نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل : هر سیستم کامپیوتری نیاز به یک سیستم عامل برای استفاده از قطعات و ارتباط بین قطعات و برنامه های کامپیوتری دارد.

ویندوز نام سیستم عاملی است که شرکت مایکروسافت بر روی سیستم عامل دستگاه های خود گذاشته است.

هر کامپیوتر برای اجرای بهتر برنامه های خود و همچنین هم خوانی برنامه ها و سخت افزار خود، نیاز به سیستم عامل مناسب دارد.

شاید بسیاری از ما امروزه خودمان سیستم عامل هایی مانند ویندوز را بر روی سیستم خود نصب می نماییم، اما آیا تاکنون با کامپیوتری که سیستم عامل ویندوز آن اورجینال بوده است کار کرده اید؟ حتما اولین باری که لپتاپ خود را خریداری نمودید، از سرعت اجراء برنامه ها راضی بودید ولی بعد از یکبار ویندوز عوض کردن، دیگر سرعت اجراء برنامه ها مثل سابق نبوده است.

بسیاری از مردم بر این باورند که نصب ویندوز در محل امری ساده است!! آری کار ساده و سهل به نظر می آید اما برای اینکه یک ویندوز به طور کامل نصب و اجراء شود، و همخوانی کامل با سخت افزار پیدا نماید، باید ویندوز را به طور کامل نصب نماییم.

آشنایی به تمام مراحل نصب ویندوز در محل نیاز به آشنایی کامل به سیستم عامل ویندوز و مراحل آن دارد.

راه کار ما و توصیه ما به شما، استفاده از متخصصان کامپیوتری برای نصب ویندوز در محل و یا کلیه خدمات کامپیوتری در محل و یا مشورت با شرکت های خدمات کامپیوتری در محل می باشد.

شرکت نوین سازان رایانه ایران با سابقه بیش از ۱۰ ساله در زمینه ارائه خدمات کامپیوتری و نصب ویندوز در محل و خدمات it و خدمات شبکه می تواند بهترین انتخاب و همراه شما در مراحل برای نصب ویندوز در محل و کلیه خدمات it باشد.

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *