آن چه کاری باید انجام دهیم؟

ما در این مقاله بهترین راه را به شما پیشنهاد می کنیم. می توانید به راحتی با استفاده از خدماتی که شرکت ما ارائه می دهد از حضور کارشناس در محل مورد نظر خود استفاده کنید.

DVD ریکاوری چیست؟

زمانی که شما لپ تاپ خود را تازه خریداری کرده اید و از ویندوز اورژینال استفاده می کنید باید یک بک آپ از آن داشته باشید. دلیل این موضوع این است که وقتی در آیند نیاز به نصب ویندوز داشتید بتوانید از طریق بک آپ ویندوز اورژینال را مجددا نصب کنید.

مواردی که توسط شرگت ما انجام می شود:

۱- ساخت دی وی دی ریکاوری انواع لپ تاپ VAIO ,DEL ,ASUS , HP , ASUS , …

۲- نصب نرم افزار های مورد نیاز طبق در خواست کاربر

۳- تنظیمات اولیه سیستم

و…

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

مزیت های داشتن یک ویندوز اورژینال

یکی از مهم ترین مزایایی که این نوع ویندوز های اورژینال دارند همخوانی مناسب آن ها با سیستم سخت افراری و استفاده بهینه از پردازشگر ها می باشد.

اگر زمانی نیاز داشته باشید تا دوباره ویندوز اورژینال خود را نصب کنید ، با توجه به نبودن قانون کپی رایت و وجود سی دی های تقلبی در پیدا کردن آن دچار مشکل می شوید.

راه بسیار ساده ای که برای شما وجود دارد استفاه از یک بک آپ حرفه ای از ویندوز است. در این صورت می توانید به راحتی آن را مجدد روی سیستم خود نصب کنید.

از تماس تا ساخت DVD ریکاوریدر لپ تاپ شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ در محل

هزینه ساخت DVD ریکاوری لپ تاپ در محل

اکثر مردم تصور می کنند که استفاده از خدمات کامپیوتری در محل شامل هزینه های زیادی است. اما این تصور غلط است. با کمی بررسی میتوجه می شوید که حمل و نقل سیستم و یا لپ تاپ خود تا محل تعمیرگاه دارای هزینه های بسیاری می باشد. علاوه بر این نوع هزینه ها باید زمان زیادی را صرف این کار کنید. حالا تصور کنید بعد از بازکگشت به منزل هنوز سیستم شما دچار مشکل باشد، در این صورت باید دوباره لپ تاپ را جمع کنید و به محل مورد نظر ببرید.

با نکاتی که گفتیم متوجه می شوید استفاده از خدمات کامپیوتری در محل بسیار مقرون به صرفه است هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه. فقط کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید ، مشکل خود را اعلام کنید ، زمان حضور کارشناس را تعیین کنید و از بهترین نوع خدمات استفاده کنید.

ویروس یابی

ویروس یابی در محل

ویروس ها یکی از بدافزار هایی هستند که در بیشتر مواقع بدون اطلاع کاربران اجرا می شوند. در این شراطی ویروس تلاش می کند تا خودش یک کد اجرایی دیگر را نیز کپی کند. اگر ویروس اجرا شده موفق به انجام این کار شود می توانیم بگوییم که کد جدید آلوده است.

به طور کلی کاربرانی که از کامپیوتر استفاده می کنند ، به خصوص آن هایی که اطلاعات تخصصی کمتری دارند تصور می کنند که ویروس ها باعث تحریب و از دست رفتن اطلاعات آن ها می شود. این موضوع در شرایطی تصور می شود که فقط حدود ۵ درصد از ویروس ها قابلیت تحریب دارند.

برای عملیات ویروس یابی و یا از بین بردن ویروس ها نیاز به کارشناس حرفه ای دارید تا بتواند بدون آسیب رساندن به اطلاعات شخصی شما ویروس ها را از بین ببرد. برای دسترسی به کارشناس یا باید سیستم خود را تا محل مورد نظر حمل کنید و یا از کارشناس بخواهید برای عیب یابی به محل مورد شما مراجعه کند.

حمل و نقل سیستم خود تا تعمیرگاه می تواند هزینه ها و خطرات زیادی برای شما داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است در حین حمل و نقل سیستم شما دچار آسیب های جدی شود. علاوه بر هزینه های زیادی کحه حمل و نقل برای شما دارد، ممکن است بعد از عیب یابی و بازگشت به منزل باز هم سیستم شما دچار مشکل شود. در این صورت باید دوباره سیستم را تا محل تعمیرگاه حمل کنید.

