خدمات

شبکه

نصب و تعمییرات انواع شبکه ( کابلی و وایرلس و workgroup  ,  domain-server )

 

شبکه های میکروتیک و سیسکو و …

 

انجام پروژه های active  ,  passive شبکه و عقد قرارداد پشتیبانی

 

نصب شبکه های کلاینت – سروری  و تعیین دسترسی برای کلاینتها و share  پرینترها و فایلها

نصب لوازم جانبی

نصب لوازم جانبی

در صورت خریداری ابزار های جانبی ذیل و برای اتصال این دستگاه ها به کامپیوتر و لپتاپ شخصی خود:

 • نصب اسکنرimage
 • نصب پیرینتر
 • نصب فکس
 • نصب دوربین های دیجیتال
 • نصب هارد
 • نصب اسپیکر
 • نصب گیم پد
 • نصب ویدیئو پرژکتور
 • نصب صفحه نمایش
 • نصب فن اضافی
 • و حتی نصب گوشی های تلفن همراه
 • و…

اگر دچار مشکل و سردرگمی هستید، راه چاره ایی که می توانید پیدا کنید، تماس با متخصصان کامپیوتری و یا بردن کلیه دستگاه های خود به یک شرکت خدمات کامپیوتری است.

اما شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه ۱۰ ساله در زمینه خدمات کامپیوتری و با هدف رضایتمندی و سهولت برای شما، با اعزام نیروهای متخصص و متعهد به منزل و یا محل کار شما، می تواند بهترین خدمات را در زمینه های کامپیوتری به شما ارائه دهد و تمام ابزار های جانبی شما را به طور تخصصی و اصولی نصب کرده و به شما آموزش لازم برای استفاده از آنها را ارائه دهد.

شما کافی ست فقط یک تماس با ما برقرار نمایید تا بهترین خدمات کامپیوتری را دریافت نمایید

نصب مودم ADSL

نصب مودم 2730_1ADSL

مودم نام ابزاری برای دریافت داده ها و اطلاعات و امواج و تبدیل آن ها به زبان قابل درک برای کامپیوتر می باشد، که برای ارتباط با شبکه اینترنت و دروازه ورود به آن و یا دریافت فایل از آن، از مودم استفاده می شود.

مودم های متفاوتی در مارک های مختلف و امکانات متنوع، در بازار ارائه می شود که روش نصب هر کدام و ارتباط آن با شبکه اینترنتی متنوع است.

شما در صورت نیاز به داشتن مودم و نصب آن بر روی سیستم، فقط کافی است با تماس با متخصصان شرکت نوین سازان رایانه ایران نسبت به اعزام نیرو به محل، برای نصب مودم و راه اندازی اینترنت برای سیستم شما، اقدام نمایید.

متخصصانشرکت نوین سازان رایانه ایران ، برای ارتباط شما با دنیای اینترنت و فراهم آوردن این شرایط برای شما، می توانند تمام ابزار و برنامه های مورد نیاز شما برای ارتباط با اینترنت را ایجاد کنند. فقط کافی ست یک تماس با شرکت ما برقرار نمایید.

حتی توسط یک مودم مناسب شما می توانید دارای یک شبکه داخلی بین کامپیوتر های منزل و یا شرکت خود شوید. در این صورت می توانید اطلاعات را با سرعت بالاتر بین سیستم های خود جا به جا نمایید.

راه اندازی یک شبکه داخلی کوچک فقط با استفاده از مودم را می توانید با تماس با متخصصان شرکت نوین سازان رایانه ایران بدست آورید.

پشتیبان گیری

در تمام امور زندگی داشتن یک پشتیبان خوب برای انسان ها و یا حتی وسایل تضمین خوبی برای ادامه کار و یا حتی حیات و پذیرش ریسک ها می باشد.

واژه بیمه را همه ما با آن آشنا هستیم. پشتیبانی که در صورت خرابی و آسیب و یا حتی بیماری، برای جبران هزینه های یک اتفاق به سراغ آن می رویم.backup

پشتیبانی گیری از برنامه های کامپیوتری و اصطلاحا Back Up گیری را می توان بیمه ای دانست برای تضمین نگه داری برنامه ها و اطلاعات مهم کامپیوتری، که در صورت بروز مشکلات و آسیب به سیستم، می توانیم از آن برای بازگرداندن اطلاعات استفاده نمود.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با داشتن متخصصان حرفه ای در زمینه انواع خدمات کامپیوتری، می تواند با اعزام نیرو به شرکت و یا محل کار شما و حتی منزل شما، با رعایت اصول حفظ محرمانگی و وجدان کاری، بهترین بیمه و پشتیبان را برای برنامه ها و اطلاعات کامپیوتری شما تضمین نماید.

کافی است با یک تماس با شرکت نوین سازان رایانه ایران موارد مورد نیاز خود را عنوان نمایید، متخصصان با تجربه و با دانش ما، در کسری از زمان در خدمت شما، برای ارائه بهترین خدمات کامپیوتری و پشتیبان گیری حاضر خواهد بود.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه ۱۵ ساله در زمینه خدمات کامپیوتری، معتبر ترین شرکت خدمات کامپیوتری سیار می باشد، که شما فقط نیاز به یک تماس برای دریافت مشاوره و خدمات عالی این شرکت را دارید.