ویروس یابی در محل

ویروس یابی در محل

مشکلاتی که ویروس ها به وجود می آورند:

 •  کند شدن سیستم به خاطر عملکرد بد CPU
 • پاک شدن فایل ها
 • مخفی شدن فایل ها
 • عملکرد بد سیستم در موقع اتصال به اینترنت
 • حذف منوی Task manager و نداشتن کنترل بر روی برنامه های در حال اجرا
 • حذف منوی فولدر آپشن و نداشتن کنترل بر روی بخش بندی سیستم

باید در نظر داشته باشید تمام این موارد می تواند سیستم شما را دچار اختلال کند.

ویروس یابی در محل

باید مشاهده کردن این مشکلات باید سیستم خود را ویروس یابی کنید. در ابتدای متن توضیح دادیم که برای ویروس یابی نیاز به کارشناسان حرفه ای دارید.

بهترین گزینه برای انجام این کار استفاده از امکانات ویروس یابی در محل است. می توانید با استفاده از امکانات شرکت ما ویروس یابی را در محل اجام دهید.

پس اگر قصد دارید سیستمی با امنیت بالا و همچنین با همان سرعت و پردازش سریع اطلاعات اولیه داشته باشید، راهکار ما برای شما، تماس با شرکت های خدمات کامپیوتری معتبر و با سابقه است، که نسبت به کار خود دانش و تجربه کافی دارند و نسبت به کار خود متعهد می باشند.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه درخشان و ۱۰ ساله در زمینه خدمات کامپیوتری، بهترین انتخاب شما برای تماس، و دریافت هرگونه مشورت و راهنمایی و اعزام نیروی متخصص به محل، برای خدمات کامپیوتری می باشد.

از تماس تا ویروس یابی سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

ویروس یابی در محل

ویروس یابی در محل

هزینه ویروس یابی در محل

باید در نظر داشته باشید که این نوع خدمات بر خلاف تصور عموم دارای هزینه های زیادی نیستند. حتی با کمی بررسی متوجه می شوید که هزینه ای که برای ویروس یابی در محل می کنید به مراتب کمتر از حمل و نقل سیستم تا تعمیرگاه می باشد.

بنابراین می تئانید بدون نگرانی به کارشناسان ما اعتماد کنید و از خدمات ما نهایت استفاده را ببرید.

جمع بندی نهایی

برای انحام خدمات تمام خدمات کامپیوتری می توانید به راحتی با تیم فنی ما در ازتباط باشید. تماس بگیرید ، مشکل خود را مطرح کنید ، زمان حضور کارشناس را تعیین کنید.

ما در اولین فرصت ویروس یابی سیستم شما را انجام می دهیم. بعد از انجام خدمات در صورت نیاز می توانید باز هم با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشکلات احتمالی را بر طرف کنید.

 

 

نصب نرم افزار در محل

یکی از خدماتی که شرکت های کامپیوتری با ارائه آن ها می توانند رضایت مشتری های خود را جلب کنند، نصب نرم افزار در محل است. برخی از نرم افزار های تخصصی نیاز به کارشناس متخصص دارد و خود شما نمی توانید آن ها را انجام دهید. در بیشتر این شرکت ها نصب نرم افزار در محل با ضمانت اجرا انجام می شود. حتی اگر چند روز بعد از نصب با مشکل مواجه شوید می توانید با کارشناس مربوطه در ارتباط باشید و مشکل را حل کنید.

نرم افزار های مختلفی هستند که اگر توسط کارشناس در محل نصب شود بهتر است و مشکلات احتمالی به وجود نمی آید.

خدمات مربوط بله نصب نرم افزار در محل

 • نصب نرم افزار فتوشاپ
 • نصب مجموعه کامل آفیس
 • نرم‌افزار گرافیکی کرل Corel Draw
 • نصب انواع پلیر های صوتی و تصویری
 • نصب پریمیر و افتر افکت
 • نصب نرم افزار اتوکد (CAD)
 • نصب نرم افزار ۳dmax
 • نصب نرم افزار مخصوص املاک و بنگاه ها
 • نصب نرم افزار افترافکت
 • نصب نرم افزار های حسابداری
 • نصب انواع بازی ها
 • نرم افــزار ویژوال استودیــو VISUAL STUDIO Introduction
 • نرم افزار Matlab
 • نرم‌افزار طراحی گرافیک Illustrator
 • نرم افزار گرافیک Adobe Indesign
نصب نرم افزار در محل

نصب نرم افزار در محل

نصب نرم افزار در منزل

به طور معمول یک رایانه خوب و مناسب قابلیت نصب نرم افزار های مختلف و ساگزار با ویندوز خود را دارد. برخی از نرم افزار ها هستند که تمام کاربران به آن ها نیاز دارند و بسیار کاربردی می باشند. برای مثال یک نرم افزار بسیار مهم در هر سیستمی آفیس است.