ارتقاء سیستم

ارتقاء سیستم

با توجه به پیشرفت روز به روز علم و مخصوصا فناوری اطلاعات، هر روزه سیستم های جدید و برنامه های جدید وارد بازار کامپیوتر می شوند.

 • هارد های کوچک تر و با حجم بسیار بالاupgrades-sys-1-599x320
 • رم های قوی تر
 • پردازش گر ها با سرعت پردازش فوق العاده زیاد
 • کارت های گرافیکی برای نمایش جذاب محتوا
 • برنامه ها و نرم افزار ها و حتی بازی های جدید
 • سیستم های پخش با کیفیت تر
 • چاپگر های حرفه ای
 • و حتی سیستم عامل های جدید

همه و همه نمونه ای از پیشرفت علم در زمینه فناوری اطلاعات و ابزار های این علم می باشند.

شاید شما برای داشتن سیستم هایی مطابق با علم روز، احساس نیاز پیدا کرده اید و قصد دارید سیستم عامل و سخت افزار خود را ارتقاء دهید، تا بتوانید از تمام برنامه های مورد نیاز خود پشتیبانی نمایید.

شما با تحقیق و داشتن علم کامپیوتر می توانید این کار را برای خود انجام دهید و اگر نیاز به داشتن مشاور و شرکتی معتبر برای ارائه خدمات کامپیوتری و ارتقاء سیستم برای خود را احساس می نمایید، متخصصان ما به صورت همیشگی در کنار شما و همراه شما می باشند.

کافی است که تلفن را بردارید و فقط یک تماس با همکاران ما در شرکت شرکت نوین سازان رایانه ایران کامپیوتر برقرار نمایید تا بتوانید بهترین قطعات و نرم افزار ها را برای ارتقاء سیستم خود خریداری و توسط متخصصان ما نصب و راه اندازی نمایید.

تعمیر کامپیوتر

تعمیر کامپیوترhelp(1)

اگر در زمانی سیستم شما دچار مشکل و عیبی شود که اطلاعی از نوع خرابی ندارید، و یا سخت افزار سیستم شما مشکلی داشته باشد، شما چاره ای ندارید به جز مشورت با متخصصان خدمات کامپیوتری؛ زیرا در صورت نداشتن اطلاع از وضعیت کامپیوتر و دستگاه خود، ممکن است باعث رساندن آسیب بیشتر به سیستم شوید.

راه ساده ایی که به ذهن شما می رسد، بردن کامپیوتر خود به نزدیک ترین خدمات کامپیوتری می باشد؛ اما سوال ما از شما این است که :

آیا از این کار رضایت داشته اید؟

آیا از حمل و نقل، سیستم خود به مکان دیگر سختی نکشیده اید!!!

راه حل ما برای تعمیر انواع کامپیوتر و دستگاه های کامپیوتری، تماس با شرکت نوین سازان رایانه ایران برای فرستادن نیرو های متخصص به محل، جهت انجام هرگونه خدمات کامپیوتری می باشد.

نیرو های متخصص ما با توجه با سابقه فراوان در زمینه تعمییرات انواع کامپیوتر و دستگاه های کامپیوتری می توانند ارائه دهنده بهترین خدمات کامپیوتری به شما باشند.

در صورت نیاز به کمک و مشورت فقط کافی است، لیست تماس با ما و یا قسمت بررسی سریع مشکلات وب سایت ما را پر نمایید و یا با یک تماس تلفنی ساده و یک کلیک موس، بهترین خدمات کامپیوتری در منزل خود و یا محل کار خود را دریافت نمایید.

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ

ساخت DVD ریکاوری لپتاپ

بسیاری از سیستم هایی که خریداری می نماییم، و یا لپ تاپ ها، دارای ویندوز اورجینال می باشند که بر روی آن توسط کمپانی سازنده لپتاپ نصب شده است.7grii6whwe1v82okbhnh5

مزیت داشتن ویندوز اورجینال همخوانی مناسب با سیستم سخت افزاری و استفاده بهینه از پردازشگر می باشد.

شما در صورتی که بخواهید در صورت به وجود آمدن مشکلی برای ویندوز خود، دوباره ویندوز اورجینال را نسب نمایید، با توجه به نبودن قانون کپی رایت در کشور و وجود ویندوز های تقلبی، حتی بعضا سی دی های تقلبی ویندوز با نام ویندوز اورجینال، قطعا به مشکل بر خورد خواهید کرد.

شاید تجربه این را داشتید که بعد از نصب ویندوز مجدد، سیستم شما دچار کندی خاصی شده است، زیرا معمولا ویندوز های نصب شده از سی دی های ناقص بر روی سیستم شما نصب می شوند و یا اورجینال نبوده اند.

راه بسیار ساده برای شما تهیه یک نسخه پشتیبان از ویندوز شما بر روی یک دی وی دی و نگه داری کردن آن برای روزی که نیاز به نصب و یا حتی تعمییر مجدد ویندوز را دارید، می باشد.

ساخت DVD ریکاوری که به طور کامل شامل فایل های ویندوز شما باشد، کار آسان و در عین حال تخصصی می باشد.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه طولانی و داشتن متخصصان با تجربه و آشنا به علم روز، در زمینه خدمات کامپیوتری، می تواند بهترین دی وی دی ریکاوری ویندوز را برای شما تهیه نماید.

لطفا در صورت نیاز به خدمات کامپیوتری بهترین ها را انتخاب نمایید. این یک شعار تبلیغاتی نیست:

هدف ما رضایت مندی شما ست.