اما برخی نرم افزار ها بسیار حررفه ای تر هستند. مانند نرم افزار های فتوشاپ و حسابداری. در اکثر مواقع دیده شده که برای نصب این نوع نرم افزار ها با مشکل مواجه می شوید. برای نصب صحیح ، حمل سیستم تا محل نصب بسیار دشوار است. این حمل و نقل ممکن است باعث آسیب رساندن به سیستم شما شود. علاوه بر این مشکلات دارای هزینه های بالایی است.

حال تصور کنید شما سیستم خود را تا محل نصب حمل کردید، نصب انجام شد ولی در موقع استفاده از آن دچار مشمکل شدید. در این صورت باز هم باید آن پروسه طولانی حمل و نقل را انجام دهید که زمان زیادی را از شما می گیرد.

با توجه به شرایط بالا بهترین راه استفاده از نرم افزار های حرفه ای است که اجازه دهید تا کارشناس های مربوطه در محل مورد نظر حاضر شوند و عملیات نصب را انجام دهند. نصب نرم افزار در منزل شما با ضمانت اجرا انجام می شود. یعنی بعد از نصب اگر مشکلی برای آن به وجود آید می توانید به راحتی با کارشناسان مورد نظر در تماس باشید و به کمک آن ها مشکل را برطرف کنید.

از تماس تا نصب نرم افزار

زمانی که نیاز به نصب نرم افزار داشتید، فقط کافی است تا با مشاوران ما تماس بگیرین. با این تماس مشکل خود را مطرح می کنید و به کارشناس مربوطه متصل می شوید. در این شرایط شما باید زمانی را تعیین کنید تا کارشناس بتواند در محل شما حاضر شود. نرم افزار در حضور خود شما نصب می گردد و راه های استفاده از آن آموزش داده می شود. می توانید در حین نصب دقت کنید و خودتان نصب آن را آموزش ببینید.

حتی شما می توانید بعد از نصب نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشکلات احتمالی را برطرف کنید. با خیالی آسوده می توانید این کا را به ما بسپارید. به دلیل این که مجموعه ما از نرم افزار های اورژینال استفاده می کند. می توانید با نصب آن ها بدون هیچ تداخلی به کارهای خود رسیدگی کنید.

نصب نرم افزار در محل

نصب نرم افزار در محل

قیمت نصب نرم افزار در محل

مشکلی که وجود دارد این است که اکثر مردم فکر می کنند استفاده از این نوع خدمات درمحل دارای هزینه های بسیاری است. ولی به هیچ عنوان اینطور نیست. شما می توانید با یک هزینه معقول این کار را انجام دهید. هر نرم افزار با توجه به حرفه ای بودن و یا نبودن دارای یک قیمت مشخص است.

شما می توانید زمانی که با شرکت تماس گرفتید از قیمت ان مطلع شوید. این موضوع باعث می شود تا با آگاهی کامل سفارش خود را انجام دهید. بنابراین بدون هیچ نگرانی زحمت حمل و نقل را کنار بگذایرد و از کارشناسان ما بخواهید تا عملیات نصب را در محل مورد نظر شما انجام دهند.

جمع بندی نهایی

در این مقاله سعی کردیم مشکلاتی که ممکن است در جا به جایی سیستم برای شما پیش آید را توضیج دهیم. در این شرایط بهترین راه حل را معرفی کردیم. می توانید به راحتی با استفاده از خدمات نصب نرم افزار در محل استفاده کنید.

ما تلاش کرده ایم تا با استفاده از کارشناسان حرفه ای و آموزش دیده مشکلات شما را رفع کنیم. در این شرایط می توانید به راحتی به تیم حرفه ای ما اعتماد کنید. با نصب نرم افزار های مختلف در محل مورد نظر خودتان می توانید در زمان و هزینه های رفت و آمد صرفه جویی کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

نصب ویندوز در محل

یکی از مزیت هایی که شرکت های خدمات کامپیوتری می توانند برای مشتری های خود رائه دهند نصب ویندوز در محل است. این نصب ویندوز باید با تمام برنامه های کاربردی باشد. به گونه ای که تمام نیاز های کاربر را برطرف کند.

بعضی از افراد خود شروع به نصب ویندوز می کنند، لازم بهذکر است که برای انجام این کار باید دانش و تجربه کافی را داشته باشید. کارشناسان حرفه ای ما در این زمینه دارای تجربه کافی هستند. این نصب به گون های اتفاق می افتد که در طولانی مدت دچار مشکل نمی شوید.

نصب ویندوز در منزل دارای مزیت های بسیاری است. این کار توسط همکاران حرفه ای ما انجام می شود. می توانید به راحتی بدون جا ب جا کردن سیستم خود تمام تغییراتی که نیاز دارید را انجام دهید.

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که از لپ تاپ و یا کامپیوتر استفاده می کنید قطعا بارها ویندوز و یا برنامه های کاربردی تان دچار مشکل شده است. بعد از بروز این اتفاق برای رفع عیب و یا ارتقا و یا تعویض ویندوز خود اقدام می کنید. در این شرایط می توانید به راحتی از خدمات نصب ویندوز در محل استفاده کنید و در منزل خودتان به راحتی این کار را انجام دهید.

خدمات ارائه شده در نصب ویندوز در محل

 1. نصب کردن انواع ویندوز های ۷ و ۸ و ۱۰
 2. نصب تمام سیستم عامل های جدید مانند : ویندوز ، سرور و اکس پی
 3. پارتیشن بندی و یا نصب درایوهای ویندوز
 4. نصب یک پک کامل از نرم افزار های کاربردی
 5. بک آپ گرفتن و ریستور کردن ویندوز

نصاب ویندوز

در برخی از شرایط خاص کامپیوتر و یا لپ تاپ شما نیاز به یک ویندوز جدید دارد. امروه آموزش های نصب ویندوز وجود دارد. اما این آموزش ها به طور کامل نیست. اگر در این موضوع تخصص کافی را نداشته باشید ممکن است دچار مشکل شوید.

در این شرایبط کارشناسان ما به عنوان نصاب ویندوز در کنار شما هستند تا در محل مورد نظر مشکلات شما را برطرف کنند. استفاده از این گونه خدمات دارای ویژگی های مثبتی نیز است که در ادامه بیشتر در مورد آن ها صحبت می کنیم.

خدامت نصب ویندوز در محل

استفاده از گزینه نصب ویندوز در محل به شما این امکان را می  دهد تا نگران انتقال کامیوتر و یا لپ تاپ خود به تعمیرگاه نباشید. گاهی اوقات به دلیل داشتن مشغله های زیاد نمی توانید سیستم خود را تا تعمیرگاه برسانید. در این شرایط بهترین راه استفاده از گزینه نصب در محل است.

اگر در سیستم خود دچار این مشکلات شدید با ما تمس بگیرید:

 1. نیازمند نسخه جدیدی از ویندوز و یا آپدیت کردن آن هستید.
 2. حتی بعد از پاک کردن برنامه هایی با حجم بالا هنوز سرعت کامپیوتر و یا لپ تاپ شما پایین است.
 3. کاهش یافتن راندمان سیستم
 4. عدم رضایت از نسخه های قبلی ویندوز
 5. نصب و یا خرداری یک هارد نو و یا تهییه یک سیستم تازه
 6. فرمت کردن کامپیوتر که نیاز به نصب مجدد سیستم دارد.

از تماس تا تعمیر سیستم شما مراحل زیر طی می شود. برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

 

تماس با کارشناسان نوین سازان رایانه:
۰۲۱۴۴۱۷۱۲۵۳
۰۲۱۸۶۰۳۱۳۷۸

 

ارائه خدمات در منزل و محل کار: تمام اقدامات برای تعمیر و یا نصب در محل مورد نظر شما انجام می شود. نیاز به حضور شخص و یا جا به جایی سیستم ندارید.

سفارش خدمات:  فقط کافی است تا با مجموعه ما تماس بگیرید و مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید. بعد از انجام این کار دیگر نیاز به حضور شخصی شما نیست.

عدم نیاز به جا به جایی کامپیوتر: با توجه به این که ممکن است جا به جایی کامپیوتر برای شما هزینه های اضافی داشته باشد، با استفاده از این خدمات دیگر نیازی به جا به جایی سیستم ندارید.

تعیین زمان برای حضور کارشناس: مشخص کردن زمانی برای حضور کارشناسان ما به عهده شما است. هر زمان که تمایل داشته باشید کارشناس مورد نظر برای انجام تعمیرات در محل شما حاضر می شود.

پشتیبانی: در این زمینه پشتیبانی کامل از طرف همکاران ما صورت میگیرد. اگر بعد از نصب و یا تعمیر باز هم سوالی داشتید می توانید برای گرفتن پاسخ به راحتی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

تماس